0 oy
241 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (351 puan) tarafından
Türkiyede de görüldü ve bir cocugun vefatıyla sonuclandı ne yapacagız kızım okula gidiyor cok korkuyorum bende

4 Cevaplar

0 oy
(2,355 puan) tarafından
Bir değil 2 dün paylaştım. Tabi bu bizim bildiğimiz. Dünde bir arkadaşın yakını vefat etmiş bebek 9 aylık zattureden demişler ama belki de o virüs 
(771 puan) tarafından
Rabbim korusun inşallah
(771 puan) tarafından
Hastalıkla kafayı yiyeceğiz yakında
(2,355 puan) tarafından
Ya zaten doğrusu öksürük şurubunu da doktorlar çok onermiyorlar aslında ya. Birde ben bu öksürük şurubu olayını duymadım hiç
(914 puan) tarafından
Kız zaten dr önermiyor insanlar eczaneden kendi aliyor yada internetten sipariş veriyor geçen bile burda post açmıştı kesin alin cok iyi geldi öksürüğu kesiyor diye
(2,355 puan) tarafından
Ya bende sanırım o posta yorum yapmıştım ve ilaç ismi onermen hiç doğru değil filan demiştim. O post olabilir.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bagisikligini yuksek tutup hijyenine dikkat ediyoruz. Cok da yapacak birsey yok yani. Okula gondermemezlik edemem
(351 puan) tarafından
Etmeye calısıyoruz okula gidiyorlar birde sürekli hastalık
tarafından
Bu kış cok zor geciyor covid bu kadar zor degildi bu kis dolasan virusler covidden daha agir resmen.
(351 puan) tarafından
Aynen covid hiç bişeymis ya bunlar yanında insallah cocuklara bişey olmaz
tarafından
Amiin indallah
0 oy
(914 puan) tarafından
Kombo virus bu sene maalesef göreceğiz bunu Allâh korusun İnşaAllâh yavrularımızı 
(351 puan) tarafından
Rabbim korusun ya cok korkuyorum
(914 puan) tarafından
Ben de korkuyorum ama sanirim okul çağındaki çocukları öyle çok etkilemez bu ilk 1-2 yaşa kadar ki çocuklar için tehlikeli ciğerler tam gelişmediği için maalesef
(351 puan) tarafından
Rabbim korusun cocuklarımızı
0 oy
(368 puan) tarafından
Neden bu sene okul cagı cocukları cok hasta iş yerinde cocugu okula giden herkes öksürük ve hasta. Allahım oluyor gene ya bir vırus saldılar. 
(351 puan) tarafından
Aynen okul cocukları hep hasta 2 kızım var kıs geldiginden beri hastalar ya cok korkuyorum bide bu cıktı
(368 puan) tarafından
Canım d vitamini ve udi hindi yagı duzenlı hergun ver vallahi cok iyi geliyor.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 206 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 291 göst.
8 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fkolgun (3,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,044 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 341 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,177 soru

11,318,695 cevap

34,765 kullanıcı

...