0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (1,324 puan) tarafından
Kızlar migrenim var hacamat yaptırmak istiyorum yaptıran ve öneren var mı hangi günlerde yaptırmak gerekiyor ir de İzmir'de önereceğiniz bir yer var mı

8 Cevaplar

0 oy
(6,515 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kuzum çok bir bilgim yok ama migrene iyi geliyor diye duymuştum fizyoterapistler yapıyor galiba 
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Ben yaptırıyorum çok faydalı hacamat ta sülük te ama bursadayım o yüzden öneremem. Çok rahatlatıyor mutlaka denemelisin
(6,235 puan) tarafından
Kaynanam da İstanbul daki kızınin yanındaydı bursadaki kızının yanına gitti oda hacamat ve sülük attıracak beli için
(24 puan) tarafından
Bende dogumdan sonra başlayacağım tekrar ya bacaklarım feci agrıyor bu romatizmadan
0 oy
(119,533 puan) tarafından
kafa hacamati migrene cok faydali bende yaptircam bu hafta ici 
(1,324 puan) tarafından
Nasıl buldunuz yaptıran kişiyi internetten mi
(119,533 puan) tarafından
yook benim yasadigim yerde yapan çok kisi var
0 oy
(3,484 puan) tarafından
Ben yaptırdım Konya da yaşıyorum canim hacamatın altın günleri var onu yakalamak lazım bide 3 lemek deriz biz bir yılda 3 kere yaptiracaksin ki fayda göresin yapan kişinin ehli sünnet olması gerek biiznillah ben fayda gördüm çok şükür
(7,269 puan) tarafından
Nerde yaptırdın canım
(3,484 puan) tarafından
Akıncılar da bı ablamiz var o yapıyor canim
(7,269 puan) tarafından
Hm anladım canım
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Ben çok yaptırdım çok da faydasını gördüm tavsiye ederim
(1,324 puan) tarafından
Banda şifa olur insallah çok kötü hissediyorum cunku
(1,321 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Hacamat tam atak nedir
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Canım 21 Şubat en önemli gün onun özel zamanlari var sünnet amaçlı yaptırırsan, sağlık amaçlı her zamn yapılır diye bliorm ama ayın ortasından sonra yptir araştır iyice, bnde gününü kaydettim Allah nasip ederse babamida ikna ettm yptrcm
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm şiddetli günlerce süren baş ahrim vardı yıldızlı günlerde yaptır bu aylarda var internete hacamaz yıldızlı günler yaz 5 yıldız 3 yıldız diye gider en çok hangisinde yıldız var tarih olarak bak yaptır ben 1 senede 2kere tüm vücut baş yaptırdım birce geçti basım 3 bu gelecek ay düşünüyorum hacamat gitmeden 3 gün önceden et tavuk sana yağ tera yag yumurta süt tüketme cnm. Kan pirtilasmasi oluyor hacamattan fayda goremiyorsun cnm kuyruk yağı da var içinde agrimiyor hiç bol dua et gusül al hacamat yapılırken Felak nas ayayel Kürsi Fatiha ihlas oku 3 tane cnm aptesli yapılıyor zaten faydasını gördüm karnım ağrıyordu geçti basım geçti belimede faydası oldu çok şükür 
(1,324 puan) tarafından
Ben günlerine bakayım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Powerpufff (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
0 oy
3 cevap 125 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semyigit (234 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,778 cevap

34,978 kullanıcı

...