0 oy
190 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (492 puan) tarafından
Kızım 24 aylık bahadır bezden rahatsız oluyor ve taktırmak istemiyordu ve kakasını yaptığında hemen değiştirmemi istiyordu dün bezi çıkarttık ilk kakasını yaptıği zamanı net bildiğim için ilk kakamizi tuvalete yaptık ama ondan sonra çişini asla.denk getirmedim tuvallette oturuyor yapmıyor odaya gidiyoruz hop yapıyor ve sayısını unuttum yani iki damla yapıyor sonra 1  2 dk sonra yine yapıyor ilk zamanlar kendinde umursamadı sonra ben olmaz böyle dedikçe mesela bı damla yapıyor ayy anne diyor yaptıktan sonra tuvalete gitmek istiyor acaba daha kasları gelişmedi daha tutsmiyor mu çişini yada bu ilk gün için normal mi 

1 cevap

0 oy
tarafından
İlj günler benim oğlum da öyleydi kuzum damla damla yapıyordu kiloduna dağa taşa işiyordu her yere hemde 23 aylıkken başladım 24 aylık şu an çişini tutmayı öğrendi her tuvalete götürdüğümde tuvalete yapıyor götürmessem söylemiyor işiyor altına :( 1 ay oldu söylemiyor hep ben götürüyorum hele ilk günler 15 16 pijama değiltiğimi bilirim sabır sabır kuzum elbet alışacak 
(492 puan) tarafından
İnşallah ya zormuş gerçekten devamlı Vileda elimde heryer çiş birde şöyle bişey oluyor ben kızıma iç çamaşırı giydirdigimde ona yapınca rahatsız olmuyor ama altı çıplak yapıp bacağına falan gelince rahatsız oluyor acaba giydirmesem o şekilde rajtasiz olup alışır mi ki diyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 155 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Buse saglam (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hediye (4,959 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Alparslan'ım<3 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy