0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
Merhaba adetime yakın zamanda çok kötü hastalandim.. bı serum ve iki katarin ilaç içtim sadece 2 tane . Bugün hamile olduğumu öğrendim .  Başına gelen var mı (yarın doktora gidecem böyle kitu tecrübesi olan)

13 Cevaplar

0 oy
(2,692 puan) tarafından
İlk 5 haftada bilmeden icilenlerin zararı olmadığını olsa bile ya devam eder ya etmez dediklerini biliyorum çok ağır antibiyotiklerle gebeliği sıkıntısız ilerleyenler var 
(758 puan) tarafından
İki tane soğuk algınlığı için katarin ilaç . Sabah kalktım baş dönmesi ve adet gibi ağrı var ...ilaç yüzünden birşey olursa çok üzülürüm
(2,692 puan) tarafından
Herşey nasip canım o dogacaksa yiyecek lokması varsa doğar cnm merak etme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 21 adet cif salinimli ağrı kesici 1 kutu antibiyotik

Sayısızca serum,ultrason 2 tane mr geçirdim.koldan iğne ağrım dursun diye yarım saatte bir ,4 tane vurdular.

Sonuç hüsran tabiki ama senin 2 tane birs y olmaz muhtemelen Rabbim korusun ama doktora belirtmelisin
(758 puan) tarafından
Çok fazla kullanmissin . Çok uzuldum
(679 puan) tarafından
Bebekte bısey oldu mu
tarafından
Tabikide oldu o kadar radyasyon ilaca canmi dayanır ☹️

Kistik higroma oluştu başından beri ama 19+4 de kaybettim
(679 puan) tarafından
Kaybın her türlüsü kötü ama hiç görmeden anne karnında olmasi daha iyi olmuş dünyaya gelseymis zaten çok sıkıntıli olucakmis başin sağolsun
tarafından
Tabikide ama yinede insan üzülüyor :/

Ama doktorlar almak istiyordu izin vermiyorduk 2 gün kalmıştı heyet raporuna bana zarar verdiği için heyet rapor cikarcakti vs o gece Rabbime dua ettim senin verdiğini benim kararimla sonlanmasina izin verme Rabbim diye
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Tam 2 hafta kullandım bilmiyordum hamile olduğumu bel ağrısı için ağır ağrı kesici ve mide koruyucu hap içiyordum çok şükür bir şey olmadı şuan 4=5 aylık yanı başımda

Sen yine doktoruna söyle aklına kötü şeyler getirme

Hayırlı olsun 
(758 puan) tarafından
Allah sana bagislasin
(3,354 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(4,184 puan) tarafından

İlk zaman icilen ilac zarar etmiyor diye bikiyorum bu arada nic bombastik bombacimulayime :)

(758 puan) tarafından
Eski üyeyim aktif değilim :))
0 oy
(8,947 puan) tarafından
İlk gebeliğimde bi kutuya yakın katarin içmiştim ben de. Bir sıkıntı yaşamadım çok şükür canım. 
(758 puan) tarafından
Öyle mi ben sadece 2 tane içtim
(8,947 puan) tarafından
Bi sıkıntı olmaz inşallah canım iki taneden. Gönlünü ferah tut
0 oy
(85 puan) tarafından
Hayırlı olsun.insallah bir sıkıntı olmaz.ilac değil ama söyle birşey gelmişti başıma.adetime 2, 3 gün kala evi komple dip köşe temizlemiştim dolap,baza çekme halı yıkayıp kaldırma vs.sonra öğrendim ki hamileymişim.13 haftada kalbi durmuştu bebeğim kendi düşsün diye 3 gün hast.kaldim en son 4er 4er verdiler ilaçları yine de düşmedi. Kürtaj oldum.demem o ki allah nasip ederse korkma birşey olmaz inşallah. Ne kadar sakiniyoruz biliyorum ama Allah kucağına almayı nasip edecekse yeri sağlamdır allahın izniyle.
(758 puan) tarafından
Üzüldüm .rabbim neyi Kısmet etmişse onu gorecez
(85 puan) tarafından
Allah razi olsun canim.Neredeyse 4 yıl olacak evlendigim esimde sperm sorunları var ismen dua eder mısın bana da sen hamilesin kabul olur inşallah.Adım Yeşim.
(758 puan) tarafından
Ettim canım rabbim gönlüne göre versin... Bizim bi akrabaninda vardı .  Kuru bamyanin çekirdeğini suya koyup iciriyordu sperm için ise yaramisti
(85 puan) tarafından
Allah razı olsun canım onu da deneriz insallah
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Bisey oımaz canim bemde hamile olmdugumu bilmedigim gunler neler yapmistim.ates durucu ilaclar icmistim soyug alginligi icin serumlar.ucaga binmistim  adetme 4 5gun kala.1gun kalada  esimle bahcemizde kosturmusdum o beni yakaliyor yere yuvarlaniyorum sonra ben kosuyorum onu yakaliyorum ohoo bide hemen gunu yuksek kanepeden kendimi kus zann edib asagi atmisdim yerde yuvarlanmisdim hemde bunu 10 15kere tekrarlamisdim sjjsjs:Dendiselenme hayirli olsun saglikla gelsim bebisin

(758 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Ben Corona olmuştum bı de ilk çıktığı zamanlardı verdiği ilaçları da kullanmıştım iyileştim 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim şükür bı sıkıntı çıkmadı inşallah sizde de bı şey olmaz 
(758 puan) tarafından
İnşallah canisi saglikla herkes alsın kucagina
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Benimde hamileligimden  haberim yoktu taylont içtim soguk alginligi hapi içtim maydanoz kürü içtim 8 haftalik şu an insallah hiçbir sey olmaz 

(758 puan) tarafından
Allah sana bagislasin
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben kadın doğum doktoruna gitmiştim akıntım kaşıntım vardı. Benim 9 senedir çocuğum olmuyordu adetim geçti ama bilmiyorum öyle bi ihtimal yok herhalde dedim. Alttan ultrasonla muayene etti adeti yakın dedi. Akintim kasintim içinde antibiyotik fitil vs verdi hepsini kullandım ve sonra öğrendim ki hamileyim. Şuan oğlum 3 yaşında şükürler olsun 
(758 puan) tarafından
Rabbim sana bagislasin
0 oy
(2,706 puan) tarafından
İlk gebeliğimde 4 aylık olana kadar gebe olduğumu bilmiyordum. Ağır psikiyatri ilaçları alıyordum. O yüzden adet düzensizliği olur demişti doktor ona bağlamıştım gebe olcağım hiç aklımdan geçmiyordu. 4 ay boyunca günde 4 tane ağır psikiyatri hapları kullandım. Antibiyotikler kullandım. Hamile kaldığımı öğrendiğimde direk doktora danışarak bıraktım. Ama Allah'a şükür ozaman a kadar kullandığım ilaçlar herhangi birşey yapmadı 
0 oy
(982 puan) tarafından
Hamile iken biliyorduk ozeldeydi 3ay kontrolüm cnm 3aylik hamile iken serum verdi özel hastaneye k.b.b gittim cnm sonra bana antibiyotik verdi 1000 mg günde 1tane 24 saate bir kullandım 3 gün içtim bıraktım doktor hamileyken bile 3 gün kullanmama izin verdi oğlum sağlıklı ve cnm hamileymisim paral v.b içtim oğlum saglikli
0 oy
(7,121 puan) tarafından
İlaç yemedim ama ağaçtan aşağı zipladim ve merdivenden eşimle inme çıkma yarışı yapmıştım merdivenden 4 basamak aşağı atlamistim . Şuan 10 aylık kucağımda 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
7 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 332 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gul25 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.