0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Doktor ona hava vermış. Hani astım için yuvarlak olanlardan. Dün bir bugün iki. Bu gece yanımda kullandı boş çekti gibime geldi. Anne ver Bi bakayım dedim. Böyle yüzünü gözünü ekşitiyor, elini geri çeke çeke veriyor. Güya elim değecek mikrop bulaşıcak. Ey Allahım yaa iyilik de yaramıyor. Tamam biliyorum ağız kısmına el sürülmektedir kirlendiğini ama kapağı bile kapatmasını söyledim. Elimi sürmicem bakıcam dedim sen ne anlican diyor. Ben de astım hastasıyım. 21 yaşındayım 8-9 yaşından beri hava kullanıyorum her çeşit kullandım. O benden iyi biliyormuş dün aldı ilacı daha. Tamam boş çek iyi olma sen bilirsin dedim içimden. 

5 Cevaplar

0 oy
(400 puan) tarafından
Boşverrr kendi bildiğini okusun :)
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından

İki gun sonra bu niye boyle diye getirirde bak derse bakma ben anlamam de :)niyeyse icimden buruşuk kari demek geldi :woot:

0 oy
tarafından

Ay eşime anlattım anasına hak veriyor çıldırıcam valla:angel:

(1,118 puan) tarafından
Aslinda ben boyle seyleri esime soylemiyorum.  Sonra ben kotu oluyorum.  Zaten annesi haksizda olsa ses etmiyor bende soylememeye basladim.  Kendim hallediyorum.
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Hekim oğlu dizisinde bi hasta gelmişti, astım ilaçı kullanıyorum fayda etmiyo.  diyo nasıl diyince doktor parfüm sıkar gibi iki yakasına sıkmıştı kadın. Kaynanan da o hesap olacak gibi 
0 oy
(2,285 puan) tarafından
Gerçekten de  içindeki sesi dinle jsjsjsj

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 180 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde Mihrenur77 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 505 göst.
0 oy
22 cevap 688 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu