0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar Aralık ayında Bi network işe girdim. Bu iş seviyeyle oluyor belki yapanınız vardır. İlk ay güzeldi hemen seviyemi aldım. Ama bu ay çok kötüydü kızım hastalandı nerdeyse hastanede geçti işe asılamadım.

image

Bu ay hesabıma 100 TL yattı prim olarak. Tamam 100 TL az para bu zamana göre ama dediğim gibi seviyeyle para artıyor. Neyse işte kaynanam sordu geçen gün para verdiler mi diye ben de 100 TL verdiler dedim. Başladı konuşmaya. Boşa vakit harcadın, ona harcadığın vakti evine çocuğa harca. Ben de veririm sana o parayı. Çok az. Hiç Almasan da olurmuş. Gibi bir sürü şey söyledi. Dedim ki anne daha yeni girdim bu işe. Müdürümüz 3 senedir yapıyor be ilk primi 13 tlymiş şu an 50-60 bin arası alıyor aylık. Bir de ay ortalarında ek prim yatıyor. Dedi ki o zaman sen yapamazsın daha boş ver yapma. Bütün hevesimi söndürdü. Tamam haklı da ama yani ne bileyim bu şekilde söylemezdim ben olsam. Aşırı kırıldım. Sağ olsun eşim destek ama kaynanam köstek oluyor hevesimi de kırdı hep 

3 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından
Gerçekten kaynanani kale alıyor musun
tarafından
Hayır da ne bileyim ya
(6,441 puan) tarafından
Alıyorsun ki moralini bozuyorsun onu ilgilendirmez ki bende çalışıcam dedim kaynanam hayır ihtiyacın mı var dedi bir sürü cahilce konuştu bende fikrinizi sormadım ki dedim kesti sesini kızları çalışıyor namus davasına girmiyor gelin çalışınca parayı mı kıskanıyorlar namusu mu belli değil ay sinir oldum :)
-Reklam-
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Hiç söylemeyecektin onlar dediğin gibi köstek olmaktan başka birşey bilmezler 
0 oy
(893 puan) tarafından
nasil basladin bilgi verebilir misn acaba
(893 puan) tarafından
var var bi bakim bende
tarafından
pnr_akgl_
Hesabım bu. Pınar akgöl. Yaz bana ordan konuşalım
(893 puan) tarafından
ilk sirada sarisin biri var o mu
tarafından
Profilimde iki göz var canımm. Kızımın ve benim gözüm. Yukarıya fotoğraf koyarım
tarafından
Koydum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 461 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 485 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 410 göst.
8 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu