0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
Kızlar çeyizime abim filtre kahve makinası almış bende napayım bir kere almış normal kahve makinası aldirmadim ama ne eşim ne ben asla kahve sevmiyoruz öyle duruyor evde tadı güzel mi deneyeyim mi bir filtre kahve yoksa da satcam

20 Cevaplar

0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ben çok severim. Size sert gelebilir belki ama sizde sütlü filtre kahve yapıp içebilirsiniz
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Tadı güzel, aldığın kahveye bağlı aslında 

Mesela biz seviyoruz  ben ağır içemiyorum filtre daha hafif geliyor 
(5,132 puan) tarafından
Türk kahvesi olmuyor onda, oluyor ama tadı cezve de pişimiş gibi olmuyor. Filtre kahveleri daha ince çekilmiş oluyor. 1den 5 e kadar sınıflandırılıyor biz 3 numara alıyoruz ne acı ne hafif
(168 puan) tarafından
Yaa anladım çok saolun
(119,067 puan) tarafından
emmy hangi marka aliyosun kahveyi
(5,132 puan) tarafından
Jacobs alıyor eşim 3 numarasını,  başka bir marka daha vardı eşim seviyor ama bana acı geliyor
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Ben çok sevmiyorym doğrusu ya içenler acı içiyor hiç sevmem. Ama kahve sevenler için güzel bence.
(168 puan) tarafından
İşte bende hiç sevmiyorum
0 oy
(439 puan) tarafından
Çok severim filtre kahveyi. Eğer sert sevmiyorsanız sütlü içe bilirsiniz gayet güzel.
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Ayy ben onu hiç içmedim nasıl bişey aceba:D

0 oy
(66 puan) tarafından

Kahvesini ne kadar attigina bagli esasen hafif seviyosan bide sutlu yaparsan nescafe vs halt yemis sahsi fikrim :D ama baktin hic kahve sevesin yok sat gitsin 

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Off bana hediye et kız ben bayılırım :D
(168 puan) tarafından
1300 TL ama hiç kullanmadım prize dahi takmadım istersen 1000 TL ye bırakırım aşırı muk ama ben kahve sevmiyorum keşke aldırmasaydim sanki her gelinin olmak zorundayız gibi
(4,665 puan) tarafından
Foto ekler misin
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Çok severim her gün içerim yumuşak icimli alabilirsiniz 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ben seviyorum kahve dünyasından taze çektiriyorum aromalı fındıklı ve karamelli :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Alışınca bırakamazsın tatlım ilk olarak biraz süt biraz da şeker ekle öyle başla
0 oy
(702 puan) tarafından
Size şöyle soyleyeyim,hani demleme çay vardır bir de poşet çay bunlar cok farklidir poşet asla demleme gibi olamaz.Tam da boyle iste,kahve makimesi ile lahveyi demlersiniz ama hazir nescafe tarzi seyler poşet çay gibi yapaydir.Onun tadini alinca eskiden sulu kahve iciyormusuz diyeceksiniz.Hem misafirlerinize de ikram etmek icin cok lezzetli bir kahve olacak.
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Ben severim de hiç makinayı almadım.bu gün mırra sanirim adı tammbilmiyorum onu denedim.cok güzelmiş.
0 oy
tarafından
Filtre kahve candir en sevdiğim kahve türüdür espressodan sonra canım demle iç ve aslında en sağlıklı kahvedir aldığınız kahve çekirdeğinin sertlik seviyesine  bak filtre kahve 7 8 çeşit hafif içimden çok serté değişiyor brezilya yumusatiktir mesela afrika daha yoğun daha sert alırken ona dikkat et o zaman seversin
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben cok severim çok da içerim. Sade kahve sevmiyorsan sevecegini düşünmüyorum acı gelebilir. Ama soyleyim kahveleri makineden daha pahalı resmen. Tchibo nun kahvelerini cok seviyorum. Bir paketi 1 kilo falan 220 lira civarı 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ayy çok acı  bn içiyorum iyi zayıflatır cnm    bı dene sevmezsen sat
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Ben çok severim filtre kahve bizde de makinesi var o yokken french press Le yapıyordum 
(22 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsunuz french pressle tarif eder misiniz lütfen. Bende makine istiyorum ama alıp almamakta kararsızım sever miyiz sevmez miyiz bilmiyorum. Bimde vip marka kahveye denk geldim arkasında french press le kullanıldığı yazıyordu denemek için aldım ama pekte hoşuma gitmedi. Emin olamadım o yüzden.
(2,372 puan) tarafından
French press e bir kaşık kadar koyuyorum daha sonra kaynamış su ekliyorum bir kaç dk bekleyip süzüp içiyorum aldığın kahvenin tadı da fark edebilir biz tchibo kullanıyoruz şu an lezzetli bence babam mehmet efendinin filtre kahvesini almış oraya gidince de ondan içiyorum benim damak zevkime gayet hitap ediyor zamanla sizde kendinize göre olanı bulursunuz
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Filtre kahve candır yaa! Dene bence tchibo nun yumuşak içim var onla başlayabilirsiniz. 
0 oy
(557 puan) tarafından
Aromalı alabilirsiniz canım. Ev görmeye gittiğimde yaptılar fındık aramalı tadı güzeldi isteyen süt ile karıştırdı. Bende çok beğendim aldım evime kullanıyorum.
0 oy
(4,077 puan) tarafından
Sadesi bana cik sert grlio karsmrl aromali yada findik aromali kullnitorum
0 oy
tarafından
Bayılırım. Çok lezzetli tadı var gerçekten. Ama tabi sevmiyorsanız kahve pek size uygun gelmez. Beğenmezsiniz tadını. Sütlü yaparsan daha hafif olur ama. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 130 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Heliin6561 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,966 soru

11,313,127 cevap