0 oy
95 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (983 puan) tarafından
Nasipse haziranda dogum yapicam vucudum kilo almaya cok elverisli zaten simdiden 72 kiloyum 80i gecerim en az.boyumda kisa hamile korselerinden fayda goren var mi bos yere kendimi yaz gunu sıkıstırmıs mı olurum tecrubeli dostlarin yardimini istiyorum

6 Cevaplar

0 oy
(244 puan) tarafından
Ben ağustosta doğum yaptım normal dogum olsaydı tadacaktır ama sezeryan olunca bir kaç sefer taktım zarar verdi çıkardım ama ona rağmen fayda gördün karnımı çemberle sardım şimdi hiç yok gibi çok dikkatli bakman gerekiyor bence bi dene 
(673 puan) tarafından
Gamze ben öyleydim doğumdan çıktım sanki ben doğum yapmamış :)) eşim şaşırdı balon gibi sönmüşsün dedi hiç kilo almadım nerdeyse
(244 puan) tarafından
:)) ben doğumdan çıktığımda davul gibiydim kayinpederim gördüğünde şaşırmıştı bi sorun olduğunu düşünmüştüm ama benimki zor oldu belki ondandır
(673 puan) tarafından
Benimde zordu normal doğum ve suni sancı ama işte doğumda 5 kg verip çıktım :))
(244 puan) tarafından
Benimki normale başladı sezeryanla sonuçlandı eve geldimde 9 kg gitmişti ama ödemi atmam çok 7xun sürdü
(673 puan) tarafından
Sezeryan öyle canım ..Rabbim hastalık vermesin
-Reklam-
0 oy
(3,597 puan) tarafından
Normal doğum yapcam diye normal korse aldım oda sezaryen doğum oldu diskis yerimi çok rahatsız etti kullanmadım ama ablam kullandı sıfır göbek bende kullanmadım bende de sıfır göbek biraz genetik bu işler annemde  çarşafla sarmış o kaç yaşında kadın dört çocuk doğurmuş göbek falan yok :) 
0 oy
(673 puan) tarafından
Instagram'da takip ettiğim bir kadın doğum doktoru para tuzağından başka bir şey değil demişti almadım karnında zaten doğumdan 1,5-2 ay sonra toprlandi
0 oy
(15,314 puan) tarafından
Ben de 72 kiloyum ve Haziran'da doğum yapcam inşallah. Bu ikinci bebiş. İlkinde takmadım. Ama 2. De taksam iyi olur. Göbek kaldı ilkinden malesef. Kaç kilo aldın şimdiye kadar. Nasıl gidiyo 
(983 puan) tarafından
3 kg aldim 19.haftadayiz
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Doğrusu ben sıkılaştırıcı tayt giymeyi düşünüyorum korse gibi olanlar. Sezaryen olacağı için tam korseye de güvenemiyorum dikişlerden dolayı. Ama kendi haline bırakmayacağım sonra göbek kaldı diye dert yanmaktan iyidir. 
0 oy
(809 puan) tarafından
Vallahi tamamen para tuzağı bana doktorum eğer öyle olsaydı benim göbek giderdi dedi. Ona rağmen 3 tane korse aldım sonuç halen göbekliyim. Bence onun yerine termal spor korsesi al evin içinde iş yaptıkça terletsin daha iyi 
(983 puan) tarafından
İste kimisi cok faydali diyo kimiside gerek yok diyo herkesin vucudu bir degil

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aytuk06 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 317 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ayfer_mrkl (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
31 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu

381,422 soru

11,419,088 cevap

34,975 kullanıcı

...