0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar kafayı yicem bebeğim 2 aylık doğduğundan beri kaynanam sürekli kimyon anason rezene yel cevizi daha neler neler verdi çocuğuma şimdide pekmez veriyor bebeğim grip şuan 6 yaş için bi şurup almış ver diyor vermedim petekleri açmıyor ev buz gbii elektrikli soba açıyor 5 dk yanıyor kapatıyor bebeği sarıyor üşümesin diye eee terliyor o da hasta oluyor sonra napıcam bilmiyrm psikolojim bozuldu bişey söyleyince de hemen triplere giriyor daha neler neler var kime anlatayım içimi dökeyim bilemedim bende burya yazdım aileme anlatamam zaten yoksa iyi şeyler olmaz kocamda ana kuzusu anası ne dese o inşallah kafayı yemem

11 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Beraber mi yaşıyorsunuz valla gider o petekleri açarım kocam mecbur ödeyecek çocuk hastaysa hastaneye götürürüm öyle saçma iş mi olur beğenmiyorlarsa ayrı eve çıkarsınlar 
(2 puan) tarafından
Olmuyor işte dediğiniz kadar basit değil herşey ben öyle yapamm
(679 puan) tarafından
Aynen oyle cocuk varken nasil acmazlar gider acarim cocugumun canindan onemlimi valla gorumcem gil normaldr tek odayi yatkarlar biz oturmaya gidelim eniste hepsini acar cocuk uzsumesin diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğine bunları mi yedirdi!!! Benimki de ima ediyor hep her şeyi verdim çocuğa diyor ben altı aydan sonra veririm diyorum çocuk doğunca bı saçmalık yapmaz inşallah 
(2 puan) tarafından
İma ediyorsa yapar ama sen izin verme
tarafından
İma ediyor hep her konuşmada ben her şeyden bir parmak ağızlarına verdim dedi ben zaten ilk hafta annemde kalacam yediklerimden alerji olmuş atopik bir çocuk dikkatli ol dedi doktorum dicem korkar o zaman belki :D
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Allah'ım ya neler vermiş kendini de parçalasa açarım petekleri çocuğumdan önemli mi 

Eşine de ne diyim ya çocuğunu da mı düşünmüyor
(2 puan) tarafından
Olmuyor işte yapamıyorsun
0 oy
tarafından
Valla canim dengesiz baya kaynanan sanırım biz haftada 1 gün gideriz kaynanama biz gitmeden bi aksam öncesinden yakar kombiyi oğlum üşümesin diye 6 aylık oğlum hep yerde emekleme falan derdinde ama torunları çok kıymetli asla kiyamaz
(2 puan) tarafından
Birlik otryrm ben
tarafından
Anladim canim ama beraber 1 ay oturdum ben kaynanamla dogum zamanı kadin kombiyi hiç kapatmadı normalde yakmaz usumuyor kendisi cnku
0 oy
(612 puan) tarafından
Aile içi durumunu bilemem ama aileme anlatamam iyi şeyler olmaz kısmını anlamadım. Ailen arkanda mi? Esin açısından mi iyi olmaz ? Ailen arkandaysa yani destegib varsa lütfen bebeğine bu tarz şeyler yaptırma. Allah'ın emaneti o sana. Verdiği bişey dokunsa, hasar bıraksa en çok senin için yanacak ve ilk suçlanan sen olacaksın. Yani biz burda kaynanana sovelim, kizalim ama hiçbirinin bir faydası olmayacak. Esin bişey yapmıyorsa sen yap, yazık günah bebeğe. Hadi şimdi sariyosunuz biraz hareketlenince ne yapacaksınız.
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Doğduğunda bizde rezene kimyon veriririz onlar zarar vermez ama pekmez 2 ay için ağır bir gıda.. Birlikte yaşamıyorsanız en yakın zamanda kendi evine git.. 
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Beraber mi yaşıyorsunuz
0 oy
(850 puan) tarafından
Nasıl bu kadar eli kolu bağlı kalabiliyorsunuz çocuğunuz söz konusu olduğunda? 
0 oy
(417 puan) tarafından
O sizin çocuğunuz ağırlığınızı koymalısınız 6 aydan önce bağırsak sindirim işlemini bile tamamlayamıyor 
0 oy
tarafından
Hani sen o bebeğin annesisin ya sende onun için iyi olanı sen bil sen uygula çekinme  hayatlarınizin iplerini elinize alın bu kadar korkmayın kadın kukla etmiş seni izin verme ya 
0 oy
tarafından
Niye bu kadar pasif duruyorsun ki faturayı kocam ödeyecek der açarım o petekleri öyle saçmalıkmı olur ya iki aylık daha el kadar bebek bir hasta olsa yada verdiği şeyler vücuduna zarar verse kaynananın canı yanmaz ama senin yanar 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 167 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Obirannee (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 189 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 405 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 705 göst.