0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (439 puan) tarafından
Eşim ilk kez baba olacak. Doğum günü 6 Şubat'ta. Şuan 38+1 im belki doğumum 6 şubata bile denk gelebilir. Değişik güzel anlamlı bir hediye almak istiyorum ona. Bir öneriniz var mı :))

5 Cevaplar

+1 oy
(15,286 puan) tarafından
Valla değişik güzel anlamlı bir hediye sadece bebek geliyor. O kadar değişik ve anlamlı ki bı daha hayatınız eskisi gibi olmayacak. ☺️ Daha ne olsun 
(439 puan) tarafından
Onun için ayrı heycanlıyım tabiki ama yinede güzel bir hediye almak istiyorum:)
-Reklam-
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Yani değişik değil ama üstüne yazı yazılan, onun da sık kullanacağı bi eşya yaptırabilirsin. Üstünde gerçekten ama böyle okkalı babalığı derinden hissettirecek bişi yazsın :) Bardak yaptırıyorlar genelde ya
(439 puan) tarafından
Bardak babalar gününde yaptırmıştım ☺️
0 oy
tarafından
Oglum Nisan da dogdu Mayis esimin dogum gunuydu, esim hasta GS li baba ogul formasi almistim arkalarinda da isim yaziyordu bayildi el kadar bebekle surekli onu giyiyolardi cok sevmisti cikarmiyodu ogluyla uzerinden :)
(439 puan) tarafından
Çok tatlı bir hediye olmuş☺️ benimki takım tutmuyor
0 oy
(592 puan) tarafından
Eşimin doğum günü ile babalar günü denk gelmişti bende hamileydim hediye olarak çiçek sepetinden yazılı ve resimli zıbın yaptırmıştım kızımızın ultrason resmi ve onun ağzından bir yazı ilk babalar günün ve doğum günün kutlu olsun gibisine yazdırmıştım çok güzeldi sonra ayı denk geldiğinde giydirip resimlerini çektim vakit bulunca da çerçeve yaptırmak istiyorum 
(439 puan) tarafından
Güzel bir hediyeymiş :)
0 oy
(439 puan) tarafından
Bende bebek kıyafeti üzerine yazı mı yazdırsam diye düşündüm 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 112 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 321 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Naz21 (32 puan) tarafından soruldu