0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar şimdi ben çeyiz seti almıştım ve ceyizlerimi eşimin teyzesi ve görümcem dizdi ben halı bakmaya gitmistim geldim dizmisler neyse dedim sağolun felan hatalı olanları söylediler değiştirdik tencere setim vardı  ben granitleri kullandım günlük bir gün dedim su tencereleri kullanıyim bı diye bir baktım kırık cam kapakları neyse dedim değiştiririz diye geri koydum boş o da da duruyor degistirmediler bende kullanamıyorum kapaksız diye ve büyükler bize diye ellemedim eşime ne yapsak diyorum oda kullan diyor ama kapaksız birde büyükler yani bize fazla o tencereler neyse eşim yeni tencere seti aldı günlük kullanabileceğimiz ama onlar hala duruyor siz olsanız naparsiniz annemlere versem kaynanamlara ayıp olur mu kırık kapaklı tencereyi bize vermiş derler mi şuan onlar öyle durdukça daraliyorum görümcem yeni evlendi ona versek desek oda ayıp gibi hiçte kullanılmadı tencereler yani 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(7,410 puan) tarafından
E kapak al canim niye birin3 verecen simdi dunya parası tencere valla. Al kullan ne guzell
(218 puan) tarafından
Öyle kapak bulabilirmiyim ki uygun bilemedim canım alınca bende birine verim dedim ama işte bilemedim
(7,410 puan) tarafından
Trendyolda var canim hatta marka falanda markasina gore bile oluyor bakabilirsin
-Reklam-
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Kapaklari tedarik edebilirsiniz ileride ihtiyaciniz olur 
0 oy
(323 puan) tarafından
Benim granit tenceremin kapağı kırılmıştı bende netten sipariş verdim geldi kulpunu taktım kullanıyorum. Bence sende kapak bak al ilerde lazım olarak ya misafirin gelir yada ilerde şimdikinden daha kalabalık olacaksın ve lazım olacak tencereler acayip pahalı şu an.
0 oy
(673 puan) tarafından
Kapak al misafirin geldiğinde onlar da yemek pişir büyükse işini görür sonuçta

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Beyvin21 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.