0 oy
660 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından
Kızlar sezeryan sırasında anesteziyi genel mi aldınız yoksa lokal mı yani belden mi uyuşturdular. Hangisi daha iyi sizce

46 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkürler hepinize. Bende belden isteyeceğim çoğunluk o şekilde daha memnun kalmış ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(353 puan) tarafından
Belden verdiler bana bir sorun yaşamadım 3,4, gün baş ağrısı vardı o kadar...
0 oy
(161 puan) tarafından
İlki geneldi ikinciyi belden oldum 

Belden olani tavsiye ederim daha rahattı 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Belden de oldum genel de hangisi dersen belden olan derim kesinlikle ☺️
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Valla benim ikinci sezaryen 21 gün oldu genel istedim ikisindede orada belden uyuşturmli sezaryen olanlar kaç gün geçmesine rağmen hala baş ağrısı geçmemişti hatta bir arkadaş ko.pek gibi pişmanım keşke genel olsaydım diyordu 
0 oy
tarafından
Benim biraz sıkıntılı geçti önce belden yapıldı olduğunca hissettiğim için hemen uyuttular 
(1,022 puan) tarafından
Benimde öyle oldu sonra genelde de sıkıntı çektim sizde neden uyuşma olmadı açıkladılar mı bende söylemediler
0 oy
tarafından
Belden uyusturmali iyi
0 oy
tarafından
Valla benim belden olucsktı uyusmadi kesiyi hissettim genel yaptilar  genel dahs iyi bence
(1,022 puan) tarafından
Benimde öyle oldu ama sebep söylemediler size dediler mi
tarafından
Yok soylemedi   sizdemi hisettiniz
(1,022 puan) tarafından
Evet bana Bi kere yapıldı uyuşmadım bir daha yapıldı gene uyuşmadım uyuttular sonra ama sebep denmedi
tarafından
Benimde 2 kere vurdular ama nadil agriyo bele igne vurulunca
0 oy
(11,073 puan) tarafından
3 tane belden uyuşmalı sezeryanım var. Genele korkarım ben
0 oy
(8,999 puan) tarafından
İki kez sezeryan doğum oldum ikisde sipinal sezeryan belden uyuşturmali oldum 
0 oy
tarafından
Genel olmak zorunda kaldim
0 oy
(435 puan) tarafından
Ben ilk belden olmuştum ancak ameliyat esnasında ağrı hissedince ve yüksek sesle çığlık atınca doktor korktu ve o an gözlerim kapandı hiçbir şey hatırlamıyorum sadece gozumu açtığımda bebeğimi yukarıdan gösteriyordu doktor ama o an anestezi etkisindeydim 
(7,004 puan) tarafından
Nasıl bir ağrıydı canım benim de ağrım oldu çok zorlandım ama devam ettiler.
(435 puan) tarafından
Karnıma ani bir baskı hissettim be çığlık attım doktor noldu diye sorunca ağrı hissettim dedim sonra uyutmuslar beni
(7,004 puan) tarafından
Demek ki aynı ağrıymış canım iyi ki hemen bayıltmışlar seni .
(435 puan) tarafından
Aynen yani korkmuştum baya ama cok uzun sürmedi sonra Bi uyandım başımı yan ucunda kızımı gosteriyolarfi
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Ben lokal oldum iyiki oldum çok memnunum dokuz ay bitecek hiçbir sorun yaşamadım çok şükür iyileşmem de zaman almadı 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İkisi de belden oldu iyiki de öyle oldu bence daha iyi 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Belden uyuşturdular bel ağrısı kaldı baş ağrısı kaldı amaaan hepsi dert
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Belden anam ağladı bel ağrım baş ağrım beni mahfetti hala o iğne giren yerin taraflar ağrır, 2. Genel öpüp başıma koydum valla 4. Gün iş yaptım ne bel ağrım ne baş ağrım 
0 oy
tarafından
Ben ikisini de oldum cnm 
(439 puan) tarafından
Hangisi iyiydi
0 oy
tarafından
Ben komple uyutun beni dedim 
tarafından
En iyisini demisin valla
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Belden oldum müthiş bir şey, 15 ay oldu çok şükür hiçbir sorun yaşamadım 
0 oy
(982 puan) tarafından
Belden uyusma cnm benimki ve hayatımın en büyük hatası ilk gebeligimdi cahildim 1hafta baş ağrısı ve boyun ağrısı sanki beyin ameliyatı olmuş gibi sabah öğle ikindi akşam eşim türk kahvesi yapıyordu ağrılarım onun sayesinde erken geçti aynı zamanda 6ay ike 1 yıl belden uyuşturma yaptıranlar 1yil ağrı çekiyor bel ve baş boyun ben çekiyorum doktora gittim belden uyusma olduğu için normal dedi bunlar bende hacamat yaptırdım 3 kere ağrılarım geçsin diye ve geçti çok şükür ama basım ağrısını hiç agrimazdii normalde ara ara şiddetli agriyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 657 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Eylul56 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 167 göst.
+1 oy
5 cevap 151 göst.

379,604 soru