0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (693 puan) tarafından
Kizlar oğlum babasına güzel şekilde seslenir annesine aynı şekil bana anne diye seslenmez demior işine gelirse bikac kez dedi ama renkleri arabalara a gri kii gibi renk isimleri. Çıkarma yapior top diyor balona oat Dior karpuz net Dior portakal kal der meme gel kaykay park abi abla teyze vs gibi kelimeleri var konsere kii der ****** sesleri taklit edr yasli takliti yapar öksürük takliti o an duyarsa kahkaha atar Kukuli kulu der domatese de der pasta der uflemeyi öğrendi mum üfler adının yarı şekilde söyler ne bilim normal gelior bana herşeyi bunda bir sorun var mı ya göz teması kuruyor ama öyle kalabalıkta falan biyere gidince oyun oynamak ister dinlemez beni inat eder falan  düşünce ağlar canı acirsa ama çocuklarla oynamaya bayılır yaşıtlarıyla veya abla abilerle oyun kurmaya çalışır hemen sevinir mutlu olur uzulunce belli eder yani sizce normalmi herşey zamanı var heralde konuşmanın diye düşünüyorum birisi otizm olabilecinden düşünmüş bu şekilde duyum aldım morlim çok bozuldu hatta eşime diycekmis doktora götürün diye bununda bana biri söyledi yani sabahtan beri oğlumun hareketlerini bakiorum bana anormal gelmeyen şeyler başkasına nasıl geldi yani. Şaşkınım kizlar

2 Cevaplar

0 oy
(1,054 puan) tarafından
Canm uzun hepsini okumdm 

Benm bebişte 27 aylk 

Çaya daa

Su ya tuu vs anne baba nene dede vs diyo 

2-3 kelime kurabilyo
(693 puan) tarafından
Evet bizimkide cay suya tü Dior ama öyle cümleler kurmuyor teşekkürler cnm
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yegenimin 23 aylık kızı var çok iyi konusuyor bildiğin bebek konusması ama gelene hoşgeldin falan diyo 
(693 puan) tarafından
Maasallah cnm kizlar daha çabuk konusurmuss diolar
(9,247 puan) tarafından
Öyleymiş ama bu bi anda konustu sabah kalktı vıdı vıdı basladı
(693 puan) tarafından
Ne güzel ins benimkide bianda başlar

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 473 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 199 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 103 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mehal (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
22 Eylül 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu

384,531 soru

11,503,232 cevap

35,155 kullanıcı

...