0 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde (4,859 puan) tarafından
Oturduğumuz eve taşımalı 16 ay oldu alt katimda tek başına bir amca oturuyor oğlumda koşturuyor defalarca oğlum otur yapma koşma demekten yoruldum bir kez kapıya geldi çok ses oluyor diye halbuki saatlerce koşmuyor taş catlasin günde toplam 10 dakika kosuyordur kapıya geldikten sonra oğlum bı koşmaya başlıyor adam hemen tak tak duvara vuruyor peşine son ses müzik açıyor bir kere kapıya geldiğinde ve bir kerede dışarda gördüğümde kusura bakma amca hakkını helal et gibi şeyler söyledim ama.bu sefer benimde sabrım taşıyor tekrar kapıya gelirse ne gibi bı konuşmam yapmam gerekir yoksa koca adama cizgimi bozucam çocuğu bağlayan sonuçta ne kadar oyunda oynasak beraber bı sekilde kosturuyo . Komşuda artvinli biraz aksi bı adam ama bendede gürcü damarı var Allah aşkına bı akıl verin tekrar kapıya gelirse ne diyeyim

8 Cevaplar

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bazı insanlar gerçekten anlayış eksikliği yaşıyor bence valla bak benm tepemde iki çocuk var allahim tüm gün evdeler koşturma ona göre ve benm yatak odamın üstünde odaları gece 3 e kadr uyumazlar ev sahibi çocukları o sese bir kez söyledim oda kizim çok hastaydı gece uyumamisti bende dahil tam yattık tepemizde dedim simdi duvarla incekler tepeme aradım dedim bana ne desin benjm çocuklarım sesiz sedasız oynuyor ses yapmaz onlar sen yanlış duyuyorsun dedi ben bilemm ses oluyor yeter dedim o lafına karşılık ben insan oldukça karşımdaki insan değilse bende haddimi asarım valla kusura bakmasın ev onun diye mecbur değiliz yani bisi derse bağlayacak halim yok cocuk bu laftan anlamaz de geç 
(4,061 puan) tarafından
İşte böyle insan çok valla canim ben mecur olmasam öldürsen durmam bu evde ama işte bu döneme göre mecbur yani
(4,859 puan) tarafından
Vallahi su rutubet yüzüne ben bile.oturmak istemiyorum bu evde ama mecbur ne yapayım şimdi evden çıkmaya kalksam 3500 den aşağı ev bulamam yani birde hiç güzel komşuluk yok bu binada herkes birbirinin arkasından atıp tutuyor eski oturduğum bina çok kibar insanlardı herkes anlayisloydi
(4,061 puan) tarafından
Benimde öyle canim çok berbatlar bende ses seda sevmeyen insanım benm evde var yok olduğumuz belli olmaz tüm ev sahipleri öyle derdi ama bunlar çok fena ana kız üstündeler ben en atta 3 katlı zatn ama burnumdan geliyor tepeme hergun bisi silkeliyorlar araya bakmazlar balkon yıkarlar dışarı bisi asamiyorum bide yetmez gibi kızı geçen yaz başı taşındı hala tadilat bitmedi cocuk tam Uyur matkap sesi bilerek yataktan düştüm sabahın köründe gece 3 demezler sabah demezler pazar demezler bide okumuş insan damadı da polis yani anlican şikayet etsem bile bisiye yararı yok benm ben artık susmak zorunda kalıyorum
(4,859 puan) tarafından
Sende haklısın senin işin daha zor mus
(4,061 puan) tarafından
Yani düşün 100 100 den fazla zam yaptı ayrı yani ilk defa bukadr sabırlıyım ama taşınmaz 10 bini bulur bide şu kiraya göre disarisi berbat anlican sabir
-Reklam-
0 oy
(113 puan) tarafından
Dört duvar arasında çocuğu ne kadar  durdurabilirim deyin ya çocuk yani bir de evin yapısıyla da alakalı olabilir mi bizim bjd önceki evimizde üst katın. Normal yürüyüşü bile geliyordu adamlar oturmuş çay içiyor sakın sakin muhabet ediyorlardı yine de ses geliyordu  aynı şekilde bizim de sesimiz asaagiya gidiyordu.  Ama şu an ki evimiz düğün yapın yine ses gitmiyo yukarı aşağı:)) 
(4,859 puan) tarafından
Elimden geldiğinin daha fazlasını dikkat ediyorum inanki oğlum koşmaya başlayınca koşma otur oyna diyorum illaki sesimi duyuyordur adam benim zaten hiç arkadaşı yok 4 duvar arasında çocuğum.tek arkadaşı kardeşi oğlum daha konuşamıyor herşeyi söyleyemiyor bile bugün doktora götürdüm sırf bu yüzden pskoyatriyr gidin konuşma terapisti ne yönlendirme.yapar dedi çizgi film açsam iyice konuşması gerileyecek şaştım kaldım yeminle
(113 puan) tarafından
Keyfinize bakın ya çocuğa etme yapma demek zaten ayrı yanlış  çocuk bu yaşta da oynamayacaksa ne zaman yapacak kendi evi mi o da kira da mı
(4,859 puan) tarafından
Adamın kendi evi biz kiradayiz
(113 puan) tarafından
Heee rahatlığı ordan geliyor  kötü komşu ev sahibi ev almanıza vesile olur inşallah
(4,859 puan) tarafından
Yoook nerde ev alıyorsun burada uçmuş fiyatlar tirilyonlar ucusuyo en kotu evde bile kiralarda beter eşim zaten balığa gidiyor sigortasida yok ordan kazandığı para zar zor evi gecindiriyi parayı da kazanamazlarsa gidyor balık hanaden borç para alıyor çok zor yanı ev alma işi
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kapıyı açma.        
(4,859 puan) tarafından
Ya açarsam :D
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Bizim yandakilerin 2 ergen çocuğu var koca kocalar eşim vardiyalı calisiyo biliyorlar sabah 10 da müzik bi aciliyo gece 11 bu uga kadar kadının kahkahası adamın bağıra bağıra telefonla konuşması TV müzik sesi hiç kesilmiyo bi de yatak odası onlara bitişik couk sesten rahatsız oluyo gündüz uykusu hep bozuk eşim ilk evlendigimiz zamanlar bi kere uyardı düzelmedi 2inciye gidince kadın eşimi dovcekti resmen benim çocuklarım evden dışarı cikamiyo pandemi var napsinlar evin içinde bunlar diye kendini paraladi başka komşular geldi eşime dedim gitme bi daha pislik bunlar bulaşma dedim sabır sabır sabır 2 sene olacak geçen çocuğu uyutamadim eşim dedi yöneticiyi çağır dinlet böyle giderse şikayetçi olcam artık dedi yönetici abla geldi anlattım eşim böyle diyo abla dedim tamam ben uyarcam dedi 2 gün düzeldi aynı tas aynı hamam devam ediyo biz koca adamlardan bıktık artık ne halleri varsa gorsun dedik senin komşu küçücük çocuğa takmış kafayı biz 2 yetişkin 2 ergen insanları sessiz hale getiremedik küçücük çocuk durdan anlar mı bacım şikayetçi olsa sen haklı çıkarsın eşine şöyle konusdun 
(4,859 puan) tarafından
Canım eşim konuşursa bendende sert konuşur o yüzden eşimi.pek.bulastirmak istemiyorum esiminde tavırlarından farkında komşu ki heo eşim evde yokken yapıyor duvara vurup yukses ses şarkı acıyor eşim evde olsa heleki eşim evdeyken kapıya gelse eşim kesin adamın boğazını sıkar yani o zamanda en haksizi biz oluruz .
Adam çocuğunu gördü bana diyor ki parka.gotur dışarda enerjisini atsın falan her gün sokağa çıkarsam hasta ederim e bu sefer ev işleri kalacak iki çocukla parkta zor da zapdediyorjm zaten birde parkımız çok pis kum heryer ve kedi köpek pisloyir ahavalar gunesliyken gittik kızım kakalari ellemis heryerine sürmüş nasıl çıkarayım ben o parka birde oğlum.baskasinda gördüğü yaramzligi kardeşine uygulayan bir çocuk buna rağmen bile bile nasıl götüreyim hergun
(7,005 puan) tarafından
Valla haklısın o zaman bi cingar cikarman lazım yoksa Allah korusun ya çocukların başına bişey gelecek ya kocanın başına bela olacak
(4,859 puan) tarafından
Tekrar gelirse acacam ağzımı zaten bendekide sabır cocugumu baglayamam sonuçta
(2,223 puan) tarafından
Şikayet et polise canım ne uğraşıyorsunuz uyarmayla
(4,859 puan) tarafından
Ne dicem polise
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ayy valla benim altımda da iki yaşlı bide evlenmemiş 40 yaşlarında kızı var bir hafta olmuştu tasinali kızım daha yeni emekliyordu ne gibi sesi olabilirki ağlamaya bile vurdular 15 ay sabrettim en son kapıya teyze geldi telligi yapistirdim gitti yasliysa yaşlı ağlamak için de vurulmaz ya şimdi dava açtım 5. Ayda mahkemem var şimdi kızım koşturuyor dur demem asla hak ettiler onlarında go.tleri tutuştu vurma yok artık 
(4,859 puan) tarafından
Vallahi sonumuz ya dayak ya mahkemelik olacak
(3,419 puan) tarafından
Ahahah ben ikiside oldum bakam mahkemede ne olcak
(4,859 puan) tarafından
İnsalah siz kazanırsınız komşuyu haklı bulursa bu sefer çit sesinde kapinda olur
(3,419 puan) tarafından
Ben burdan tasincam canm bir iki aya ev aldım oraya gececem ya iki tarafa para cezası kesecek yada karsi tarafa ceza ve uyarı verilecek yada bana şuan ne olcak merakla bekliyorum ben avukat tuttum hiç uğraşamam mahkeme vs ama bir kere duruşmaya gitmem grekliymis gerisini avukat halledecek
(4,859 puan) tarafından
Hakkında hayirlisi olsun
0 oy
(127 puan) tarafından
Ayni durum bizimki kavgayla son buldu yumruklarla esim cok sabretmisti sonunda adami benzetti 
(127 puan) tarafından
Bence tamam de geç hic munakasaya girme adam oyunlu hersey beklenir boşver zaten cocuk bu tabikide ses yapicak
(4,859 puan) tarafından
Tabiki ses yapavak ama gelde bunu o aksin ihtiyara anlat artvinli kendisi bazen telefonda konuşmalarını duyuyorum mal mülk davası var bellki öyle sesli konuşuyor ki ben bile anlıyorum vermiyorm kimseye ev tarla falan diyor hergun konuşuyor bı kere çok sesin geliyor diye kapısına gitmedim o benim kapiya geldi üstüne üstlük birde diken üstünde oturtuyo beni
(127 puan) tarafından
Biz bayadir boyle tartisma yasadik en son kavga cikti suan cocugumu kisitlasmiyorum ses yapsin kendi sesini de duyuyorum senin gibi birgün olsun sikayet etmedim bence sende çocuğunu kisitlama kış ayındayız ve disari herzaman cikilmiyor bu cocuk nasil hareket etsin cani sıkılıyordur tabiki ses yapicak başkası icin cocugunu kisitlama dersin ki burasi apartman begenmiyorsan arsani tarlani sat mustakile gec dersin hix morel bozma ne yaparsa yapsin ben o moddayum
(127 puan) tarafından
Daha önce kisitliyordum esime vurmaya kalkmış esimde fena azarladi yumruklamis en sonunda ki cok sabirli esim ondan önce hep cocugu kisitladik ses yapmasin diye sonra aklim basima geldi millet icin çocuğumun psikolojisini bozuyordum dusunsene sen bi is yapiyosun evde surekli dur ses yapma atma elleme diyen biri var en sonunda tepkisiz depresyon olursun ozguvenin biter icine kapanirsin boşver canim o cocugun bu yasa bidaha gelmixek
(4,859 puan) tarafından
Aynen öyle haklısın zaten birdaha kapıya gelirse veya beni gördüğünde birşey derse ağzının payını vericem olmadı artık eşime soyleyecem yani benimkide sabır
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Gece belli saatten sonra kosturmuyosa hiçbir şey yapamaz git polise şikayet et kapıma gelme de 
(4,859 puan) tarafından
Kız yok ya gündüz yada akşam 8 9 gibi yani gece 12 1 olsa anlarim ama geç saatte değil zaten çocukların ikisinide saat 10 da yatırıyorum
(2,223 puan) tarafından
Boşver ya açma kapıyı derdi varsa polise gitsin gece belli saatten sonra ses yoksa polis bir şey yapmıyor. Yani benim kapıma bir daha gelirsen ben gider seni şikayet ederim beni rahatsız ediyor diye de insanlar biraz anlayışlı olsun yani çocukları bu devirde dışarı çıkaramıyoruz eskisi gibi değil yani hem hastalık var hem etrafı sapk* dolu ne yapacağız mecbur evdeler benim kızım da 1 yaşında çok hopluyor zıplıyor elimden geldiği kadar durdurmaya çalışıyorum ama çocuk yani bu enerjisini atmak istiyor
0 oy
(487 puan) tarafından
Anam gurcumusun kız bende gurcuyum:) valla saat aralıkları belli eğer çok geç saatlerde olmuyorsa ki oladabilir çocuk bu idare edilir kapıya geldiğinde napayım çocuğumu baylayayimmi böyle sürekli kapıma gelirseniz bende sizden şikayetçi olmak zorunda kalırım diyebilirsin..
(4,859 puan) tarafından
Örnek veriyorum genelde gündüz vakti ve akşam 8 9 gibi koşuyor saatini ayarlamış heralde oğlum :D yani gece 12 1 olsa anlarim rahatsızlığını ama gündüz vakti sonuçta tekrar gelirse kapıya zaten hoş görü ile davranmaya niyetim yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 311 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Canan can (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 314 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 386 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 967 göst.