0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (285 puan) tarafından
Kızlar gece bı karın ağrısı uyandım kendimi tuvalete zor attım sonra sabah tekrar aynı daha beter isal olmuşum bebeğimde aşırı hareketli hiç durmuyor karın kramplarim devam ediyor 36 haftama giriyorum yarın doğum belirtisi arasında var isal ama yaşayan varmı isal olup bikacgun sonra doğuma giden 

4 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Geçmiş olsun bi tane şeftali veya muz yersen keser ishalini evet ishal doğum belirtisi ama yedigin birsey de dokunmuş olabilir 
(285 puan) tarafından
Aşkım mantı yedim sadece aksammantida isal yapmazki bilmiyorum vallahi
(3,832 puan) tarafından
O zaman sancıları takip et
(285 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bakiyim isallah sancilarimdir
-Reklam-
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Sabah karın ağrısıyla uyandım ishal oldum hatta sancım mı var ishalden mi kramp giriyor başta ayırr edemedim akşamına doğurdum. 
(285 puan) tarafından
Bende onu düşünüyorum sabahtan beri karnimda hafif hafif kramp gibi bisy var gelip gidiyor artarmi diye dusunuyorum
(2,719 puan) tarafından
Artarsa anlarsın zaten canım. Benim artmaya başlayınca dakika tuttum baktım düzenli sancı geliyor o zaman anladım.
(285 puan) tarafından
İsallah canım saol isallah doğum sancısı dur erkende gelmiş olsa rahat ederim kendimi taşıyacak dermenim yok
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ishal oldugum gecenin sabahina dogurdum ben. 
(13,923 puan) tarafından
Bebegin gelişimi iyi o zaman canim. Bende evde cektim sancimi. Hastaneye gittim 8 cm açılmam vardı. Duşa falan gir rahatlarsin. Birde sana tavsiyem kendini çok yorma yoksa dogumda ıkınmakta zorlanırsın.
(285 puan) tarafından
Aynen canım oglanda çok zorlandım bütün gece uyumadım yemek yemedim şekerim falan düştü ama bunda azda olsa yiyip gitcem doğuma ay canım 1 haftadır sinyalleri alıyorum iştahım çok arttı ayaklarım eklemlerin çok agriyodu bekliyorum zaten iki haftamız kaldı diyodum surekli
(13,923 puan) tarafından
Kiz benimde iştahim çok açılmiştı. Eşim diyordu hayatim sen normal degilsin , bu kadar yemek yedigini hiç görmedim diye. Eşim görmesin diye gizli gizli yiyordum. Nefes egzersizi yap , pilates topun varsa ona otur. Inşallah güzel gecer doğumun.
(285 puan) tarafından
Var canım pilates topum onda biraz egzersiz yapılan sancım çoğalmaya başlayınca :)) aynı şeyleri yaşamışız isallah bı avazda kurtulurum bende :)
(13,923 puan) tarafından
Inşallah canim :)
0 oy
tarafından
İshal ve kusmayla geceye m doğurdum
(285 puan) tarafından
İsal var hafif hafif karın ağrısı var  gece isaldim uyuyamadım bile kalkmaktan çok ağrısı beni çok perişan etti sonra şimdide bel ağrıları kasık ağrıları hafif hafif var bı yükselip bı azalıyor doğumum yakın sanırım 36 olcam yarın isallah bı sorun olmaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
0 oy
2 cevap 77 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...