0 oy
617 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
İyi bi gelin olmaya çalışırmisiniz yoksa içinizden geldiği gibi davraniyorsunuz mesela benkaynanama kayinbabama saygıda kusur etmem pek yanlarında konuşmam işi olsa yaparım haftada bir giderim ama bazen canımı sıkacak laf dediklerinde bosverirdim görmezden gelirdim şimdi lafımı diyorum çekinmiyorum eskisi gibi sizde nasıl 

44 Cevaplar

0 oy
(2,246 puan) tarafından
Hiç kafa yormadim  iyi gelin olmak için hatta aklıma bile gelmedi
(2,246 puan) tarafından
Tabi kimseye saygısızlık etmedim yani
-Reklam-
0 oy
(3,225 puan) tarafından
Haftada bi yüzlerini görmek lüks canım lüks. 
(911 puan) tarafından
:D neden öyle ya bizde az önce geldk hatta her hafta resmen gorcez brbrimizi üstüne ustelk dogm gnum olmasına ragmen
(3,225 puan) tarafından
Ayrı çatının olması çok güzel bişey.
0 oy
(1,072 puan) tarafından
İçimden geldiği gibi davranırım iyi gelin olma derdim yok. 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Nasılsam öyleyim söylemem gerekeni söylerim karışamam öyle pek severler beni 
0 oy
(7,833 puan) tarafından
İyi gelin olmaya çalışmadım hiç ztn hep iyiydim asla içimde kin kötülük onları karşı yoktu ama ne olsa benden bilip beni suçladılar kayınpederim oynadığı kumar borcu yüzünden iflas etti eşimle arasında sürekli kavga vardi laf sokma bağırış cagiris hep benden bildiler ondan artık nasıl davranıyorlarsa öyle davraniyorum 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Zaten iyi bir gelinim kız msmsmej
0 oy
(284 puan) tarafından
Genelde kendim oluyorum iyi olmaya çalışımıyorum. Saygıda bir kusur ettiğimi hiç dusunmuyorum. Biz başka şehirlerdeyiz o yüzden çok yüz göz olmuyoruz açıkçası onlar ararsa konuşurum onlar beni ararsa aynı sekilde
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ilk zamanlar olmaya calisirdim yani tanimiyorum haliyle cekiniyordum kaynanamda firsat bu diyerek istedigini demeye basladi bende hemen cevabini verdim halada veriyorum.  Simdi cokta tın 
(624 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşadık baktı ben cevap vermiyorum hergün daha fazla haddini aştı
0 oy
tarafından
Ozel bir cabam yok karsilikli severiz birbirimizi esimin ailesiyle.
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Nasilsam öyle olurum iyi veya kötü olmak için uğraşmam 

Herkese hak ettiği gibi iyiye iyi kötüye kötü 
0 oy
tarafından

Nasilsam öyleyim benden iyisini bulamazlar :D

0 oy
(6,591 puan) tarafından
Haftada bi giderim gittiğimde bi işin varmi der sorarım bi iş verirse yaparım vermezse de otururum sohbet ortamı çok azdı bütün gün TV izleyen insanlar muha anliyla başlarlar seda sayan gelinim mutfakta Esra Erol haberler sonrada masterceff ya da sorvivor hangisi varsa kapanışı yapar yatarlar öyle boş bi ev 3 5 kelime konusulursa konu benimle ilgiliyse ya da benimki konusulursa konuşurum yoksa koş koş oturur gelirim bi saygisizlik yapmam elimden geldiğince beni rahatsizedecek bişey yaptıklarında suratımı aşar otururum anlarlar istemediğim bişey yapılırsa ki çocuk hassas noktam eve gelince eşimin içinden geçerim veririm kavgayı 
(671 puan) tarafından
Her şey tamam da eşinin ne günahı var???
(6,591 puan) tarafından
Onun yüzünden oluyo çünkü önce anası babası ne derse onu yaptı en ufak şeyde aradı aradı anlattı sonuç böyle oldu kusura bakmasın hepsi onun suçu
(671 puan) tarafından
Peki hala öyle mi yoksa savunur mu seni
(6,591 puan) tarafından
Beni mi onları savunur beni değil bak şimdi benim oğlan dış cikariyo disinde 2 çizgi şeklinde karaltı var ben dış yeni cikiyo ya ondan dedim aldırış etmedim eşim dün gördü eyvah çocuğun dışı çürük cikiyo dedi ortalığı ayağa kaldırdı dedim bak yeni çıkan dişlerde şeffaflık olur ağzının ici karanlık olduğu için sana siyah gelmiştir dedim al bak al bak dedi baktım gerçekten de öyle bak günlük 1 yemek kaşığı dolusu peynir yiyo ek gıdaya başladığı günden beri 3 buçuk aydır günlük bi meyve püresi kavanozu kadar yoğurt yiyo çürümesi imkansız yani dedim ki bi arkadasimiz var bak onun oğlumda da oldu demir ilacı yapmış belki bizimki de ondandır dedim yok sakinlesmedi gitmiş anasını aramış bizde öyle bişey oldu mu diye sormuş o da gitmiş kayinbabam söylemiş öğlen vakti 1 buçuk 2 gibi babasını görüntülü aradı çocuğu göstermeye adam telefonu açar açmaz noldu Sefa ne var çocuğun disinde dedi şok oldum ben nerden duydular diye düşünmeye kalmadı siz o çocuğu hasta yemekleriyle buyutuyosunuz normal yemek yemiyo ondan oluyo ben kendi yediklerimizde ayçiçek yağı salça tuz şeker falan oluyo diye vermiyorum ya onu takıntı haline getirdi süt icitmiyosunuz vitsminsiz kaliyo ya inek sütü ya Aptamil mama alın verin Merve'nin şeyi (sütü demeye uyaniyo karışmaya utanmiyo ) yetmiyodur dedi eşimde baba emmiyo o zaman yetiyo sütü diyo ne var oğlum sizde mamalarla buyudunuz dedi kaynım evdeymis Allah'tan Allah ondan razı olsun evin içinde bi o aklı başında o dişlerini yaptiriyo abi bizim kliniğe bi gidelim de gösterelim olmadı dedi çıktık gittik öyle sinirliyim ki çocuğu giydirdim direk çıktım yanıma yedek bez bile almamışım su bile almamışım oğlana gittik dişçi benim söylediklerimi söyledi mama ya da süt vermedim diye mi oluyo dedim vitamin eksikliğinde kararma değil beyaz leke bekleriz bunda kötü korkulacsk bişey yok dedi çok güzel konuştu çıktık kaynım abi bak yengem haklı gördün mü dedi bende dedim için rahat etmiyorsa kalk çocuk doktoruna gidelim pazar pazar 60 km yol gittik Ankara şehir Hastanesi'ne çocuk acile gittik Bask çocuk doktorunu nerden bulcaz anlattım doktora disciden geliyoruz kötü bişey yok dedi ama mama ya da inek sütü vermelimiyim deyince buraya yönlendirdi dedim hayır tabiki verme eğer sütun yetmese çocuk zayıf kalır bende 3600 doğdu şuan 8 buçuk kilo dedim masallah iri bi bebek dedi sen doğru olanı yapiyosun dedi oylelikle kaynimda duydu eşimde duydu kayinbabamı aradı anlattı bir bir hepsini eve geldim oturdum ağladım çok yoruldum artık bıktım dedim gülüm kötü bişey demedi ki gulum niyeti kötü değil gülüm o da torununu dusunuyo napsin gülüm hay senin gülünü dedim bu böyle giderse ben bu çocuğu sütten keserim ağız tadıyla çocuğumu emzirttirmediler hem benim hakkımda girerler hem çocuğun anne sütünden mahrum bırakıp onun hakkına girerler ve asla hakkımı helal etmem onlara dedim sadece mahcup oldu sabret gülüm geçecek sık sık gidiyoruz görüyoruz ilerde o da olmayacak dedi ben agladigim için sakin konuştu ve mahcup oldu kızgın konussaydim kavga çıkarırdı hala da onları savunuyo ben böyle ya hasta olcam ya bu kocayı bosayacam çare yok
(671 puan) tarafından
Evet bugün post açmıştın okudum ordan da ALLAH yardımcın olsun zor valla canım
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Hep iyi oldum ama değerim asla bilinmedi aramayan gitmeyen istemeyen eltimi çok sevdiklerini görünce bıraktım bende kendi hallerine 
0 oy
(974 puan) tarafından
Öyle bir çabam yok aklimada gelmedi karşılıklı iyi insanlarız birbirimize saygılı gülmeyi severiz bir haftadır kaynimla kayınvalidem bizde güzel vakit geçiriyiruz çok şükür 
0 oy
(4,050 puan) tarafından

Kocam copsuz uzun kaynana kayinpeder gorumce yok  bir elti var oda yok sayilir. O nedenle hic oyle dertlerim olmadi coksukur:)

0 oy
(981 puan) tarafından
Eltimle  araları bozuk tu ben le nişan yapana kadar bende çocuk doğurdum kv ismini koymadım eltim koydu da söylemiyor sildircem diyip duruyor kv ne alırsa veriyor bana da kp vermiyor diyor çokta tın başka şehirlerdeyiz görmediğim gördüğümden daha iyi çok şükür mesafe mi gelin geldiğim gün koydum ben neden iyi gelin oluyum kv kp gr olsun iyi birisi sonradan gelene ✅✅
0 oy
(981 puan) tarafından
Sayesinde 22 gün önce erken doğum yaptım çocuğum yoğun bakımda yattı tartıştık ta hakkımı asla helal etmiyorum bu dünyanın öbür tarafı da var 
0 oy
(829 puan) tarafından
Çok yaptım onlara onlarsa yuvamı yıkmaktan huzurumuzu bozmaktan başka hiçbir şey yapmadılar 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
İçimden geldigi gibi davranırım hep sadece onlara karşı değil herkese karşı öyleyim 
0 oy
(10,118 puan) tarafından
Ben iyi insan olmaya adapteyim sevmeyen sevmeyebilir saygısızlık tek onalra değil yaşı büyük kimseye yapmam. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 251 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 631 göst.
29 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mhmd8mrn (5,531 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 519 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (322 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 978 göst.

376,628 soru

11,272,736 cevap

34,658 kullanıcı

...