0 oy
839 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3 puan) tarafından

Eşim saçlarımı kendi kesmek istiyor daha önce bunu deneyimleyen var mı aranızda? :) Bundan hoşlananlar?

37 Cevaplar

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ben hep kırıkları aldırdığım ve kırık aldırmaya para vermek istemediği için kırıkları alıyor Bayadır :) eli yatkın annesinin falan da saçını keser 
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Asla kestrtmm
0 oy
(3,850 puan) tarafından

Benimkini uzun zamandır eşim kesiyor:)

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben kendim kesiyom :) 
0 oy
(496 puan) tarafından
Benim saçlarım çok hızlı uzar bir keresinde sıkılıp kesiverdim kendim kuaförde çalışmıştım tecrübem var arkasinida eşime duzelttirdim makineyle
0 oy
(774 puan) tarafından

Kapalıyım kesebilir sıkıntı evlendiği den beri saçlarımı anneme kestirir oldum her seferinde fsrklı şekiller bi de eşim el atsın ne olcak :D:D

0 oy
(1,539 puan) tarafından
Aman aman denedim üzerine kafamı kapatıp kuaföre uçtum hahahaha ya ben keserim kuaförler para tuzağı bak ben senden para da almam dedi bidaha tövbeler olsun 
0 oy
(2,830 puan) tarafından
Ben en hesapsız masrafsız kuaförüm :)))  bir kaç ayda bir kestiririm kendisi pek sevmez kısa saç ama çocuk var yıkayıp kuruması kolay oluyor napayım :)) 
0 oy
(497 puan) tarafından
Kapalıyım belimdeydi 2 gün önce kesti bende istedim oda çünkü duşta çok zorlanıyorum bide birlik oturuyoruz soğuk yerdeyiz sular her zaman yok baya zordu yani benim için uçlarından kisaltti
0 oy
(13,211 puan) tarafından
Arkadaşım öyle hata yapmış çok kötü yapmıştı saçını kapalıyım sorun olmaz diyordu ama ben kestirmem 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben kapaliyim benim saçlarımı eşim keser hep. Düzgün de keserdi aslında ama en son kes dediğimde uyuyordu kalk saçımı kes dedim kalktı. Dedim ki yukardan bağlanacak kadar kes dedim tamam dedi. Kalktı saçımı kökünden kesti attı :)))))) kapalı olunca da bağlamam gerekiyordu uzayana kadar baya zorlandım. Şuan yeni geldi istediğim boyuta :)))
0 oy
(79 puan) tarafından

Benim esim kesmisti sacimi:angel:

0 oy
tarafından
Bir iki defa kestirmek istedim kendisi kesti ama şuan izin vermiyor uzun saç seviyor kestirmemi istemiyor 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ben açık olduğum için kestiremem lamiya gibi yapar beni
0 oy
(8,112 puan) tarafından
Sakin aman aman ben o bokuu bir kere yedim dedim 3 santim uçlardan al ensemden kesti az kalsın elimi kana bulayacaktim çok büyük kavga çıkardım 
0 oy
(673 puan) tarafından
Evlendiğimizden beri eşim keser saclarimi

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 519 göst.
+1 oy
2 cevap 153 göst.
6 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 2,596 göst.

383,139 soru

11,467,395 cevap

35,069 kullanıcı

...