0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (2,055 puan) tarafından
Kızlar  davam  açıldı  ama  günü  belli  değil  2 tane  çocuğum  var  kız  erkek  ailemin  yanına  geldim 1 ayı  geçti  eşim çocukları  ne aradı  He de  sordu  bir kez  olsun  böyle  biri  nasıl  kendini  baba  vasfına koyar  anlamıyorum inanın  benimle  bağını kopardı  ama  çocuklarımın  ne suçu  var  ki  bu çocuklari  ben  babamın  evinden  götürmedim  ilgiye  ihtiyacı  var  sadece çocuklarıyla  ilgilensin  onlara  babası  olduğunu  unutursun  istemiyorum  ben  1 saat  görmesem  merak  ederim güzelce  mesaj  yazdım  başlarda  bu konuda  dönmedi  ama  çocuklarım içinde  kolay  değil  bu süreç  siz  olsanız  ne yapardınız  sadece  arasın  sorsun  istiyorum  gelip  gitme  zaten  olmaz  

6 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Keşke arayıp sormasa. Bende hiç istemiyorum hayatında olsun ama kızım çok seviyo babasını . O yüzden her hafta gönderiyorum. Ben olsam değil yazmak umursamam bile. Bosaninca kıymete binecek zaten. Bende boşanma evresindeyken hiç aramamisti.
(2,055 puan) tarafından
Peki  sonra  nasıl  oldu  babalarından koparmak  istemiyorum  canım kötüde  olsa  baba  iste
(1,103 puan) tarafından
Valla baba olup kendi cabalayacak. Senin itelemenle olmaz . Bosaninca yüzüne bakmadığı çocuk tatlıya bindi. Şimdi bir dedigini iki etmez. Zamanında bı gün de kahvaltı yapmasın nolcak diye mamasız bıraktığı çocuğa şimdi marka oyuncaklar kıyafetler akülü arabalar neler neler. Elinden alınınca kıymete bindi. Alcam senden demeye basladi
-Reklam-
0 oy
(8,939 puan) tarafından
Arar sorarsa cevap veririm ama kendisi arayıp sormuyosa heralde aramazdım. Çocuklar kaç yaşında 
(2,055 puan) tarafından
Estağfurullah sadece  bende  vicdanen  çocuklarımin  hayatı  birgünde  değişti  onlarında  psikolojilerini  anlıyorum  diye  böyle  birsey  yapmak istiyorum Amin Allah razı olsun
(8,939 puan) tarafından
Hiç barışma durumu yok mu. Postlarına baktım da sanki bi ay öncesine kadar bişi yokmuş gibi
(2,055 puan) tarafından
Yok  canım  eşim  son birkaç  aydır  değişti  sürekli  dövüyor  davamız  açıldı  bu 3 oldu  babamin  evine  geleli yıprandık  olmaz artık
(8,939 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı o zaman. Öyle kavga dövüş dayak bir ortamda büyümelerindense belki böylesi daha iyi olur onlar için de.
(2,055 puan) tarafından
Amin  evet  bnde  öyle  düşünüyorum
0 oy
(671 puan) tarafından
Bende o süreçten geçtim ama babası aramadığında asla tenezzül edip aramadım umursamaz bir babaya zorla babalık yap demedim 
(2,055 puan) tarafından
Bnde  aramak  istemiyorum sadece  bi mesaj atıp  çocuklara bu konuda  destek olsun istiyorum
0 oy
(352 puan) tarafından
Hiç yazma bende boşanma sürecindeyim aynı şekilde ilk çocuğu ve bu ilk terk edişi deil defalarca terk etti oğlum 18 aylık ama toplasan 5 ay onun yanında kaldı defalarca terk etti ve bir gün olsun sormadı. daha senin yazman ile baba oluyorsa olmasın baba dayanmaz ya aricak soracak yazacak senden ayrıldı çocuktan deil vicdan yoksunu bu erkekler yazmasın sende kendi hayatına bak sürekli hayatınızda olmasın 
(2,055 puan) tarafından
Naptin barodan avukat  tutmuştur demi  onaylandi mi
(352 puan) tarafından
Kız aynısını bende sana soruyorum
(352 puan) tarafından
Barodan mı avukat tuttun yoksa özel avukat mı benim tuttuğum avukat yeni atanmış ve çok acemi olduğu kadarda ***** benden benim aleyhime işlicek belgeler istedi yani varya resmen eşimi temize çıkaracak belgeler bende değişmesi için dilekçe verdim değiştirmezlerse vazgeçerim davadan ama yinede çalışmam bu avukatla şansım varya hep bir aksilik
(2,055 puan) tarafından
Sana  tavsiyem  özel  tut ben başta barodan istedim  baktım  ses seda  yok vakit  kaybı  olmasın  diye  bi tanıdığımızi  tuttum bakalım  benim  lehime  olacak  gibi
(2,055 puan) tarafından
Sorunu  görmedim kusura bakma  eğer  imkanın  varsa özel  tut  tabi  kocanın  işi  gücü  varsa  hem  sana  hemde  çocuğa  nafaka  almak  tazminat filan istemek  için  varsa  alınır çocuğun  büyükse  ailene  bırak  git  çalış
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Boyle bi durum basima gekmedi ama gekmis olsaydı asla cocuklari ara bilmem ne yap demezsim. Banalik ittirilecek yapilacak bisey degil. Nasil annelik oyle degilse. Hic umursamam bile açıkçası. Kendi bilir kismeye zorla babalık yaptiramam
(2,055 puan) tarafından
Bende öyle  düşünüyorum  ama  vicdanen çocuklarım  için  hep  bir  yanım  ağır basıyordu ama  yazamayacam zorla  babalık  olmaz haklısın
0 oy
tarafından
Kendinden yapmıyorsa sen hiç uğraşma mahkemeye de bunu göster ilgilenmediğini çocuklarına da yansıtmamaya çalış 
(2,055 puan) tarafından
Sundu avukatım  canım  maddi manevi ilgilenmiyor diye

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 144 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,829 göst.
6 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 230 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Birisii (13 puan) tarafından soruldu

380,129 soru

11,379,647 cevap

34,868 kullanıcı

...