0 oy
502 göst.
Diğer kategorisinde (1,065 puan) tarafından

Sizin eşlerinizde kahve içmeye düşkünmü   adama az önce kahve  yaptım içti 10 dakka sonra bida istedi  neymiş kesmemiş ee diyorum sana duble yapim yok o zamanda kesiyo diyo  :blink:

Amacı neki sanırım beni delirtmek   böyle küçük küçük içmek daha hoşuna gidiyormuş :P

40tl kahve alıyom 1 hafta demiyo  millet içkiden dert yanar ben kahveden  hehe:D

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canim benimkine ne demeli sut bağımlısı adam gunde kac bardak sut iciyo nesguik katip veriyorum cocuk gibi istiyo sürekli :D

(1,065 puan) tarafından
Fazlasına kansızlık yapıo die biliyorum  aaa benimkide yatarken içer arada
Ama uyumadan öncede illa bi kahve faslımız vardır adıda gece  kahvesi yapalım mı   söyleyiş tarzımız bu :)
tarafından
Bana kahve yasak hamilelikten dolayi ama bizimki cok sever.
-Reklam-
0 oy
(15,751 puan) tarafından
Kahveden çok çay bağımlısı ve çok demli olacak kendine özel. Karışım yapar çağlardan 3 4 tane karıştırır o şekil demlerim 
(1,065 puan) tarafından
Koyu kabız yapmıomu :D
Bide  acı tat oluo nasıl içebiliyoki
(15,751 puan) tarafından
Yok yapmıyor açık olsa içmez köyü sever ben içemem ama.o.alismis
(1,065 puan) tarafından
Alışkanlıklar bırakılmıo bide sigara içenler demli sever genelde
(15,751 puan) tarafından
Eşim sigara içmiyor işte sıkıntı orda :D
0 oy
(658 puan) tarafından
Benim eşimde çaycı işten gelince yada sabah erkenden çay hazır olsun ister sağ olsun ben çayı demlediysem bardağımıda o doldurur ☺️
(1,065 puan) tarafından
Ne güzel bak karşılıklı bizimki bacak bacak üstüne atar bağırır meral kahveeee
Haa bide kahvaltı sofrasından kalkar ben hala yer olurum giderken derki kahvemi 5 dakkaya bekliyorum
(658 puan) tarafından
Yuuuhh zıkkım iç diycen bir kerede sen aynısını yap bakalım nasıl hissedicek
(1,065 puan) tarafından
Huy canım huyy paşa benimki :D
0 oy
(352 puan) tarafından
Bı kahvenin 40 yıl hatırı varsa iki kahvenin 80 yıl hatri olsun yap kahvenizi kitleyin 80 yılı karşılıklı sohbetle ne güzel :)
(1,065 puan) tarafından
Anam 80 yıl bu adamla :D içimi ürpetti düşüncesi haha  şaka bi yana tek alışkanlığı bu olsun  ama aradada o yapsın  ben içim demi
(352 puan) tarafından
Hahahhh Allah senii :DD yani tatlimm sen şey yap tam o kahve istiycekken eee hayatım bugünde kahveler senden olsun falan :)))
(1,065 puan) tarafından
Alması benden zaten diyo :D
(352 puan) tarafından
Ooo oda pek hazirciymis cagnimmm:Dd
0 oy
tarafından

Eşin benim erkek versiyonummuş :)

(1,065 puan) tarafından
Aha sendemi kahvecisin  ya bende severimde arka arkaya değil   keyif yapa yapa içeyim isterim ama kıçımın üstüne oturtmaz saolsun su getir paketimi getir  ayagıma teelik getir oluo benimki  soğuk kahve
0 oy
tarafından

Keşke benim eşimde türk kahvesi icse ama asla icmez, bende cok severim icmesinide yapmasinida şöyle gece cocugu uyutup türk kahvelerimizi icsek maalesef bana neskafe yap diyo:ermm:  ozeniyorum bazen. :blush:

(1,065 puan) tarafından
Yok  bizim  gece balkon keyfimiz vardır karşılıklı  zaten bi gece keyif yapabiliyom  oda işler bitiyo yatcaz yha kafa  rahat oluo
(1,615 puan) tarafından
Aaaah ahhhh bende özeniyorum canım benim ☹
tarafından
Olmuyo bazen ya ne dersek diyelim :/ canim.
(1,615 puan) tarafından
Evet evet kesinliklee hasret kaldım valla resmen
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Hiç öyle şeyleri yok ne kahve ister ne çay bende çok sıkılıyorum bazen diyorum yapayım mı sevmiyorum diyor sunum yapıp foto çekip kocisle kahve keyfi yazmak benimde hakkım :D :P

(1,065 puan) tarafından
Demii benimki sunumu beklemez içer geçer :D
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Benimki bu ara bitki caylari iciyo kahveyi birakti uyutmuyo dedi ☺️
(1,065 puan) tarafından
8 9 kahve içiyo günde maşallah horul horul uyuyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Yok yaa kahve içip sunum yapmak için ben ısrar ediyorum :D

(1,065 puan) tarafından
En büyük lüksümüz kahve bizim bizim derken kendim yokum lüks bana fazla ben köle  izaura :D
0 oy
tarafından
Benim ki hiç sevmez ya kahve içmeyi ben çok severim her gün ya Nescafe yada turk kahvesi icerim
(1,065 puan) tarafından
Benimki çok düşkün biri bitmeden daha gözümün içşne bakar bu demektie ki bidamı içsek
0 oy
tarafından
Benim koca hayatta kahve içmezdi alıştırdım şimdi o çoğu akşam istiyo bende çok kahveciyimdir gebelikten sonra azalttım maalesef 
(1,065 puan) tarafından
Bende hamilelikte bıraktım o yüzden  şimdi biraz zorlanıyorum 1 fincan sonrası gitmiyo
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Eniştem en azından içiyo çocuk uyuyunca hakana diyorum hadi gel kahve içeli m yok uyucam ben diyo yada acıktım diye ölür müsün öldürur müsün hadi bakalım :D

(1,065 puan) tarafından
Haja seninki daha zor ha      hakanın gece yemeği var demi kahve şipşak bak şimdi hafif gelsi bana :)
(1,615 puan) tarafından
Yaniiii 10 saat ne yicen aşkım napayım demekten uykum geliyo anca karar veriyo saat oluyo 2 :D
0 oy
tarafından

Kız rabbim başka dert vermesin:D harama bulaşmasinda

(1,065 puan) tarafından
Öyle ama inan fincan yıkamaktan cezve yıkamaktan gına geldi çocukla ev  işine  zor yetişiyom
tarafından
Benimki ne çay içer ne kahve anca uyusun bende ondan sıkılıyom
(1,065 puan) tarafından
Ruh gibi kendi başına oturmak sıkıo demi
Annem şey der şeytan dedesi gibi yalnız yalnız oturuom der babamda uyur hep çünkü  :D
tarafından
Valla kız bende zorla misafir cagiriyom :D kaynanam olsa sıkılmam o olmazsa mecbur cagiriyom yada uyutmamak için elimden geleni yapiyom:D
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Eşim kahve değilde çayı çok sever. Bende hiç sevmem günlük en fazla iki tane içerdim hamile kaldıktan sonra çoğu zamanlar onu dahi içmem. Yemek hazırlamadan önce eşime çay hazırlarım işten geldiğinde hemen içsin diye :) bende kahve severim hamilelikten önce yapardım eşim arada içerdi pek sevmez. Ama dibek ya da menengic kahvesini içer :)

(1,065 puan) tarafından
Bende bazen yemekten sonra hemen kahvesini yapıom söyletmeden içsinde bu fasıl bitsin  die :)
(3,136 puan) tarafından
Bizde kahve değil de çayı hemen veririm :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 160 göst.
5 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 284 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 231 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (862 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 361 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...