0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (10,972 puan) tarafından
Kizlar uzatmak istemedim ikisinde sorayım diyorum.

1. Si mutfak dolaplarım ekru .yani tam beyaz değil.e evde oldu neredeyse 10 senelik.siliyorum siliyorum gene pismis gibi duruyor.kapaklar resmen sarardı .gerçi zamanında bilmeden çok domestosla sildim kapakları o da sarartirmis.simdi baya sarı gibiler.ben bunları ne yapabilirim.parlak bir mazeme telleyim dedim birini mafettim.

2. Si koltuklarınızi etkili neyle siliyorsunuz? Rengi mavi koltukların. O kadar siliyorum böyle tertemiz olmuyor içime sinmiyor.

6 Cevaplar

0 oy
(48,704 puan) tarafından
dolaplari cif poset dene cikmazsa kendi rengi donmstur kir değildir koltukları arap sabunuyla ya bulaşık makinesi tsbleti eritip silebilirsin
(10,972 puan) tarafından
Cif poşet ne kizz
(48,704 puan) tarafından
market posetine beyaz olsun cif dok ovala
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
1= mutfak dolaplarıni boya kuzum

2 = daha bugün sildim valla biraz tursil birazda yumuşatıcı koydum 
(10,972 puan) tarafından
Bende hep Omo artı musutacicile siliyorum.bir kere parlatıcı ile sildim okumuştum.parlaticida hayır hayır yaptı koltuğu oturunca ses geldi baya.dolaplari boyayayim bende istiyorum da korkuyorum mafederim diye
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bazı dolaplar öyle zaten sararmışsa bişey yapamazsın. Telllesen hep çizik olur daha beter. Annemin de öyle çünkü zamanla sarardı. Sen cifle bulaşık tabletiyle sil gerisini bırak.

Koltuklar için sıcak suya bulaşık tableti koyarım birazcık Domestos çok çok az. 

Ter teniz oluyor.
(10,972 puan) tarafından
Mavi olmasa bende domestosla silcem kuzumda baya gök mavisi koltuklar.cok pişmanım böyle bir renk aldığına.sanirim dolaplar o renk oldu.canim çok sıkılıyor.mia gibi yapıyorum gene sanki bir yıldır silmemisim gibi
(1,752 puan) tarafından
Benimkiler de mavi ama koyu yani o rengin ismi neydi ki ya petrol mavisi mi yeşili mi inan rengini bilmiyorum ama koyu bir renk. Sen sadece bulaşık tabletini sıcak suda eritip sil. Yada beyaz sabunla
0 oy
(4,198 puan) tarafından
 kis hep cizer tek dolabi sararmissa sararistir daha beyazlamaz ama en guzel mikrofiber bez ve bulasik detarjani cikario yaglari en son da. Beyaz kalip sabunla bezi yikayip iyice duruluoru iz kalmio miclo bez almistim intagramdan cam izi birakmayan deterjansiz temizleyen onlada kurulukm. 

Koltuklarda.  Hali koltuk bezim ver biraz turtukli sert bez kalip sabinla beyaz sabun en iy hem parlak hem temiz yapio
(10,972 puan) tarafından
Aha beyaz sabunla nasıl siliyorsun canım koltuklari anlatsana nasıl yapcam.dolabi da bir tanesini mafettim zaten çıkarırım belki diye.o kadar da silerim istiyorum ki bembeyaz olsun ama yok sanki bir senedir silmemisim de yağlanmış gibi bir renk
0 oy
tarafından
2.sine cevabım kesinlikle bulaşık makinesi tableti hatta ucuzundan al istersen biminkini kullandım kaynar suya koydum eline de bulaşık eldiveni al mikrfiber bezle iyice sil tertemiz oluyo
(10,972 puan) tarafından
Onu hiç denemedim açıkçası onu da deneyim.annem çok kızıyor resmen haftada bir koltuk siliyorum.
tarafından
Kız koltukları çok silmek de iyi bir şey değil eskitirsin
(10,972 puan) tarafından
Ağzına ettim zaten.bazi dikişleri filan attı.
0 oy
(85 puan) tarafından
Canım Annemin de dolap kapakları bahsettigin gibi ne denesek çözüm bulamadık.8 9 yıllık ev anneminki de rengi dönmüş artık.ev seninse istersen kapaklarını yenile.koltuklarini beyaz kalıp sabun rendele kaynar suya.bezi tencere kapağına sar çok kolay temizleniyor.ben biraz da sirke koyarım suya 
(85 puan) tarafından
Inan biliyorum çok kötü bir görüntü.ne kadar temizlesen de sanki kirli yağlı gibi bir görüntü ama yapacak birşey yok canım malesef.maddi durumun iyi olunca yenilersin insallah
(10,972 puan) tarafından
İnşallah canım.hele benim gibi takıntılı biri olunca çok zor oluyor öyle görmek.
(54 puan) tarafından
Hiç boyama nette yapisknli folyo var kapla 3 senedir kullanıyorum Hiç bisey olmadi gören degstrdim zannediyor
(10,972 puan) tarafından
Allah senden razı olsun.beyaz sabunu deliğin gibi yaptım.mie gibi yaptı.bir de aynı şekilde bir sucdaha hazirlayip duvarları sildim.mis gibi oldu.ev buram buram beyaz sabun koktu.mis gibi çok teşekkür ederim.rabbim en arzu ettigin şeyi yaşatsın insallah
(85 puan) tarafından
Ay çok mutlu ettin beni bu duan ile canım.hayirli bir evlat nasip etsin rabbim bana hayırlı tez zamanda.mis gibi olmuş evin ne güzel.allah senden de razı olsun insallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 198 göst.
0 oy
2 cevap 105 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 338 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 318 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...