0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (243 puan) tarafından
Kizlar merhaba. Kizim 1 hafta once 1 yasina girdi. Cafede bi kutlama yaptik. Abimin esi psikolojik olarak sikintili tum ailesyle sikintisi var. O gelmedi dogal olarak abim ve kizida gelmedi kirildim.. cunku kari koca arasindaki sikintiya yengem hep bizide dahil etti. Yegenim dogunca yarim altin taktik abim ceyrek takti. Yegenimin dgum gununde hediyeler cs yaptim ama o gelmedi ve hediyede yapmadi. Smdi hersy para demeyin insan bekliyor.

9 Cevaplar

+4 oy
(2,972 puan) tarafından
İşte böyle beklentiye girmemek için birşey yapıyorsaniz karşılık beklemeyecek siniz yoksa kırılır siniz 
(9,320 puan) tarafından
++ karşılık bekleyerek yaparsan üzülen sen olursun çünkü kimse sen gibi değil karşındaki sen kadar ayrıntılı düşinmeyebilir yada işine gelmeyebilir
(2,972 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(1,281 puan) tarafından
Seni üzen maddi beklenti mi manevi mi? Ben bunu tam anlayamadım. Ben şahsen karşımdakine bir şey hediye ettiysem bunun karşılığını beklemem, tamamen ona karşı duyduğum sevgidendir yaptıklarım.
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Bu konudan önce o sapık eşi olan kuzene ne dedin ne yaptın merak ettik hepimiz 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
O zaman hediye verirken ben karşılık bekliyorum o yüzden veriyorum deyin uzulmezsiniz bende abim gelemedi yanımızda olsun falan filan diye bekliyorum sonu okuyunca şok oldum 
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Hediye alamasa bile en azından abinin gelmesi doğru olandi 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Yani sona kadar abinin gelmediğine üzüldün sandım sonda hediye için üzüldüğünü anladım beklentiye girme canm gireceksin de kimseye yapma yaptığının bı anlamı kalmiyo 
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Doğum gününe gelmemesi mi üzdü . Hediye göndermesi mi izdiy
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kadının psikolojik sıkıntılar varmış öyle bı insandan ne beklenir ki zaten 
0 oy
(973 puan) tarafından
Tabiki yanlış değil bende abilerimden beklerim ve alirimda tabiki yegenlerine alacaklar alacağım şeylerin fotosuni gönderirim yeğenin istiyor para at hesabıma derim hemen atar bu samimiyettir evet kocan var ama diğeride abin yapsın parası varsa ne olacak yani 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 202 göst.