0 oy
632 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (802 puan) tarafından

image

Kizlar bime gelen tulumları gordunuzmu biz birkaç bime baktık ama beden yoktu hep büyüktü çok şükür oğlumun bedeninde buldum ilk biraz treddut ettim belki solma faln yapar diye sonuçta 23 lira faln ucuz yani neyse uzun lafın kısasi oğluşuma giydirdim kumaşı çok rahat neyse tavsiye ediyorum bence alın :)

4 Cevaplar

0 oy
(417 puan) tarafından
Ne zmana geldi bi kac hafta oncede gelmisti bitmisti cunku hemen bende almak istedimde bebegim 3 bucuk aylik ustunu aciyor kundak yapincada terliyor gece dogalgaz aciyor site merkezi sistem nasil giydirecegimi vende sasirdim ustunu sabaha karsi acinca dedim.giydireyimmi filan diye dusundum de merak ettik dogrusu kalinligini filan 
(802 puan) tarafından
Canım kalınlığı çok güzel baya pufuduk birsey benim oğlumda baya üstünü açıyor geceleri baya iyi oldu fermuarlı olması zaten çok daha iyi hemn giy çıkart pratik bu arada bende zor buldum inanirmisin her gördüğüm bime girdim hep büyük vardı 1 veya 2 yaş vardı sonunda 6 9 ay buldum sen yine bak bulursun illa
(417 puan) tarafından
Terlemiyormi icinde peki
(802 puan) tarafından
Vallahi saat başı kontrol yaptım ama hiç terledihini görmedim
(417 puan) tarafından
Anladim cnm sagolasin
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Az büyük alsaydın canım tam vücuduna göre almisin az giyer
(802 puan) tarafından
Bunu bulduguma şükrettim vallahi beden yoktu hepsi çok fazla büyüktü
(3,532 puan) tarafından
Katlardn Canım kişi gecrrdi minnoslar çabuk buyuyo. Masalahh
0 oy
tarafından
Altına bir kat giydir panduf çok olmus bnce canım iki çorap yeterli aşısı sıcak edip ateşini çıkarır 
(802 puan) tarafından
Bizim baya soğuk şuan hicbirsey kullanmıyorum soba vs yok o yüzden öyle giydirdim :)
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Bizimde var bundan terletiyo gibi geldi bana 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 113 göst.
0 oy
3 cevap 48 göst.
+1 oy
11 cevap 241 göst.
0 oy
1 cevap 100 göst.