0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Cuma günü aşı için götürmüştüm asi yok dedi pazartesi getir kilosunu ölçtü 600gram alms dedi çok az aç birakiyon filan söylenmişti dün aşıya götürdüm teraziye koydu bu sefer dedi 950gram almış dedim cuma öyle dediniz şimdi böyle dediniz doğduğu haftaki düşürdüğü kiloyu hesaplamamistim filan dedi gayet iyi dedi kilosu 31gunluk bebeğim bidaha tartım için goturmicem o hemsireye

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde yeni dogunca yanlış ölćmüşler bebeğimde mi bir sıkıntı var diye kan aldılar o kadar canını yaktılar boş yere işini doğru yapan hemşire doktor zor bulunuyor gerçekten ...
tarafından
Dicek çok şeyim vardida o hemsireye yine sustum üç gündür sıkıntı icindeydim bebeğim hem mama hem anne sütü alıyor nerde hata yapıyorum niye gelismiyo acaba hastami bı sorunumu var bintane şey geçti aklımdan
-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Nereye gotureceksin mesela çünkü sağlık ocağına kayitin hangisindeyse oraya gitmek zorundasın. Başka saglik ocagi ikametgah aynı şehirde olduğu için bakmıyor. Aynı sağlık ocağına gidersen bile benim bildiğim öyle 4 5 hemşire olmuyor 1 2 tane anca canım 
tarafından
Yok cnm asi için goturucem gelisimi kilo takibi için çocuk doktoruna goturucem onların olcumune inanmıyorum artk
tarafından
E devlet üzerinden aile hekimini ve bulunduğu sağlık ocağını değiştirebiliyor camm ben değiştirdim oradan biliyorm
0 oy
(5,080 puan) tarafından
Yanbenim benim daha gene dogum yaptgim ilk gece. Kan uyusmazligindan sarilik olmus bebek. Sarilikta degil turunculasmaya baslamisti. Kan alip olcmusler 5 cikmis sabah karsi 4 bucuk gibi yapmislar bunu . Sabah 9 da cck doktoru. Olcuyir 25 cikio sarilik. İsin tedavisi falan bile ise yaramayacak seviyede hemen acilen yogun bakima kan degisimi yapilmasi gerekiyor. Gec kalinirsa beyin hasarai olusabilir diyo doktir bize sabah. Guya labaratuar makina hatasiymismis bize geceden sorun var deseler zaten hemen yogun bakim olan yere sevk edilirdik. Sabahi bekledikde ogrendik allah cezalarini versin insallh. Kan uyusmazligina bagli sarilikti
tarafından
İşlerini doğru düzgün yapmiyolar konuşmaya gelince demedikleri kalmiyor
(5,080 puan) tarafından
Allah korusun beyin hasari olussaydi mahkemeye verckdim hastanyi sikayetci olcktik

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 679 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 190 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hsnrmysa (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 351 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 350 göst.