+1 oy
862 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Merak ettim kızlar...

Benim arkadaşım yüzün ne güzel tertemiz demişti sonra sivilcelendim yüzüm leke doldu jshdjdj

50 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben masalalj dediğimi 3 gün yaşatırım.
(224 puan) tarafından
Nasıl yani
(9,247 puan) tarafından
Nasılı yok nazarım değer kem gözle bakmasamda masallah desemde
(224 puan) tarafından
Hala hala ilginç
(9,247 puan) tarafından
Neresi ilginç :) sen hiç nazarı değen insan görmedşnmi
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bizzat şahit oldugumu anlatayim koy yaşantisi halamlar bahce ektiler misirlar boyumuzu aşti guzel guzel yetiştiler sonra komsu kizi geldiii amooooo nasilda buyumusler bizimkilerde hic yok olmadi bu sene şuna bak şuna dedi ertesi gun oldu halam misiri koparmiş yanima geldi misir goz goz patlamiş bildigin şok olmuştuk bildigin goz gibi disina dogru patlamişti ... Gozunun degdini biliyoduk ama yapcak bisey yoktu 
(224 puan) tarafından
Söyleseydin ona ya
(2,687 puan) tarafından
Halam illaki demistir
(224 puan) tarafından
Ayn insan içinde tutamaz
(2,687 puan) tarafından
Onlar oyle anlayacak tipler degil bacisi nasil anlatsam ki degisik tipler desede kafa basmaz iftira atiyon der
0 oy
(1,131 puan) tarafından
Benimde suratım egzama oldu şuan çekiyorum. Yüz hatların çok güzel diyenler oldu üst üste. 
(224 puan) tarafından
Ay Allah şifa versin canım
0 oy
(682 puan) tarafından
Kızıma uzun uzun baktım Allah'ım ne kadar güzel demeden tepe takla yere düştü :))) baya gülmüştuk eşimle 
(224 puan) tarafından
Ay senin ki değdi hahaha
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Evet birebir yaşadım halada yaşıyorum 
(224 puan) tarafından
Dua oku canım
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Müslümanım ve nazara inanıyorum. Kur'an'ı Kerim'de şöyle bir ayet var “İnkâr edenler Kur'an'ı dinlediklerinde, neredeyse seni gözleriyle yıkıp devireceklerdi.” (Kalem, 68/51-52). Nazar diye tefsir etmiş âlimler bunu. Bir çok hadis de var nazar ile ilgili. Yalnız her şeyi ama her şeyi de nazara bağlamamak lazım tabii. 
(224 puan) tarafından
Aynen öyle valla Allah razı olsun
(4,589 puan) tarafından
Cümlemizden :)
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Ağızi masallahsiz insandan tiksiniyorum.cocugu görüyorlar bir masallah demiyorlar.peygamberimiz demiş bir mezarligi gösterip şurada yatanların çoğu nazardan diye.birde rahmetli kayınvalidem anlatırdı.bir kızı olmuş .doğmuş ay parçası.bembeyaz ten gözler çakır altı aylık gibi tosun.nazar değmiş.be doktorlara götürmüşler olmamış.en son bir hocaya götürmüşler nazar demiş hoca ve çocuk vefat etmiş.
(224 puan) tarafından
Çok üzücü bende nefret ediyorum öyle insanlardan canım cidden düşüncesiz özentilik ne desen var ya
(10,975 puan) tarafından
Böyle vqr ya demeyenin ağzına vurasim geliyor.
(224 puan) tarafından
Vur kız terlikle
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Kardeşim böbrek nakli oldu 6 sene boyunca nakil bekledik tam ki iyileşti toparlandı artık güzelleşti kilo aldı bir gün kem gözlü yengem Ahmet çok  güzel olmuş toparlanmış dedi kardeşim 2 ay içinde vafat etti boynunda çıkan saçma sapan bir beze yüzünden. 

Ben ikizlere hamileydim bir gün eve geldi bebeklerimin eşyalarını gördü ne güzel ikizlerin olacak kurtuldun bir kereden benimde keşke ikizlerim yaşasaydı dedi erken doğumla bebeklerimin ikisinide kaybettim. 

Çok sinirlendim ona içten beddua ettim gözlerin çıksın eğer ki bize sen nazar ettiysen dedim iki gözünde kitle çıktı ameliyat oldu şu an zayıf görüyor gözleri. Gel de inanma nazara şimdi 
(224 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım çok çok üzüldüm gerçekten bazı insanların gözü çok teserli Allah yardımcınız olsun eğer onun nazar gözüyle baktığına inanıyorsan çok yakınında tutma ya
(1,003 puan) tarafından
Mesafemizi koyduk konuşmuyoruz artık onlarla ama olan oldu kardeşim gitti. 5 ay oldu hâlâ toparlanamadık. Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor çok
(224 puan) tarafından
Ona dedin mi sende nazar var diye
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Nazar hak, kuranı kerimde geçiyo, yani inanamak şirk oluyo. Geçen gün hamur açıyordum eşime dedim bak ne güzel açtım bi de beğenmezsim diye, arkasından açtığım hep oklavaya dolandı :)))
(224 puan) tarafından
Hwhwhqhw kendi kendini nazar etmek buna denir
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Babama sıfır araba almıştık ben ataninca. Millet sürekli lafını etti ve o arabanın başına gelmedik iş kalmadı. Kapının önünde biri vurdu kaçtı, olmadık yerde üstüne kapı düştü falan.
(224 puan) tarafından
Oha bide kapı ya çok geçmiş olsun bolbbol okumak lazım kurban kesseydiniz keşke
(1,623 puan) tarafından
2 defa kestik
0 oy
(48,710 puan) tarafından
Yıldız'im alcak benim iki insan icine cikamiyorum
(224 puan) tarafından
Hadi ya
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Nazar vardır Kuran'da dahi geçmekte ve kendim yaşadım yaşamaz olaydım neye uğradığımı şaşırdım Rabbim pis nefes kötü gözlülelerden uzak tutsun Allahın cezaları !!! MaşAllah demeyi bilmeyen lanetler.
(224 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bebeğim aşırı nazar çeker ne zaman çıksak kalabalığa ongece çatlayacak gibi ağlar benimde basım çok ağrır 
(224 puan) tarafından
Canım dua oku
(1,018 puan) tarafından
Okuyorum bol bol kuzm
0 oy
(1,086 puan) tarafından
İnanırım tabi annemler masa almıştı cam kadın dedi cok güzel ikiye ayrıldı 
(224 puan) tarafından
Yuhh şaka gibi
0 oy
(309 puan) tarafından
Tabi inanıyorum nazar hak.Valla malesef yıldızım çok düşük benimde aileminde nazardan çok ağır hasta oldum yıllarca ilaç kullandım tam duzeldim dedim hamilelik doğum iyice yıldızım düştü yine çok ağır hastalandım elhamdülillah duzeldim ama ne zaman topluma girsek ya eşimle durduk yere kavga ederiz sonrasında ya hasta oluruz Rabbim hepimizi esirgesin nazardan
(224 puan) tarafından
Amin canım İNŞALLAH üzüldüm
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kaynanam kızıma kilo almış dedi o günden beri hasta perişan oldu
(224 puan) tarafından
Allah şifa versin canım bol bol dua oku
0 oy
(1,112 puan) tarafından
Ever bizzat abime şahit oldm. Yaklaşık 5 sene önce Nisan takmaya gitmiştik abime. Abimde böyle boylu poslu yakışıklıdır. Ankara olduğu için 1 minibüs gittik abimde kendi arabasıyla gitti önden.  Uzman Çavuştu. Biz nisandan sonra döndük eve oda arabasıyla 1 2 saat sonra gelmek için yola çıktı. Mola verip yemek yemişler arkadaşlarıyla. Tam karşıdan karşıya geçerken abime araba çarptı.  3 ay hastanede yattı. Bir çok ameliyat geçirdi. İki ayağında şuan platin var ve eskisi gibi yürüyemiyor. Mesleğini bırakmak zorunda kaldı. 3 sene Nişanlı kaldı. Sonra da kız nişanı attı. Dünya iyisi bir insandr abim. O gün nisana giderken bütün komşulara bize bakmış hepimizin elleri doluydu. Herkes  bisey götürüyor elleri de dolu dolu demişler. O gün abimin hayatının dönüm noktası oldu. Çok şükür sağ hayatta ya ..
(224 puan) tarafından
Canım okurken içim cız etti bir insanın hayallerini mahfetmisler kimse insana bir seyi layık gormez
(1,112 puan) tarafından
En çokta mesleğini bırakmaz zorunda kaldığında üzülmüştü. Çok seviyodu askerliği çok severek gitmişti. Ama bunda da vardır bi hayr.. şükür yürüyor ama aksiyor biraz olsun Allahim canını sağ etsinde karşısında helal süt emmiş birini cikarsn
(224 puan) tarafından
Amin canım aminn Allah yarı yolda bırakmayan insanlarla tanıştırsin nişanlısı olacak karı niye bırakti
0 oy
(1,753 puan) tarafından

Ayy hiç unutmam. Yüzük almıştım kendime taşlı biseydi kuzenimin düğününde takayım diye nişanlıyım o zaman. Yüzüğüm vardı ama altın bide kayinbabam almıştı pek sevmiyordum. 

Düğün evindeyiz kinadan önce ki gün. Kuzenim elime baktı baktı uuuuu o neyyyy kizzz kim aldı bakim onu dedi. Kendim aldım dedim hadi hadi diyo neyse ve geldim. Çay bardaklarını yıkarken yüzük Cat kırıldı :D Allah'ım bari düğün de taksaydim ilk günden gözünü dikti ya. 

(224 puan) tarafından
Ne kem gözlü ya
0 oy
(189 puan) tarafından
Ben hamileyken oğluma oda yapmıştım cok güzel bir sürü eşya çok güzel mobilya beşik falan almıştık yengem gelmişti bana odayı görünce bebeğin çok şanslı falan ağzı açık kalmıştı resmen ondan sonra bi baktım diğer akrabalar aramaya başladı merak etik çok övdü diye iki hafta sonra bebeğimi kaybettim bir gecede ne olduğunu anlamadım şimdi yine hamileyim hatta bebeğimin odasını bozup misafir yatak odası yaptım  
(224 puan) tarafından
Kıyamam sana canım kimse bir şeylere layık gormez bir insanı hep bir özentilik gösterme hiç bir şeyini o ozentiye
0 oy
(10,406 puan) tarafından
Kızım nazarı çekıyo resmen inanmamak mümkün değil böyle insan görmedim ben 
(224 puan) tarafından
Senin kızın miii
(10,406 puan) tarafından
Evet canım. Biri iyi bir huyunu demesin ya da eskaza ben içimden bile bak içimden bile geçirmeyeyim hemen mi sorun çıkar ya hemen mi o huyu bozulur
(224 puan) tarafından
Bu kötü ya canım

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 225 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 223 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 197 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meltem00 (409 puan) tarafından soruldu