0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Filmlerde dizilerde görüyoruz ayakkabısız eve girmiyorlar. Sebebi ayakta oluşan bakterilerin etrafa yayılmaması içinmiş. Peki o ev toz toprak olmuyor mu pis olmuyor mu anlayamadım gitti....

21 Cevaplar

+1 oy
(5,132 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok enteresan ama mesela bak dinimize, 5 defa abdest aldırıyor 5 defa ayak yıkıyoruz , dışsrdan gelir gelmez namaz vakti hemen tertemiz ayaklar tertemiz ev ... İyi lş müslümanız

Bu arada benim tüm Alman komşularım ayakkabı ile giriyor, dışarda gezdikleri terlikle evde dolaşıyırlar dışsrda da her yerde köpek çişi kakası 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım artık evde ayakkabiylà gezmek için zengin değil fakir olmak lazim malum hali fiyatları kirayla yarışıyor :)
0 oy
(7,292 puan) tarafından

Hizmetcileri var ya kiz :D

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ayakkabıyla girilen evde yemek yenir mi oturulur mu o da var 
(4,169 puan) tarafından
Herseyi gec. Ay. Pijamalarimla koltuga gecip te tunemenin de kefi baska :)ayakkabiyla koltugun ustune  ayaklari bacaklari alip tüneyip yayilamassin bile protokolde gibi oturmak zorundasin o ne ole  :))
(7,121 puan) tarafından
Aynen vallah :):)
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Bakterinin etrafa yayılmasını istemiyorlarsa girince ayaklarını yıkayıp çoraplarını değiştirirler ve terlik kullanabilirler aslında 
(1,618 puan) tarafından
Hahahahahaha aynen
0 oy
tarafından

Zengin evinde çalıştım bir sürü zengin evine gitim gördüm aşırı zengin olanida gördüm hiç biri ayakkabıyla gezmiyor normal kıyafet terlik bazen pijama hiç öyle dizilerdeki gibi değil :D

(13,006 puan) tarafından
Sabancılar gibi zenginler :)
tarafından
Tabi kız sadeca özel günlerde doğum gunu yılbaşı partisi vs vs zamanlarda ayakabi giyerlerdi oda altı temiz olanından:d
tarafından
Sabancilar gibi derken :d
(13,006 puan) tarafından
Sabancı gibi zenginler bence ayakkabı giyiyordur:)
tarafından
Yok Kız onlarda girmez zengin hayatı pek öyle interneten dışarıdan göründüğü gibi değil:d
0 oy
(1,386 puan) tarafından

Gerçekte öyle değil kendimden biliyorum dermişim :D

0 oy
(1,142 puan) tarafından
Ayaktaki bakteriler dışarıdaki b*k tan pis likten daha mı zararlıymış babannemin evinde 2 çalışan kadın var değil ayakkabı ile girmek evde gezmek çalışan ablaların getirdiği terlikleri bile giydirmez kendi ev terliklerinden sildirir öyle giydirir oğlumu oynatıyordum bahçe çimenlerinde balkona geçtim çimlerden hemen ayyy köpürdü kedi kö pek geziyor kızım mekruh hep enfeksiyon deyip bir ton söylendi zenginlilten değil o pasaklılıktan 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Halamlar çok zengin değil orta seviye ama onlar giriyor ayakkabı ile bazen terlik de giyerler
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Öyle şeyler anca filmlerde olur bence.
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Geçen gün ablamın kınası vardı.Evde yaptık.Erkek tarafından bi kız ayakkabıyla eve girdi.Haliyi daha yeni silmiştim.Cinnet geçirmek üzereydimki kapıda ayakkabı değiştirdiğini farketmiş ablam :D
tarafından
Dungunlerde kinalarda o çok oluyo
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Bende o villa gibi evliliklerde hep tek bir hizmetçi görünüyo bu kadin bu koca evi nasil temizliği bir yemek yapılsa sofrada 10 çeşit yemek oluyo kahvaltı desen oyle gerçekten zenginler böyleyse çalışanlar nasil yetisiyo o evlere ben bunu merak ediyorum
(5,108 puan) tarafından
Yemek için ayrı çalışan bahçe için ayrı çalışan oluyor bildiğim kadarıyla
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Girmiyolardır her halde. Valla Müdürqn evinde de misafir oldum. En lüks olanlar biraz daha pahalı terlik kullanıyor o kadar.
0 oy
(48,671 puan) tarafından
disarda millet tukuruyo tuvalete giriyo geziyor pislik eve giriyo mesela kapi onunde yere basip öyle ayakkabi giyenlere de sinir oluyorum
0 oy
(1,389 puan) tarafından

İlerde zengin olursam soylerim sjsjsj:D

0 oy
(13,887 puan) tarafından

Ayakkabıyla dışarda bile zorlanırken evde de sürekli giymek çok saçma 

0 oy
(671 puan) tarafından
Görgüsüzlük başka birşey değil 
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Bence kötü bişey. Ama onlar bizim gibi çamurlu yerlerde yurumuyorlardir. Ayakkabilari en fazla arabaya gidene kadar kirleniyodur agdgshsbs
(2,011 puan) tarafından
Aradığım yorum :D bizim gibi kenar mahallelerde toz toprak olmuyorki ayakkabıları hep tertemzdir simdi
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Tanidigim baya baya zenginler var yali da oturmasalarda villalarda oturan. Ayni bizim gibi terlikleri gecirip pijamalarıni cekiyorlar. Oyle evde takimla abiyeyle gezeni görmedim. Ama varmidir bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Her şeyi geçtim de bunlar dışarda tuvalete giriyorlar evde giriyorlar o ayakkabı ile evin içinde geziyorlar daha ne kadar mikrop dağılmasın 

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 647 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 756 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 537 göst.
3 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 85 göst.