0 oy
374 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
Kızlar erken dogum yaptım 13 gün yaşadı küvezde oglum sonra kaybettik bugün 4.cü gün eşim çok fazla yıkık ben toparladım az da olsa ben giriyofum yanına minicikti bagırsaklarından dolayı karnı şişti nek e yakalanmıştı ayakları morarmıştı dolaşım bozuklugundan eşimi pandemi diye almadılar resimde de büyük çıkınca koca çocuk sanıyodu ben anlatmadım hiç belli etmedim kötü diye bi anda kalbi durunca yıkıldı ben şükrettim çünkü engel durumu söz konusuydu ameliyat masasında kalabilirdi ki doktorlar bile riske almadı çünkü kilosu hep geriledi 13 günde 380 gram kaybetti neyseeee oglumuzun topragından tesbih ve bileklik yaptırıyorum acaba şimdi vermesem mi çok mu erken olur daha çok zarar verirmiyim eşime parfümü yok parfüm mü alıp versem de agustos dogum fünü orada mı versem emin olamadım

10 Cevaplar

+1 oy
(119,126 puan) tarafından
bence verme yaa iyice yikilir
(294 puan) tarafından
Kararsız kaldım bende parfümle geçiştirsem mi ne dersin vermesem de içimde tutamam gibi geliyor
ne bilim kutlamasanda olur
aciniz cok taze
(1,044 puan) tarafından
Hayat ne kadar devam ediyor olsa da şuan bence zamanı değil ne tesbihin ne de başka bir hediyenin biraz zaman verin kendinize
-Reklam-
+1 oy
(2,769 puan) tarafından
Oğlunuzun toprağından nasıl teşbih bileklik yaptiriyorsunuz anlıyamadım orayi
(294 puan) tarafından
Epoksiden içine saç toprak anne sütü ilk diş vs koyuyorlar ya kuzum bende bileklik ve tesbih yaptırıyorum
(2,769 puan) tarafından
Çok ağır birşey bence acılarınızı hatırlamayın. Kadınlar konuşarak içlerini döküyorlar ama erkekler içlerine atıyorlar.
(294 puan) tarafından
Unutamayız ki ama evladımız sonuçta ne kadar bizi cennette bekleyecek desekde ya da 2.ci olsada o hep ilk göz agrımız olacak en azından yanında olur hep diye düşündüm aslında
(2,769 puan) tarafından
Rabbim Sabr versin inşaallah. Çok üzücü bir durum
(294 puan) tarafından
Amin allah razı olsun
+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Ya ben bile yıkıldım eşini düşünemiyorum :// çok duygusal bir hediye.
(294 puan) tarafından
Vermiyim mi çok kararsızım
(1,403 puan) tarafından
Bence tespihi suanlik vermeyin yarasına tuz basmak gibi olur. Biraz daha zaman geçince alışınca verin derim. Parfüm daha iyi
(294 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
rabbim sabir versin öncelikle  cok zor bi durum bence parfüm alıp verin bu hediyeyi daha sonra verin 
(294 puan) tarafından
Allah razı olsun öyle yapayım o zaman
tarafından
cümlemizden insallah ♡
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Bilemedim başınız sağolsun 
(294 puan) tarafından
Sagol bitanem rabbim size yaşatmasın
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım Allah sabır versin ben bile okurken gözlerim doldu istersen eşine biraz zamn ver kendine gelsin
(294 puan) tarafından
Allah razı olsun rabbim kimseye yaşatmasın evladıyla sınamasın inşallah öyle yapayım o zaman
(3,599 puan) tarafından
Allah sabrınızi artırsın inşallah ❣️
0 oy
tarafından
bilemedim ki ya insan daha da yıkılır bence hiç öyle bir hediye yaptırma çok kötü bir durum 
0 oy
(935 puan) tarafından
Valla bir anne olarak çabuk atlatmşsn depresyonu  basın sağolsn aynı hastalktan gormcemin oğlu iki kez ameliyat oldu şimdi iyi daha yeni taburcu oldu 

Yani zor bir durum bence verme eşine doğum günün de onu verirsn şimdi parfümü ver
0 oy
(67 puan) tarafından
Hâlâ 14 Şubat'ı düşünüyor olmanız garip
(1,184 puan) tarafından
Ne yapsın kadın ya kendinimi öldürsün  acısını unutmaya çalışıyor belliki
(67 puan) tarafından
4 gun olmus daha acisi taze ondan dedim
(1,184 puan) tarafından
Rabbim kimseyi o acıyla sınamasın  kimisi içine kapanır kimisi hiç birşey yok gibi davranir acisini içinde yaşar
0 oy
(6 puan) tarafından
Başın sağ olsun cnm çok üzüldüm Rabim size sabur versin inşallah hediyeye gelince bence parfüm al diyer hediyen senide onuda çok üzücek hayat devam ediyor cnm bunu unutma Rabim inşallah tekrar nasip eder 
(294 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 444 göst.
0 oy
22 cevap 473 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 511 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy