0 oy
568 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,405 puan) tarafından
kızlar sendika ayarladı ücretsiz tatile götürdü sadece erkekler var daha doğrusu şoförleri götürdü. çok gitmek istedi bende tamam dedim. ama içim çok daralıyor çok sıkılıyor cuma gunrne kadar zaman nasıl geçecek bilmiyorum m tek kalmaktansa az tırsıyorum asker eşleri bana teselli verin :(

13 Cevaplar

0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ne güzel eşin adına mutlu ol bence, onun mutlu olduğunu tatil yaptığını düşün :) 
(1,405 puan) tarafından
demi. zaten sordu yok deseydim gitmezdi. gitsin gezsin böyle fırsat geçmez de hep ama ne bileyim özlüyorum. otobüs yolculuğu ya bisey olursa diye de korkuyroum
-Reklam-
0 oy
(119,343 puan) tarafından
lac gunluk ve nereye gittigine bagli yaa
(1,405 puan) tarafından
cuma gününe kadar. kuş adasına. Ya öyle güvenden felan değil. sadece içim sıkılıyor. hemen de özledim
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Benim de kocam bikac gün evde kalacak iş yok hava soğuk diye bende evde çocukla kocayla nasıl uğraşacam diye düşünüyorum :D oğlum yokken sen gibi tekken gittimj bir yere çok özlerdim ama şimdi değişti 

(1,405 puan) tarafından
iki çocuğum var :)
0 oy
(320 puan) tarafından
Benim eşimde 13 gün göreve gitmişti gurbetteysek hele ki daha zor açıkçası zaman geçmiyor yemek bile yiyesi gelmiyor insanın ama bir şekilde geçiyor.
(1,405 puan) tarafından
ya gerçekten çok zor Allah kavuştursun
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sen korkuyosan neden gitti ki canım 
(1,405 puan) tarafından
ben dedim git kafan dağılsın Bi daha nerde gidecen.. alışmaktan istiyorum
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Benm kocam sadece pazarları evde. Uzun yol şoförü. Kızlarımin biri 4 yaşında diğeri 4 aylık. O kadar alıştım ki yalnizliga. Biri gelip bende kaldığı zaman bı buhrana giriyorum. :) 
(1,405 puan) tarafından
benim de kocam şoför. kızım 4 buçuk yasin oğlum. 4 buçuk aylık :)
0 oy
(15,232 puan) tarafından
Gitsin dostum ne var ki bunda. Erkeklerle gidip geliyor. Kötü bı yere gitmedikten sonra 
(1,405 puan) tarafından
gitmesine bisey demedim ki. hatta ben dedim git kafan dağılsın
. öyle fırsat geçmez eline diye. ben tek. kalamıyorum onu diyrojm
0 oy
(331 puan) tarafından
Bende başta tek kaldığımda tırsardımda çocuklar olduktan sonra tırsmaya vakit kalmıyor :d
(1,405 puan) tarafından
darısı bana inşallah
0 oy
(13,031 puan) tarafından
Asker mi eşin 
(1,405 puan) tarafından
hayır canım. şoför eşim. ben asker eşleri nasıl dayanıyor diye soruyorum teselli evrind diye
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Bende esimi işdeyken ozlerim:(Allah sabr versn canim benim icin saatler gecmez işten geliyor sabah uyuyor aksam 8de uyanip yrmek yeyip bi daha gidiyo yuxunu goremiyorum ksc gundur seni cok iyi anliyorum

(1,405 puan) tarafından
biz 12 yıldır beraberiz 6 yıldır evliyiz
 ben çok aile ortamı görmedim kendi ailemde ondan çok baglıyım
0 oy
(672 puan) tarafından
Onun psikolojik olarak iyi olduğunu düşün dişini sık iyi gelir size birbirinizi özlersiniz insan özleyince daha iyi değerini anlıyor  çok uzun değilmiş allahtan 
(1,405 puan) tarafından
hiç ayrı kalmam ondan galiba annemlere bile gitmeyi istemem hemen özlüyorum diye
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Yapan erkek senin yanında da yapar. Bu kadar özgüvensiz olmayın. Ona da bunu belli etmeyin o da sizin neler yapacağınızı düşünse sonuçta siz de tek kalacaksınız. Bir kaç kafasını dinlesin siz de üzmeyin kendinizi 
(1,405 puan) tarafından
ne alaka ya. öyle bisey mi ima etmişim. kendim git dedim. aklıma bile gelmedi. korkuyorum yazmışım dikkat ederseniz
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Asker eşi isen tek kalmaya alışık olman lazım 
(1,405 puan) tarafından
asker eşleri teselli verin diyroum. ben asker eşi değilim nasıl tek kalabiliryorusnuz diye soruyorum
(1,386 puan) tarafından
Haa anladm. İnsan ilk seferde korkuyor ama sürekli dua okurum ben film açarım müzik açarım o şekilde zamanla alışıyorsun
(1,405 puan) tarafından
inşallah alışmak. istiyorum bende
(1,386 puan) tarafından
Zamanla oluyor emin ol mecbur olunca herseye alışıyorsn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 424 göst.
0 oy
6 cevap 178 göst.