0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde (347 puan) tarafından
14 Şubat'ta eslerinize ne almayı düşünüyorsunuz benim eşim alma taraftarı degil biz sevgili miyiz diyor ee haklida bilemedim :)  

40 Cevaplar

+2 oy
(2,818 puan) tarafından

Geldi şubat artık 262673828 tane 14 Şubat postu açılır:) senin içinden geliyorsa al hediye kocan utansın:)

(7,121 puan) tarafından
Ben Şubat'ta başlıyorum :):):) . Sorma ya yandı gülüm keten helva
(2,818 puan) tarafından
Ahahaha olsun bee güloo sen gönülleri hoş tutuyorsun, Allah da senin gönlünü hoş tutsun. Çok amin.  ☺️
(7,121 puan) tarafından
Rabbim herkese huzur mutluluk bereket versin ❤️
(7,121 puan) tarafından
Senin tatlı diline dua çok yakısiyor ❤️
(2,818 puan) tarafından
Yiaaaa☺️❤️☺️❤️
-Reklam-
+2 oy
(141 puan) tarafından
Ben almıcam, kendi param yok. Eşim alırsa da kendi bilir. Öyle özel kutlama falan da yapmıcaz. Hediyenin bi önemi yok bence. Sabah kalktığında verdiği o minik bi öpücük, güzel bir söz bile tüm hediyelerden daha kıymetli.
+1 oy
(4,986 puan) tarafından
Eşinle aynı fikirdeyiz bizde hiç kutlamadik kutlamayiz da 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Düşünmüyorum bende almayı.
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Biz de karı koca aynı şeyi düşünüyoruz sevgili değiliz kimse boşa masrafa girmesin dedik kapadık konuyu:D
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Eşim, de almaz bende sevgili, değiliz mantığında
0 oy
(3,340 puan) tarafından

10 Şubat kizimin doğum günü 12 Şubat ben biz 13 Şubat'ta hepsini birden aradan çıkarıyoruz bı pasta kesiyorz tamam ama eşim muhakkak hediye alır bana :D

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay her sene aynı terane ☺️☺️☺️☺️ ne alsam hiç bilmiyorum daha var bulunur elbet bişey
0 oy
(1,050 puan) tarafından
Benm ki bişy almaz 

Bende aynı kafamıza ne zaman eserse güzel bişy bulsam alırım 

Eşimde aynı hiç beklmdgm zamanlar alır 

Hatta bu ay yarım yap dedm bakalım beklyrm sewgililer günü için değil bayadr istydm çünkü 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
3un birini almaya kadar verdim ☺️
(347 puan) tarafından
Mantıklı bende bunu bir düşüneyim :)
0 oy
tarafından
Yaaa hep alırdı hem evlilik yıldönümümuz hemde sevgililer günü ama iki senedir yok☹️ benim için bu tarih tramva oldu ☹️
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Mart'ta doğum günü . Eşimin kızımın ve oğlumun . 11 gun var aralarında . 3 Mart eşim  . 14 Mart kızım .25 Mart oğlum . Nasıl bir siralama bilmiyorum :):) . Oğlumun bir yaş doğum günü olacak onun için konsept düşünüyorum ufak kendi aramızda olabilecek bişey kızıma kuran okutmustum inşallah o güne çıkarsam oglumada güzel kuranli çaylı bir mevlüt bir yaş düşünüyorum hatıra kalsın diye yazılar falan almayı düşünüyorum inşallah . Bakalım o arada eşime de masa üstü maç langırt mı deniyor ona iş yerinde ofisinde kullansın diye ondan almayı düşünüyorum inşallah nasip 
(1,351 puan) tarafından
Evet 7 tane oluyor Ayşem baya ince düşünülmüş bir hediyeleşme aşkom vallahi helal olsun
(2,818 puan) tarafından
Ahahah evet 7 hediye etti de 7 hediye parasını sen geçen  sene marttan sonra biriktirmeye başlamışsındır inşaAllah bebeeek:)))
(7,121 puan) tarafından
Abla böyle yapmazsam yerler beni:):):) . Ben naptım geçen anneler gununde eşim bana iki tane hediye aldı . Çocuklar adına . Benim annem değilsin ama iyiki esimsin dedi o bile yeter.  Sonra babalar günü geldi . Esas hediye kazakti . Bide çorap aldım . Birini ayrı birini ayrı paket yaptım bu kızımdan bu oğlumdan dedim tek çorabı çift oldu:):):) . Bu benim aklıma neden gelmedi diyor :):) ama eğlenceli oldu
(7,121 puan) tarafından
Para dediğin ne eserim ya :):) gönüller bir olsun ❤️
(1,351 puan) tarafından
Hahahaha ne güzel düşünmüşsün  iyi yapmışsın :))) Enişte de görmezden gelsin artık o kadarını canım ☺️☺️❤️
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Genelde o bana alır ben ona almam aynı şey özel ginler içinde o doğum günümde hediye alır ben onunkinde almak evlilik yıl dönümü o alır ben almam almam derken başka şekilde veririm hediyesini yani maddi şekilde değil ejjdjdd
(1,861 puan) tarafından
Kız Allah seni xjxjh en büyük hediye işte
0 oy
(2,297 puan) tarafından

Sevgili deyiliz ki alsn sadece doğum  günümde  alır..ama dün telefonu gizledi benden dedim kesin hediye alacak doğru çıktı istagram dan sipariş vermek istiyormuş ama adamla anlasamamış galiba mesajda öyle gördüm insalah alır :P

0 oy
(693 puan) tarafından
Hiç te bişey almayacam muhtemelen eşim de almaz zaten
0 oy
(703 puan) tarafından
Valla 5 yillik iliski cok modern ve hediyelesmeyi seven bir eşim var keza ben de oyleyim.Dogum gunlerimizi fln hic atlamayiz.Ama sevgililer gunu sevgiliyken de evliyken de bir sey ifade etmiyordu ikimiz icin de.Hala öyle,zaten onu kutla bunu kutla bayiyor insani maddi manevi bir de sevgililer gunu analmsiz yani.Hosuna giden kutlasin elbet :)
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Saçma geliyor doğum günü ve evlilik yıldönümü hariç hiç birşey kutlamayiz öyle romantik değilimdir zaten :) çiçek alacaksa herkesin aldığı bir gün almasın bize bana Özel birgün alsin ha çiçekte almasın onun yerine çikolata falan yaptırsın daha mutlu eder:))
0 oy
tarafından

Bizim maddi durum zaten sıkışık bide para eşimin kartında oluyor genelde ben bisey almıyorum genelde eşim alıyor bu sene bilmiyorum alır mı almaz mi ama alması taraftarı değilim herşey pahalı onun borcuna girmiyelim bide eşimde aynı bu şekilde soyliycem :D

0 oy
(333 puan) tarafından
Hiç bize göre değil, saçma buluyorum 14 Şubat'ı çünkü insan sevdiğini belirli bir günde hatırlayıp o gün ona hediye vermemeli. Çünkü Sevgi çok özeldir ve insan son nefesini verinceye kadar değer vermelidir eşine 
0 oy
(12,765 puan) tarafından
Klişe belki ama bize özel günleri kutlamayı tercih ederim. Ama böyle günlerde keyifli vakit geçirmeyi severim mesela ekstra birbirimize zaman ayırıp film izlemek gibi 
(682 puan) tarafından
O kadar boş yorumun ardından en mantıklı cevap.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 473 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 444 göst.
0 oy
24 cevap 699 göst.
0 oy
10 cevap 375 göst.
12 Şubat 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu

378,267 soru