0 oy
654 göst.
Diğer kategorisinde (437 puan) tarafından
Kızlar sezeryan sırasında anesteziyi genel mi aldınız yoksa lokal mı yani belden mi uyuşturdular. Hangisi daha iyi sizce

46 Cevaplar

0 oy
(7,251 puan) tarafından
Ben ikisinde belden oldum gayette güzeldi 
(2,839 puan) tarafından
Bende oğlumda belden oldum
Ama son aşama yani lazer dikim olurya
O ara aşırı derecede midem bulandı ama öyle böyle değil
Resmen ağladım
Ki 2 dk sürdü
Fatma bacım sende de oldumu bu
Şuanda gene gebeyim
Korkuyorum
Fazla sürmüyor aslında ama
Bilmedim
Birde ben ansızın oldum sezeryan
Yani tam aç değildim acaba ondan mı
(437 puan) tarafından
İnşallah rahat kolay olur. En önemlisi sağlıklı sıhhatli bir şekilde oğluma kavuştum inşallah
(7,251 puan) tarafından
Yaprak o anda şöyle Dr Lara yatigin sedyenin baş kısmını kaldirsinlar ozmn mide bulantısı kalmıyor

Safiye amin cnm sağ salim kucağına alman dileğiyle
(2,839 puan) tarafından
Ay inşallah canım
Teşekkür ederim
(437 puan) tarafından
Aminn inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Beleden olmuştu.bunda da belden olmasını istiyorum nasipse..
(39 puan) tarafından
Bilmiyordum canim ozur dilerim cok uzuldum ilkin dusukle sonuclandi saniyordum benim gibi
(1,752 puan) tarafından
Yok canım önemli değil. Sağol canım..26. haftada kalbi durmuştu nasibi yokmuş.
(39 puan) tarafından
InsAllah kizini sag salim kucagina almak nasip etsin kuzum. Benimde ilkim 12 haftalikken dusukle sonuclandi rahim kisaligi yuzunden suanda serklajliyim haftalarmiz seninle ayniyiz galiba o yuzden seni cok yakin goruyorum kendime
(1,752 puan) tarafından
Sağol canım sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah sagsalim gelsinler o zaman:) valla riskli korkulu kaygılı geçiyor ama geçiyor bir şekilde çok şükür. Sağlıkla gelsinler de gerisi önemli değil. Yaa bende haftalar aynı olunca öyle hissederim :)
(39 puan) tarafından
Amin canim cok tesekkur ederim geciyor cok sukur
0 oy
(4,700 puan) tarafından
İki tane oldum ikisi de belden oldu canım 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
İlkini bir buçuk sene önce aldım genel anestezi oldum ikincisini 7 gün önce aldım genel daha iyi 
0 oy
(1,289 puan) tarafından

Belden uyuşmalı oldum, çok güzel geçti. Oğlumu hemen orda gördüm öptüm :)

0 oy
(6,156 puan) tarafından
Lokal anestezi ile sezeryan oldum cnm
0 oy
tarafından
Belden oldum ben, cok sukur cok guzeldı ne bel agrısı ne bısey olmadı 2.5 yasında kızım 
(1,618 puan) tarafından
Ameliyat sırasında ağrı sızı hissettin mi canim ya benim kaburgalarim çok agridi mide kismi yaniyordu
0 oy
(437 puan) tarafından
Sezeryan sonrası ne kadar sürede toparladınız?
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Lokal aldim cok guzeldi
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Spinal oldum geneli tercih etmem şahsen görmek istiyo insan o.ânı
0 oy
(553 puan) tarafından
Ben genel olmustum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Belden aşağı oldu cokk guzeldıı sarkılı turkulu oglusumda kuveze gırmeseydı dahada güzel olacaktı 
(1,575 puan) tarafından
Canm gösterdilermi sana çocuğu kuvez e girmeden
(15,823 puan) tarafından
35+6 gunluktu canım sadece hemsıre yuzunu yuzume koyduu sonradan aldı gıttıler ama 4 gün onunla hastanedeydım gordum sonrasınra ıkı gun goremedım dıger günler hep sut gotururken gırıp baktım kuzumaaa
(1,575 puan) tarafından
Ben belden uyuşturma da uyusmaynca komple bayilttilar çocuğumu goremedm başka hastaneye sevk ettiler hastaneden çıkınca yanına gidip gördüm bide emzirmeye gidince gördüm sadce bide ben gebzedeydim çocuk Pendik de zor gidip geliyodum dikislerm çok aciyodu baş ağrım vardı tansiyonum çok yükselmişti 10 gün boyunca duramıyodum ağrıdan hiç
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Hastane ve ameliyathane ortamından aşırı korktuğum için genel oldum zaten az daha vermeseler bayılıyordum :( 2. De lokal diyor doktor ama istemiyorum bilmiyorum ya olmaz inşallah 
tarafından
Benimdw 3 yil oldu teşekkür ederim ins sende
Hemen iyilesirsin .
(1,575 puan) tarafından
Devlette direk genel e almiyolar lokal deniyolar uyusmazsan hissedersen aliyolar genel e üçüncü iğneden sonra bende öyle oldu bende genel istedim ilk yapmadılar
tarafından
Ne sacma o kesi acisi olduruyo insani direk genel yapsalar keske bende ilk hissettim hemen bayilttilar
(1,575 puan) tarafından
Ben aslında çok da hissetmedim ama yukardanda keserlerken görüyodum korktum
tarafından
Evet gorunmesi korkunç
0 oy
(439 puan) tarafından
Lokal, gayet memnunum. Genel anestezi olmadığım için o nasıl bilemiyorum.
0 oy
(373 puan) tarafından
Ben belden jstedim canim bebegjmin jlk anini gormek icin. Benim icin cok ozeldi o an. 
0 oy
(66 puan) tarafından

Su siralar en cok ilgilendiğim soru bu :):D

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Belden uyusmali oldum ikincisi olsa yine belden uyusmali isterim gayet güzeldi ben bir hafta 10 günde biraz zor toparlandım canım 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Belden oldu gayet iyiydi gene olursa gene beden olmak isterim
0 oy
tarafından
Lokal oldum. Hem genel anestezi hem lokal anestezi ile ameliyat olmuş biri olarak KESİNLİKLE lokali seçmeni tavsiye ederim.  Genel anestezinin eksisi çok
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Spinal oldum belden uyusmali komple bayilmaktan iyi bence bide doğum anına şahit oluyorsun gene olsa gene sezaryan uyanık derim :D  

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 653 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Eylul56 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 165 göst.
+1 oy
5 cevap 146 göst.

378,171 soru