0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Kizlar gorumcemle kaynanamla falan çok mesafeliyiz gorumcemle konuşmuyoruz bile esimle tartışıp kustuler banada küsmüş neyse bu ayrı bir konu ama böyle samimiyetimiz falan yok kaynanam umreye gidicek 20 gün sonra bizim evimiz merkezî sistem sıcak onların evi buz gibi kaynanm açmıyor doğalgazı sürekli hastalar eşim bugün diyor ki o gidince biz gidip orda kalalım ama hiç biriyle anlaşamıyoruz o kadar egolular ki çocuklarıma bile laf atmaya çalışıyorlar bende gelmiyecem dedim biraz tartıştık ama gitmemeye bağladık konuyu bana diyor ki çok haksizsin onlarin gelinisin gitmen lazım bende dedim ki kardeşin gitsin baksın sizce ben haksız mıyım ama kaynanam ve görümcem bana çok fazla haksızlık yaptı öyle böyle değil 

8 Cevaplar

+1 oy
(85 puan) tarafından
Of ne alaka gelini olman gidip günlerce onlarda kalmanı gerektirmiyor.eş değil sanki tapulu birşey alıyor bazi erkekler anlamıyorum.evlenirken eşinle evleniyorsun.ne bu aileme sorumlulukların var tavırları.elbette sorumluluk ta oluyor ama bu kadar değil evin de kal bacım sen.
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Viyşş bu kaynanalardan ginageldi bana sjsjsj
(1,313 puan) tarafından
Banada valla
0 oy
(682 puan) tarafından
Gitme gibi bir zorunluluğun yok bnce koca insanlar kendi işlerini kendileri görebilir gitme bnce çocuklarımla evonle ilgilen 
0 oy
(150 puan) tarafından
Dediğin gibi hava buz gibi hadi gidelım desem çocukar hasta olur onlarla mi uğraşıcam yoksa ordakilerle mi de 
0 oy
tarafından
Benim de dün gitti kaynannamlar aksam onlarda kalmıştık biz iyiyiz ailesiyle zaten binada oturuyorlar eşim tek çocuk babası burda kalın isterseniz doğalgaz Vs ödemezsiniz dedi bende dedim ki baba fatura odemek istiyorsan ben geldiğinde sana bizim evininkini veririm :) dün kar yağdı yol kapandı falan anca aksam üzerine kadar durdum eşime dedim bizi hemen eve götür yani kendi evim varken başkasının evinde 21 gün kalmak bana oldukça sacma geliyor ben kalmadim sende iyi yapmışsın kalmamakla gelinsin diye kalmak zorunda da değilsin o ne alaka 
(1,313 puan) tarafından
21 gün mü kalicaklar canım
tarafından
Evet  canim dün gittiler işte 25 ine gelirler sanirim
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Niye orda kaliyorsunuz ki ümreye gidince evdekilere bakmak icin mi
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Hocalar bile söylüyor kadın kaynanaya kayın babaya bilmem kime bakmak zorunda değil diye bu erkek ve aileleri de hizmetçi alıyor sanki her şey uzerlerinde hak sahibi saniyorlar
0 oy
tarafından
Kaynanan gittikten sonra niye orada kalacaksınız onu anlamadım. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 268 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Obirannee (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 250 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Coktafifi (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 243 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 553 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...