0 oy
723 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (25 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Saçlarımı biraz daha kısaltmak istiyorum eşime kestiririm yine pandemiden dolayı, önerisi olan? Kısa sac mı uzun saç mı? 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben uzun şaç severim bi kere gaza gelip kestirdim günlerce ağladım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçların dökülmüyorsa bırak uzun klsn canm
0 oy
tarafından
Uzun sac ♡

***** gibi dogumdan sonra kestim minnacik yaptim kut bi sekilde asiri pisman oldum kayinvalidem nasil kizmisti nasil kiydin o saclarina diye. Simdi uzatiyorum ve asla kesmek istemiyorum 
(25 puan) tarafından
Kayınvalidene neymiş ki :D Eşin birsey demezken
tarafından
Kayinvalidem melek gibidir dediginden asla alinmam normal kaynanalardan farkli :)))
0 oy
(13,962 puan) tarafından
Benim hep kalcamdaydi oğlum doğduktan sonra göğüsten 2 parmak kısa kestirdim vallahi büyük rahatlik yine gidip uclarindan aldırmayı düşünüyorum 
(25 puan) tarafından
Gecenlerde bende o uzunlukta kestirdim eşime de kısa sac daha rahat gibi o yüzden kısaltayım iyice diyorum :)
(13,962 puan) tarafından
Gerçekten çok rahat ya valla uzun saç hamallik
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bende kestirmek istiyorum ya belime geliyor sarı ombreli saçım ama sıkıldımmm
(25 puan) tarafından
Ben eşime kestirmiştim omuzdan biraz aşagıda ama rahat geliyor şimdi kısacık yapsam mı diyorum
0 oy
(456 puan) tarafından
Kesinlikle uzun saç 
0 oy
(813 puan) tarafından
Bence kısa saç 

Hamilelikten birkaç ay önce küt kestirmistim doğuma kadar nerdeyse kalçama geldi 3 parmak flan üzerindeydi. Doğumdan sonra yine küt yaptm şimdi birazcık uzamış uğraşmak çok zor geliyo kapaliyim zaten sürekli salın altında uzun saç iyi olmuyo 
(25 puan) tarafından
Katılıyorum rahatlık konusunda :)
(813 puan) tarafından
O zaman kestir :)
Benim 40ım çıktığı gün anneme kes anne nasıl olursa olsun yeterki kes diyodum anneme kesti attı :D öyle bıkmıstm yani sonraki haftada kardeşim düzeltti boyadı tam oldu :)
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Omuzlarda Düzkesim moda şuanda çokta modern duruyor hoş. Bende 5 ay önce fln kesip omzuma getirdim şimdi yine uzadı ☺️
(2,323 puan) tarafından
Aynen şuan düz kesim daha popüler güzelde oluyor ☺️☺️ ama şu saçlarıma kıyamıyorum diyenleri anlamıyorum kökü sende zaten geri uzuyor :D
(2,323 puan) tarafından
Aynen bende öyle yılda 1  2 kez gidip kesip omuzlara getiriyorum zaten kırıklar alınınca daha çabuk uzuyor
0 oy
(703 puan) tarafından
Bende kalcamaa kadar di eşime kestirdim ensem gözüküyordu düşün o kadar kısa öyle rahatmis ki  büyüdü bile
(25 puan) tarafından
Büyüdü ne kız :D Saç büyürmüymüş ;)
(703 puan) tarafından
Büyür bacım:))))
0 oy
(3,836 puan) tarafından

esim kesmişti benim saçımı biraz kisaltti hatta kuaförüm beğenmişti yani :D

0 oy
(48,090 puan) tarafından
ben kestirdim ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Bağlı iken ucundan kendinden aliver biraz 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Eşim berber ve hep o keser kisa kestim memnunum zaten migren var bide uzun saçla uğraşamam 
0 oy
(879 puan) tarafından
Ben bir sefer kestirdim canım çokta iyi olmustu 
0 oy
(213 puan) tarafından

Gecen sene ramazan da kestirdim hala uzamadi :D

(806 puan) tarafından
O zaman hoyrat davranmış kesen kişi ve küstürmüş saçı o yüzden uzamaz uzun bir süre daha. Yalnız küsen saça üzülürdüm ben kız sen gülüyorsun :))
(213 puan) tarafından
Kiz napiyim hamileyim.bide ona mi uzulcem elbet anneme filan kestiririm o zmn uzar  ;-)
(806 puan) tarafından
Yok annem sen üzülme kendim için diyorum ben :)) evet bidaha kesim yapılmalı ki güzel uzasın ☺️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Belime kadar saçları olan biriyim o yüzden uzun saç diyorum ama sen nasıl rahat edeceksen öyle yap canım. Uzun boylular da uzun saç daha güzel duruyor ona göre kararını verirsin.
0 oy
(806 puan) tarafından

Ben eşimi çok tras ettim ama asla onun eline vermem saçlarımi :D güvenmiyorum hiç.

0 oy
(6,046 puan) tarafından
Daha geçen hafta kestirdim eşime. Daha öncede eşime kestirdim o seviyor öyle şeyleri kesip üstüne bide fön çekiyor:))
0 oy
tarafından
Benm saçım çok uzun kıyamıyorum keseyim
0 oy
(2,432 puan) tarafından
Ben iki kere eşime kestirdim gayette güzel kesti açıkcası ama şimdi uzatmak istiyorum

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 766 göst.
0 oy
35 cevap 479 göst.
+1 oy
2 cevap 148 göst.
6 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu

374,700 soru

11,208,033 cevap

34,512 kullanıcı

...