0 oy
309 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (44 puan) tarafından
23 kasımda teyzeme çanta aldım aras kargo 26 kasımda  başkasına teslim etmiş kaç defa aradım ara iadesi yapılacak dediler yapmadılar kargo müdürü kurye ödesin diyor kurye kargo müdürü ödesin diyor şikayet vara yazdım yine çozum yok yine yok ben erzincanda yaşıyorum teyzem kayseride i.instagramdan aldım instagram sayfası da ilgilenecez dediler ilgilenmediler tuketici hak.internetten basvurdum ses çıkmadı ben ucret iadesi nasıl alabilirim yardımcı olur musunuz mahkemeye  versem çözümü olur mu

6 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Tuketici haklarina basvur canim bide 
(44 puan) tarafından
Başvurdum internetten
-Reklam-
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Tüketici hakem heyetine basvurabilirsiniz
(2,687 puan) tarafından
Kaymakamlik icinde oluyo galiba tam bilmiyorumda yakin zamanda bende bisey yasadim ptt kartimla ilgi ptt muduru bizzat git dilekce.ver dedi
(4,293 puan) tarafından
Katılıyorum yada ozcana
(44 puan) tarafından
Evet canım e devletten başvurdum nereye dilekçe  vereceğiz hakem heyetine mi
(2,687 puan) tarafından
Alo 175 tuketici danisma hattiymiş canim googleden baktimda bi ara gorus bakalim ne diyolar
(44 puan) tarafından
Tamam teşekkür ediyorum
0 oy
(48,988 puan) tarafından
alan kisi niye iade etmiyor ki aras kargo da iyice suyunu cikardi Instagrama cimere sikayet edicem sayfanizi kapattiricam desen
(44 puan) tarafından
Direk o kargo şubesini cimere şikayet edebiliyor muyum
(48,988 puan) tarafından
bilmem kargoyu ara ona ayni tehdidi yap
(44 puan) tarafından
Kargoyu arayıp mahkemeye vereceğim dedim verebilirsiniz diyorlar
(48,988 puan) tarafından
genislige bak iyice yuzsuzluge vurmuşlar
(44 puan) tarafından
Instagram sayfası biz gönderimi yaptık teslim edildi gözüküyor diyo biz bilemiyoruz diyor belki de çantayı aldınız bizi kandiriyorsunuz bilemediğimiz için yapacağımız bir şey yok aras kargoyla görüşün diyorlar
0 oy
(1,821 puan) tarafından
Kaybetmislerdir kargoyu bende dolap uygulamandan aldım 2 aydır çözüm yok Allah'tan satucu kargo dışındaki ücreti ödedi yarı yari mağdur olduk 
(44 puan) tarafından
Kargo e...a adlı kişiye teslim edilmiştir diye bilgi veriliyor çıldırttilar beni
(1,821 puan) tarafından
Kargocular otomatik olarak da yapabiliyorda onay durumunu onu ama kaybolma ihtimali daha yüksek
0 oy
(570 puan) tarafından
Teyzeniz gidip şube ile görüşsün durumu anlatsın ve adresi öğrensin. Teslim alanın bilgileri dağıtıcıda oluyor.
(44 puan) tarafından
Teslim alan zaten teyzemin adresi görünüyor biz bu adrese teslim ettik diyorlar
(570 puan) tarafından
O zaman kaybetmişlerdir canım. Ve sen her türlü davayı kazanırsın. Teslimat kodu diye bişey var ve bunu bilmedikleri için teslim etmiş gibi görünmüyorlar. Gidip gözlerini korkut uzalaşalım de ücreti karşılasınlar
(44 puan) tarafından
Kaç defa söyledim sube müdürünün numarasını verdiler aradım açmadı whatsaptan yazdim bna kuryenin nosunu veriyor dinlemiyor bile en son dedim mahkemeye vereceğim hiç cevap bile vermediler
(570 puan) tarafından
Ayyy çok sinir bozucu. Tüketici hakları inşallah dönüş yapar
(44 puan) tarafından
İnşallah tek ümidim o kaldi
0 oy
(3,494 puan) tarafından
Kargo teslimi yapılırken kargoyu teslim alan kişiden kod istiyorlar ve bu kod olmadan hiç bir kargo teslimi yapamaz hakkını ara 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
7 cevap 210 göst.
28 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.

385,393 soru