0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Kizlar gece  gorumcemdeydik evli olan diğer gorumcemde gelmişti oturuyorduk gece 2 gibi hepimiz yatık gorumcem konbi bozuk yarın tamirci gelcek falan diye gün içinde anlatıyordu zaten 

Kinbileri balkonda bizde balkonun olduğu odada uyuyorduk ev sahibi olan gorumcemde yerde minderde yatıyordu gece 5 gibi oğlum ağladı ben ona uyandım gorumcemde birden yerden kalktı dedim bismillah neoldu Bi baktım balkona koştu konbiden sular geliyordu odayı su  basmış halı minder bisey kalmamıştı suyu temizliğine kadar canımız çıktı   diğer 2 gorumcde diğer oradaydı orda uyuyorlar sesleri duyup odaya geldi dedj ne oluyor dedim yüzme biliyorsan gel yürüyoruz bilmiyorsan gelme  aglan8cak halimize gülüyoruz ya zaten adet olmuştum iyice belim ağrıdı zaten o ata oğlum uyandı ben onu uyutuyorum ev sahibi olan gorumcem hala ortalıkta topluyor 

6 Cevaplar

0 oy
(3,971 puan) tarafından

Aboo tam curcuna :(gecmisilsn

(111 puan) tarafından
Vala  yatıyorduk  büyük gorumcem balkona koştu ortancasida yataktayım uyku sersemi diyor ablaaa kapıyı kapat soğuk geliyor diyorum sus sus evi su bastı hala diyor soğuk geliyor ya
-Reklam-
0 oy
(754 puan) tarafından
Ayyy şu soğukta çok kötü olmuş geçmiş olsun
0 oy
(3,197 puan) tarafından
Iyi ki kombi balkondaymis bizim de oldu mutfak batti
0 oy
(7,127 puan) tarafından
Bizimde bulaşık makinesinin su alan kısmında hortum patlamış evin bütün odalarına nufus edecek kadar su dolmuş , aşağı katta ki değilde onu altında ki kadının mutfağına salonuna su damlamis . Sabaha doğru telefon sesine kalktık komsu evi su mu bastı diye aramis bir uyandık  ki üç tarafı denizlerle çevrili bir yatak tanesindeymisiz (⁠≧⁠▽⁠≦⁠) her yer sıcacık su . Basta kova ile doldurup döktük sonra da bezle devam ettik . Ya rabbelalemin o zamanda kış ayıydı çok şükür ki akan su sicakti (⁠◔⁠‿⁠◔⁠) 
0 oy
(14,476 puan) tarafından
Valla kötü olmuş. 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ayyy canim bi an rüya görmüş sandim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
18 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 204 göst.
0 oy
2 cevap 36 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 253 göst.

374,666 soru

11,206,714 cevap

34,510 kullanıcı

...