0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar bugün kaynanama yaprak sardk. Biraz başından alınmış var dedi sanada vereym sende evinde sar olmadı bende gelirm annende gelir sararz benim yaprağıma dokunmayın dedi gülerek. Ama ben ondan hiç yaprak almam öyle. Bi misafirm gelecek diye alirm bazen annem verir. Eşim sevmez yaprağı ben çok severm. Kayın babamdan hep fazladan alir kendi çok sever yaprağı. Gorumceme hep verir ama sarılmıştan onun kocası seviyor diye . Görümcemin kayananasi da verir hep oda bazen sarar. Ama kaynanamin yani öyle demesi ne bilim. Ben yaprak almam ondan oda sen seversin diye vermez zaten.bi gün ne  olduysa dedi vereym sar diye. Kendimiz saralm burda bile demedi yani. Bilmiyorum bana değişik geldi bu söylemi ben mi abartıyorm acaba 

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Sana yaprak bıle vermıyor kızına sarılmıs koyuyor saran kım sen :D yoooooooh ya Allah askına kendinizi boyle kullandırtmayon nıye sarıyorsun kı sarma 

(1,070 puan) tarafından
Kesinlikle. Artk öyle yapcam. Kocamın canı sağ olsn 5 kg basılmış alir bana yeter
tarafından
kız basamakta ne var ben kavanoza basarım her sene mıs gibi oluyor Allah askına ne minnet etcen
(119,086 puan) tarafından
anaa ayni seyi yazmisiz☺️
tarafından
valla devamında yazdıgımız yorumlar bile aynı kendın al yaprak falan :D
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amaaaannn ne takiyon kız hürmet etmişsin işte çok canım istiyorsa 1 tabak kadar al sat ye kendin eşin yokken 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bdnce bişey yok canm bigun gelirim sizde sararız demiş sonuçta sen demek benimkileri görsen:))
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Kendime dert ararken 
0 oy
(368 puan) tarafından
Apacık ayrımcılık yapıyor. Kocan da sevmiyor tek sen sevıyon. Seni de pek kaale almıyor zaten yaptığı dogru olsa sen suan boyle hissedip konu acmazdn emınol. İnsan bırseyler yolunda gitmeyince hisseder. Kendini abartıyor olarak sakın algılama. Hissettiğin neyse odur. O anı en iyi sen bilirsin. Ayrımcılık yapmıs bu benim ilk ızlenımım. Sana karsı cokta yürekten davranmıyor. Oyle işine geldiği gibi. 
(1,070 puan) tarafından
Tam nokta atışı yaptın :)) yine böyle sarmaya gittik ama ben kızım baktm saramadm o günde pisirdi gorumcem bize geldi kızı sevdi yakın evide şunu da geline göndereyim sever demedi mesela :)
(368 puan) tarafından
Bence sende saf olmadığını belli etmelisin. Yolsa asla kıymetin olmaz. Hayır demesini bil. Kibarca
0 oy
(914 puan) tarafından
Yani şimdi sarmissiniz yorulmuş belliki sana da vereyim sararsin sararkende gelirim demiş sen de osuruktan nem kapma
tarafından
Nıye kaynanaya bu kız sarıyor hazır sarılmışı kızına koyuyor kaynana ama bu kıza koymuyor sardıklarından apaçık ayrım yapıyor kıza lutfetmişte yaprak vermiş bırde dıyor annen gelır satarız yok ya orduyu toplayalım bır tencere yapraga kaynananın yaptıgı ayrım baska bışey degıl
(1,070 puan) tarafından
Yok aslında öyle degl bence . Kızıma ben sarılmış veririm. Sende evinde sar demek istiyor :)
(1,070 puan) tarafından
Annem gelince sararz dedm ama muhtemelen çağırmam
(914 puan) tarafından
Hee bak o kısmı ayrımcılık gerçekten püh tü kakaynana
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay somak ekşili ne yenir o ya ohhh bir kazan yap git gel ye abovvbb
tarafından
Gel bana sana bı kazan sararim aşkımmm gider gelir beraber yeriz (⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠)⁠♥
(7,121 puan) tarafından
Ya sen yaparsan yemez miyiz be gülüm ❤️ ellerinin emekleri geçecek diye kıyamam ama
0 oy
sana yaorak vermezken kizina senjn sardiginu vermesi ☺️ bacin nisan mayis basi gibi cikiyo yaprak gozunu sevdim al 5 kilo takma kaynana falan minnet etme
(1,070 puan) tarafından
Yok bu sefer almicam asla . Allah eşime güç kuvvet versin .eşim bir çöp dahi istemez asla. Onlarda vereym demez ama kızına verirler. Eşime aldirirm bu sfer
tarafından
sevda :D aynı yorumlar kuzu
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Canım annem ve gelinimizlesardik geçen hafta eşim cok seviyor diye kaynanam da gittiğimiz gün sarar hemen seviyoruz diye asla böyle şeyleri dile getirmezler 
0 oy
(280 puan) tarafından
E geleyim saralım demiş siz de ne abartuyosunuz bacım herşeyi ne Kaynanalar var şükredin :))
0 oy
(1,824 puan) tarafından
O yüzden napıyoruz taaa en başında ben saramam beceremem diyoruz bak benden kimse sarma beklemiyor :) eşim sarar annesi ablası sarar ben yerim kendim istersem sararım o ayrı tabi 
(1,070 puan) tarafından
Kız oyle olunca da bak hiç bisey bilmiyo diolar :)) ha kayannamgile göre ben hiç bisey bilmiyom oda ayrı  :))
(1,824 puan) tarafından
Desinler kuzum bak sende diyorsun yapsan da diyorlar yapmasan da diyorlar :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
20 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elif34 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
11 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,361 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,151 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,934 cevap

34,762 kullanıcı

...