0 oy
122 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 7 aylık doktorum 4 aylıkken ek gıdaya geçiş yaptırdı aylık kontrolde sordum et tavuk balık ne zaman vereyim dedim 8.ayda zaten erken başladık onada erken baslamayalim dedi siz kaçıncı ayda verdiniz bide hangi tavuk köy mu market mi balık olarak ilk Norveç somonu mu verdiniz

3 Cevaplar

0 oy
(7,005 puan) tarafından
Şuan oğlum 9 buçuk aylık 6 aylıkken ek gıdaya başladık ilk basit besinleri tattiktan sonra hani patates havuç faan tavuk tattirdim valla market tavuğu verdi onu kaynattim suyunu buzluğa attım etini de kemikten ayırıp poşete koydum corbalarinin içine az az koydum o tavuk  ve suları bitti direk kemik vardı onu kaynattim yine aynı metotla balık da hiç vermedim seneye kısa veririm valla bu sen içime sinmiyo 
(636 puan) tarafından
Dediklerinizi hepsini yaptım halada yapıyorum ilikli kemik suyuna çorba yapıyorum veriyorum neden bu sene balıklara guvenmiyorsunuz
(7,005 puan) tarafından
Yok balığa guvenmesigim için değil de ne biliyim biraz allerjik bi çocuk yumurta portakal yiyemiyo mesela kemik tavuk daha önce denedim bişey olmadı ne biliyim bu sene balık yemede bişey olmaz daha küçük gibi geliyo bana
(636 puan) tarafından
Himm sizin tercihiniz ama gelişimi açısından çok onemli
-Reklam-
0 oy
(2,804 puan) tarafından
8 aylıkken eline tavuk budu kemiği verdm kendi yiyip tadını alsn diye mangal faln yapardık onada didikler verirdim, 
(636 puan) tarafından
Ohh şifa olsun ☺️
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bende 8 aylık civarı başladım ilk somon vermiştim tavukta kasaptan alırız genelde o şekilde veriyorum bir de kıyma çektirip yemeklerine katıyorum
(636 puan) tarafından
Peki teşekkürler doktoru dinlicem 8.ayda o zaman

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 120 göst.
31 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 107 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 211 göst.
13 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,849 kullanıcı

...