0 oy
240 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (875 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

kızlar eşim galatasaraylı kardeşim babam falan fenerli kayınlarım beşiktaşlı :D kaynımda oğluma forma almış saolsun bende giydirip fotoğraf attım bunu babama atmış yani babam triplenmiş bende alacam onu da giydir dedi kaynım baya babamı sinir etmiş :D ben formayı bile bile aldı diye düşünüyorum artık :D :D 

bence diğer formalara göre bu daha çok yakıştı sizce eşim bile baya yakıştırdı ♥️♥️♥️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aklıma şey geldi . Gorumcemin kocası Beşiktaşlı. Kayınbabam falan hep GS li . Galatasarayli tulum alındı diye çocuğa giydirmemis sırf bjk li olduğu için :D çocuk bu ne anlar yani giyse ne olur sanki :D 
(875 puan) tarafından
ayy o saçmalık eşim diyor benim tuttuğum takımı tutsun isterim beraber maça gidelim diye ama istediği takımı da tutsun der :D
-Reklam-
0 oy
(645 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın 
(875 puan) tarafından
amin saol canımm
0 oy
(3,793 puan) tarafından
Hay maşallah minik kartalıma :)) çok yakılmış çok
(875 puan) tarafından
bende gizli beşiktaşlı olduğum için çok yakıştırdım:D :D
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Güle güle giysn canım sen kan verdin mi 
(875 puan) tarafından
yaa hastalandım baya kötü oldum bugun anca kendime geldim daha kan veremedim bile bakayım en müsait olduğum anda vermeyi düşünüyorum canım
(2,809 puan) tarafından
Hmm tamam canım geçmiş olsun
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Maşallah yakışıklı minik Kartal'a ☺️☺️❤️

(875 puan) tarafından
teşekkür ederiim canımmm ♥️♥️♥️♥️
0 oy
(7,996 puan) tarafından
Bende Galatasarayli eşim Beşiktaş kaynım Trabzonsporlu hep diyo efeye Trabzonspor forma alacam diyorum asla giydirmem oğlum ya Galatasaray yada Beşiktaşli olsun takılıyoruz birbirimize
(875 puan) tarafından
benim eşim galatasaraylı diye bende numaradan galatasaraylı gibi takılıyorum ama beşiktaşlıyım :D :D
(7,996 puan) tarafından
Bizim tersimizsiniz ben Galatasaray o Beşiktaş oda numradan kendini Galatasarayli yapmıştı ilk başlarda:)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 542 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Elisaa d (1,600 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 574 göst.
28 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
9 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu