0 oy
291 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,678 puan) tarafından
Rsv virüsü + domuz gribi virüsü + covid 19 virüsü birleşip yeni bir salgın var çocuklarda biliyorsunuz, çocuk servisleri hatta çocuk yoğun bakımlar dolu şimdi de Avrupa'da strep A bakterisinin sebep olduğu ölümler oluyor çocuklarda, yoğun bakımlar doluymuş. Allah korusun bebeklerimizi çocuklarımızı. Aman anneler dikkat! 

7 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Evet malesef biz Almanyadayız oğlum 3 hafta ayılamadı, grip dedi doktor ama ilk defa antibiyotik kullandı. Çok zor kendine geldi, çok farklıydı

Kreşlerde çocuklsr hep hasta 

Oğlum 5 yaşında
(3,678 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun allahım korusun
(5,132 puan) tarafından
Öyle, öyle
Çok sağol
-Reklam-
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Evet 7 çocuk kaybetmiş bu hastalıktan

Uzmanlar uyarıyor

Hafife almayın diye 

Dün haberlerde izledim 
(3,678 puan) tarafından
İster istemez kendi ülkemdeki çocuklar için endişe ediyorum onlar da bir an önce iyileşsinler. Okul çocukları evdeki bebeklere taşıyor malesef
(2,872 puan) tarafından
Aynen öyle
İllet bir hastalık
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşimin arkadaşının çocugu vefat etti zatürreden denilmiş ama muhtemelen bu salgın dan dolayı. Tüm şikayetler aynıymış çünkü:(
(3,678 puan) tarafından
Yetişkin onkoloji de çalıştım insan üzülüyor ölümlere ama çocuk ölümleri kelimeler anlamını yitiriyor. Rabbim anneye babaya sabır versin. Başınız sağ olsun.
0 oy
(265 puan) tarafından
Malesef Türkiyede de görüldü gerçekten sonumuz iyi degil
(3,678 puan) tarafından
Doğum izindeyim arkadaşlarla konuşuyorum servisler doldu yoğun bakım dolu diyorlar yeni varyanttan dolayı strep a yı söylemediler. Çok zor bir zamana denk geldik rabbim korusun tüm bebekleri çocukları
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Mümkün olduğunca korumaya çalışıyorum oğlumu. Rabbim tüm bebeklere çocuklara acil şifa versin tez vakitte iyileşsinler.çok zor. 
(3,678 puan) tarafından
Amin amin. Kalabalıktan kaçıyoruz evden çıkmıyoruz gerekmedikçe
0 oy
tarafından
Bizim öğretmen tekrar maske taktırıyor ama diğer sınıflarda yok tek önlem alan bzim sınıf..hiç hasta olmayan çocuklarım bile bu sene hasta oldular
(3,678 puan) tarafından
Ah işte tüm okullar yapsa keşke ne iyi olur. Öğretmeni kutlamak gerek çok bilinçli bir davranış

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 243 göst.
28 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 206 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 437 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hhaz_al (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hhaz_al (13 puan) tarafından soruldu

379,669 soru

11,365,231 cevap

34,842 kullanıcı

...