0 oy
147 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar yaprağım tuzluydu yıkadım falan yapragin birini yedim hiç bişey yok tuz namına neyse iç hazırladım sardım bı pisti yapraklar zehir gibi tuz niye öyle olmuş olabilir ben bu yaprağı yıkayıp tadına baktım içine de azıcık attım ama kaynadıktan sonra yaprak yine tuzlanmış nasıl geçer o acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(1,721 puan) tarafından
Tahminim geçmez genelde bir gece suda bekletmek gerekiyo salamurayi yapanlardan öyle duydum 
tarafından
Teşekkür ederim bu sefer geceden koyayim
-Reklam-
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Bir gün öncesine suda bekletmen gerekiyor. Bende bir kere yikadim yedim birşeyi yoktu piştikten sonra tuzlu oldu. Yoğurtla yedik
tarafından
İşte benimde öyle oldu
(1,938 puan) tarafından
Yoğurtla yiyin canım çokta kötü olmaz öyle
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Saracağın zaman akşamdan soğuk suya koy salamurası gitsin canım. Buna pek yapılacak birşey kalmamış ama limon biraz keser ekşili seviyorsanız limon sık üstüne. 
tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Benimde oyleysi bir taşım kaynatın.sonra sus abiraz beklettim tuzu gitti
tarafından
Bende öyle yapayım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yıkayınca fazla belli olmuyor cnm bir gece suda bekletirim mutlaka ve arada suyunu degistiriyorum 
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Canm bnde şmdi Bi sudan geçirdim sıcak su koydum üstüne sabaha kadr bekleticem bazn buna rağmen tuzlu oluyor salamura, malesef piştikten snra dönüşü yok diye biliyoem
tarafından
Evet ya çok kötü oluyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
1 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikheyecanim (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 274 göst.
15 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

380,361 soru

11,388,627 cevap

34,894 kullanıcı

...