0 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde (5,410 puan) tarafından
Evden taşımamız gerek şart oldu çnkü konum olarak hicbisey bna yakın değil vede ev 7.kat çocuk cama cikiyor rutubetli her taraf perişaniz eysalarmizi topladık kizalr İstanbul Pendik deyim en kotu evler  5 5 buçuk arası çok kötü eski evler vala bizim aşağı mahalede eşim bilmus 6 buçuk 6 yaparız demiş iyimi eşim maaşı zam gelecek bir iki güne 15 i bulur artı mesai yapraim dedi ancak yeter belki yetmezse kiredi borcumuz da az kaldı btmek üzere Çerkezköy ye taşınacaktır kiralar orda da 3 buçuk 4 arası eşimde maaşlari düşük yine aynı hesap dedi burayı tercih ediyor bende zorlamadim baktığımız ev guzel.hemen binanın yanında kires pazar bim şok a 101 hepsi aynı yerde tutsak mi acaba 

30 Cevaplar

0 oy
(444 puan) tarafından
Ankara'dayım buralarda aynı bahçe katı harabe evler bile beş buçuktan başlıyor 
(5,410 puan) tarafından
Ayy uçmus vlaa köpek bağlasan durmaz
(444 puan) tarafından
aynen beşinci kattayım ısınmıyor taşınmayı düşünüyodum hayal oldu
(5,410 puan) tarafından
Vala bnde 7.kat kışın soğuk yazın da eriyoruz ve rutubet ev küçük kutu kadr kendini ceviremiyon resmen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sivas’ta 1000 tl teraslı lüx ev buldum oraya taşıncaz yakında 
(5,410 puan) tarafından
Bir milyar dimi cnm pek iş imkani yok oralarda. Bide kışın soğuk oluyro dublexsli evler
0 oy
(163 puan) tarafından
Bütçeniz el veriyorsa olur ama şuan bana deseniz 6 bin aşırı pahalı ben 1200 e oturuyorum tabi İstanbul'da deilmde 
(5,410 puan) tarafından
Cnm bizede çok phalai şuan bile geçinemiyoruz nasıl olacak hiç bilmiyorum:(
(163 puan) tarafından
Valla Allah yardımcımiz olsun :(
(5,410 puan) tarafından
Tutmadik cnm ev yerin altında zindan gbiydi eşek bağlasan durmaz bide tutmadik
(163 puan) tarafından
Bide o halde 6 binmi iyice zivanadan çıktı bu ev sahipleri
0 oy
(25,224 puan) tarafından
6 bin şuan için normal karşılanıyor. Ben eski Kiracıyım 2500 e oturuyorum ama kardeşim tutucak ev mayısta evleniyor 6 bin 7 bin civarı beylikdüzü büyükçekmece taraflarında
(5,410 puan) tarafından
Tabi vala İstanbul Allah yardım etsin yeni evliler içinde çok üzülüyorum bende 2019 da evlendim eysalarim rutubeten pelt oldu vala halı perde perisan halde
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Doğuda yaşıyoruz herşeyi öpüp başımıza felan koyalım ne kadar pahalı ya 
(5,410 puan) tarafından
Bende ağrılıyim doğudan da yokluktan kaçtık iş imkanı sıfır ağrı gibi bı yerdede kiralr üç üç buçuk dan aşağı yok
(2,709 puan) tarafından
Bizim burda baya iş imkanı var ağrıyı bilmiyrom 3 binden yukarı kira buralarda yok mesela hep 3 bin aşagı kiralar
(5,410 puan) tarafından
Neresei cnm
(2,709 puan) tarafından
Bitlis canım
(2,709 puan) tarafından
Buralar tekstil ve iplik şehri oldu resmen çok fazla üretim var
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Çok uygun İstanbul Maltepe deyim 10-20 bin arası vs küçücük evler
(5,410 puan) tarafından
Oo oralar çok lüks ablamda Ataşehir de bakıyorum 10 mlyardan başlıyor dedign gbi
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Bnce iyi canim kalin, Ben Çerkezköy'deyim gelebilsem İstanbul'a gelmek isterdim o yüzden hiç tavsiye etmiyorum bu tarafları
(5,410 puan) tarafından
Cnm hangi mahalledesin gerçekten çok pahalı ailemde kapaklida dyor ev bulsak yaa iş bulamasam ne olacak dyor form doldursam artık cagirmalarini beklersem aç klcaz dyor artık mecbur dyor bende bişey demedim bı yandan haklı çnkü eşim parası braz yüksek işlerde ancak çalışabiliyor oralarda hep düşük parası bende iki sene calsitim Çerkezköy de fabrikada calsitim
(3,205 puan) tarafından
Çerkezin carsi tarafi belediyenin oralar bi tek guzel oralarda cook ucuk 5-6 bin gelmeye degmez ve fabrikalar mechul cagirirmi yani, Ben daha kırsaldayim ama her turlu burasi guzel bi yer degil, misal gezmek isteyebilir insan hic biyer yok, aktivite yok deniz desen zaten taa nerde, hep fabrikalar bolgesi  sagliksiz bnce insana bunlarda lazim..
(5,410 puan) tarafından
Ayy kapaklı daha güzel valaha
0 oy
(672 puan) tarafından
Ben konya da oturuyorum ev kira değil ama bize yakın bahçeli daire 6-7bin demişler şok oldum 
(5,410 puan) tarafından
Tutmadik kpek bağlasan durmaz
(672 puan) tarafından
İstanbula normal bence bizim bura dağ başı sırf havası temiz apartmanlar 2 - 3, daireli diye fiyatları şişirmişler bide talep arttı tek katlı normal evi bahçesiyle 8 - 10milyon istiyorlar
(5,410 puan) tarafından
Ayyy Allah yardım etsin zor
0 oy
(9,008 puan) tarafından

Ben benimkini hiç demeyim:D

Bizim burda o fiyata baya güzel yerde otururusun

(5,410 puan) tarafından
Nkdr kız seninki

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 400 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (102 puan) tarafından soruldu