0 oy
489 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından
Ay kizlar kocamin ailesi beni hic istememisti onlar kendi akrabalari ile evleniyorlar hep o yuzden beni istemiyorlardi evlenmeden ne olaylar ne olaylar olmustu ama simdi seviyorlar o ayri, simdi benim kayin babamin kardesinin kizini istemeye gelmisler baska bir memleketten, kiz onunla 3sene kadar cikyormuslar, ay ben kiz icin oyle sevindimki onu cok severim zaten, ama bu akrabalar oyle tutastilarki hayir efendim akrabadan baskasiyla bizim kizlar evlenemezmis onlarda boyle sey yokmus, kizlarini sadece akraba ile evlendirirlermis, kizin babasida haci ona demediklerni birakmadilar, vay efendim sen kizina sahip cikmamissin, kizinin sevgilisi varmis, adamda kizini seviyor ne yapicagni sasirdi, kizi ona verirlerse dugunune hic akrabalar gelmezmis, gelmeyin be lazimdiniz sanki, ama benimde icimin yaglari eridi kizin annesi sen bizden degilsin fln filan diyordu hep dislaniyordular beni, ohhh iyi oldu, in sa Allah mutlu olurda bu gerizekali akrabalarin agzina laf vermez

9 Cevaplar

+2 oy
(1,092 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Akraba evliliğinden sonrasını okumadım . Kız hakkında hayırlısı 
-Reklam-
+1 oy
(1,088 puan) tarafından
Tuhaf bir zihniyet rabbim hepsine akıl fikir versin 
(268 puan) tarafından
Amin cnm
+1 oy
(985 puan) tarafından
Oh olsun benim ki de çalışan başı açık araç kullanan istermiş evlenmeden önce çalıştım ama atanamadım kapalıyım araç kullanıyorum ama herzaman değil en önemlisi eşimin bu kriterleri hiç istememesi kv üç gelinininde bu özellikte olmasını istemesi 2 geliniz şuan ikimizde kapalı ev hanımıyız herkes büyük konuştun diyor görenler kv me
(268 puan) tarafından
Ohhh boyle seyler duyunca icimin yaglari eriyor kiz, ya ne olursa olsun Allah hayirlisini versin demek lazim buyuk konusmamali kimse
+1 oy
(2,358 puan) tarafından
Gerçekten bu hayatta şunu gördüm hep kınadığın başına geliyor istisnasız.
+1 oy
(6,512 puan) tarafından

Al işte yine burda bir yaşıma daha girdim :ermm:

0 oy
(13,036 puan) tarafından
Ne garip insanlar varmış bereliler 
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Nefret ediyorum şu akraba evliliği zihniyetinden ya kız sevdiği istediğiyle evlensin gitmesinler düğüne de çok da laızmlar sanki 
(268 puan) tarafından
Yani ben giderim tek basima yeterim yaa))
0 oy
(1,118 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

:O   ne diyon kiz 

0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm ben Kayseri'ye gelin geldim eşimin babası çerkez ve Çerkezler çerkez ile evlenir ama eşim aldı elimi tuttu biz evleniyoruz gün almaya gidiyoruz dedi babasının karşısına çıkıp babası hayırlı olsun dedi 1saate tamamladık evrakları babam çok seviyor el üstünde tutuyor beni halalari eşimin takıntılı kaldırdı bana onlar bile birşey diyemiyor onlara ne hem eşim bir gün olsun aileleri evliliğe karmaşık çünkü sorun yok cnm benim ailem eşimi eşimin ailesi beni ek ustunde tutuyor ❤️
(268 puan) tarafından
Ne guzel sevindim senin adina

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 191 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 850 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 415 göst.
+1 oy
8 cevap 520 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu

380,210 soru

11,383,358 cevap

34,884 kullanıcı

...