0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (277 puan) tarafından
İnternette bir videoya denk geldim, manipülasyon nedir bunları yaşıyorsan diye, izledim baktım gerçekten bende manipüle ediliyormusum kocam tarafından eşimin ilk ihanetini doğumdan sonra öğrendim kadınla mesajlaşmalarini yakaladım evi terk ettim peşimden geldi ağladı yalvardı af diledi ben çocuğumsuz sensiz yapamam dedi şeytana uydum dedi değişicem dedi hat mat değiştirdik bana çok vaatler verdi bana iyi davranmaya başladı ama bu çok uzun sürmedi, sonra tekrar eskiye sardı bu sefer yine başka şeylerini öğrendim bu sefer kesin bosancaz dedim ben bırakmam seviyorum piskiyatriye gidelim aile terapisti ne gidelim cart curt dedi ama yaptığı şeyler affedilmicek tarzdaydi hep en önemlisi çocuğumu vermem bende onsuz yaşayamam sürerse çocuk için sürsün dedi oğlum 2 yaşında ve ben kendime hiç güvenmiyorm sürekli peşimden geliyor beni sevdigini söylüyor bırakmak istemiyor ama yine aynı hataları yapıyor.. içimi dökmek istedim kurtulamıyorum en cokda çocuğuma üzülüyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Seviyorsa.siz.olmadan yaşayamam.. diyorsa otursun adam.gibi adam.akilli ahlaklı. Bu ne.perhiz bu ne.lahana turşusu.  Çocuğunu karsini seven ailesini seven boşanmak.istemeyen adam namusu ile yaşar ailesine bakar. 
-Reklam-
0 oy
(159 puan) tarafından
Aldatmanın alsa telafisi yoktur affetmemeliydin 
0 oy
(50 puan) tarafından
canım affedilmeyecek şeyleri affettim diyorsun boşan bu adamdan kurtul sence çocuk bunları hissetmez mi sanıyosun biraz daha büyüse aranızdaki sorunları tam fark edecek öyle bi ortamda büyümes,nden daha iyi ayrı devam etmeniz 
0 oy
(210 puan) tarafından

Bırak bırak anam adam olmaz o alışmış kudurmuştan beterdir evlâdım günah ama onun gibi bir babada nebilim... nekadar sağlıklı bir yaşamı olacak ki huy edinmiş senin ki:angry:

0 oy
(1,439 puan) tarafından
Aslinda affedilmeyecrk seyleri affedince izin verdim gibj davranıyorlar ve bu bizi değersiz yapiyir ulaşılabilir yapiyor malesef
(277 puan) tarafından
Evet çok haklısın
0 oy
(6,302 puan) tarafından
Canım hata değil tercih.. lütfen hata olarak görme hata 1 kere olur ikincisi tercihtir. Ya düzelecek ya da sizi kaybedecek yok öyle çocukla tehdit etmek. Çocuğunu düşünen önce çocuğunun anasını mutlu etmeli. 
(277 puan) tarafından
Çocuğumla tehdit ediyor kurtulamam.diye korkuyorum ortada çocuğum var çünkü
(6,302 puan) tarafından
Edemez ispatlarnda boşanmaya gidersen çocuğunu senden alamaz.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,163 göst.
8 Aralık 2020 Aile kategorisinde Neslihan hepileri (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.

379,128 soru

11,349,128 cevap

34,814 kullanıcı

...