0 oy
899 göst.
Diğer kategorisinde (396 puan) tarafından

image

Biz kıracıyız oturduğum evde böyle bir alan var baya bir eşya kaldırıyor ama onu açık oldugu için cok çirkin duruyor böyle kapak yaptırmak dışında sizce burayı nasıl kapatabilirim kapak yaptırmayı sordum 600 TL'den başlıyor kiracı olduğum için ona gerek duymadım onun dışında başka çareler arıyorum ama bir türlü bulamadım bu arada dağınıklık için kusura bakmayın lütfen anca bu kadar toplanıyor 

30 Cevaplar

+1 oy
(2,370 puan) tarafından
Orası çamaşır makinesi yeri 
-Reklam-
0 oy
(3,150 puan) tarafından
Fotoğraf yok canım 
(396 puan) tarafından
Şimdi yükledim canım
0 oy
(563 puan) tarafından
Görüntü yok ki
(396 puan) tarafından
Şimdi yükledim canım
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Görmedim ama perde çekebilirsiniz 
(396 puan) tarafından
Şimdi attım canım
Yani eşimde diyor perde çekelim ama nasıl çekeceğiz ki kötü durmaz mi perde bide korniş olmadan perdeyi nasıl takacagiz ki
0 oy
(2,370 puan) tarafından
Kzi hani resim 
(396 puan) tarafından
Attım resmi biraz ***** çıkmış bende attım olarak görünüyor siz göremiyor musunuz niye öyle acaba
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Yukaridna bi kornis sal perde cek
(3,333 puan) tarafından
Kalin fon perdelerden iyi olur
0 oy
(924 puan) tarafından
Oraya uygun tablo alabilirsin
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Sabahdan beri resime ters bakib anlamaya calisiyorum sjsjsjs:Dperde gibi biseymi assan balum?

0 oy
(1,943 puan) tarafından
Camasir odasi mi orasi eger oyleyse kalsin o sekil
(396 puan) tarafından
Yok çamaşır odası değil ama yerim olmadığı için işte kurutma falan hep orda duruyor bu ara yerde sözde yataklik yüklük gibi yapmışlar ama insan birde kapak yapar yani
(1,943 puan) tarafından
Anladim kapak yaptir. zaten yüklük ev sahibi eni sonu yaptiracak kapaksiz yükluk mu olurmuş. Konusun bakalim belki olumlu cevap verir
0 oy
tarafından
Ev sahibine söyleyin kirada düşsün netice de ona kalacak dolap gibi birşey yaptırabilir ya da ev sahibi yaptırsın 
(396 puan) tarafından
Söyledik de kabul etmedi hiç birseyi
0 oy
(1,270 puan) tarafından
600 lira ver yaptır kurtul bence cnm böyle kötü gorubuyo. 600 lira bir şey değil yani sonuçta uzun süre oturacaksin başka çözüm bulamadım ben olsam yaptırırdim
(396 puan) tarafından
Ne bilim cnm ya kiraciyim diye pek yaptırmak istemedim işte
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Eşyaları kolilerin içinde saklayın
(396 puan) tarafından
Yine de kötü durur öyle ya tamamen kapanmasını istiyorum ben
0 oy
(3,605 puan) tarafından
Burası nerde bulunuyor banodaysa çamaşır makinesi yeri mi acaba oraya koysan makineyi olmadı o ebatta dolap al doldur her şeyi içine taşınırken dolabı da götürürün sonuçta 
(396 puan) tarafından
Boş bir oda cnm sözde yataklik yüklük gibi yapmışlar ama insan birde kapak yapar ya bu ara yerin rafları var dolap girmez içine raflar cikmiyor
0 oy
(285 puan) tarafından
Duvardan duvara çivi çakıp ip tak perdeyi geçir.. Be korniş alcam kiracıyım sonuçta :) en ucuzu neyse o.. Perde güzel olursa kötü durmaz fon perde kapatır 
(396 puan) tarafından
Olmadı öyle yaparım artık
0 oy
(2,417 puan) tarafından
Kapaklı erzak dolapları varya onlardan al ordaki rafları çıkar dolabı orya köy bütün herseyi içine doldur cikarkende dolabını alır rafları geri takarsın burası evin neresi bilmiyorum ama çok dağınık duruyo biraz düzenlesen görüntü biraz daha iyi olur kullanmadiklarinsa kolilere köy mesela 
(396 puan) tarafından
Raflar cikmiyor işte keşke çıksa ama yok
(2,417 puan) tarafından
Canim iki tane raf car orda sunta mi onlar vidalarmışlar galiba şok vidaları çıkar yada asmaya yeri varsa hani boncuklu süslü kapılara takılan setler varya aklıma geldi ismi onlardan tak kapatır hemde süslü durur kapaktan ucuza gelir perdede basit durur
(396 puan) tarafından
Evet bak dediğiniz olabilir aslında daha önce aklıma gelmemişti teşekkür ederim:-)
0 oy
(682 puan) tarafından
Güzel bir ortuyla kapatabilirsin bnce ölçüyle ayarlasan bir sıkıntı olmaz :)
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Abmlerdede var byle yer perde asmislar
(396 puan) tarafından
Korniş yeri yok nasıl asacağım bide kötü durmaz mi perde
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Korniş ile perde paklar bacım burayı en masrafsız şekilde.
0 oy
(4,575 puan) tarafından
Perde olmaz mı ki
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Perde taktırabilirsiniz maliyeti de az olur 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 852 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.