0 oy
824 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3 puan) tarafından

Eşim saçlarımı kendi kesmek istiyor daha önce bunu deneyimleyen var mı aranızda? :) Bundan hoşlananlar?

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır eşim saçımı kesmemi kstemiyor zatn kızıma hamileyken baya kestirdim zor toplanıyordu halada söylenir bazen saçımı mesicem dediğimde kızar kesme falan diyor istemiyor kesmemi
tarafından
Ahanda bu benim kocam sende benim gibi yapmışsın ama tarayamıyordum artık zorlanıyordum kestim bi kaç saat küs kaldı benle
(1,210 puan) tarafından
Benim kocam da aynıydı asla kestirmezdi. Hatta kendisi yıkar tarar kurutur. Bana derdi ki sen karisamazsin zaten bakımını ben yapıyorum. En son sıcaklardan darala darala zorla kestirdim :))
tarafından
Yok benm eşim saçımı yaramaz ama uzun saç seviyor geçenlerde dedim saçmalama erkek gibi Şabaniye olacaksın deyip dalga geçiyor bende kestirmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Eşimin sacimi kesmesinden hoslanacak ne durum olabilirki 

Sadece kuofore para vermemek için olabilir :D

Bir kere ben o hatayı yaptım bir daha yapmam. Eşime 1 parmak kesermisin dedim. Yani benim bildiğim parmak eni 2 cm flndir. Oda sen git 1 karış kes. O gün bugündür saçım uzamiyo:D

(7,996 puan) tarafından
Aynısını yaşadım ensemden kesti ama ben olay çıkardım öyle görünce.)
0 oy
(11,416 puan) tarafından

Ben kapalıyım ama açık olsam da kestirirdim güzel kesiyor dum düz göz terazisi varsa keser nolcak  :)

(11,416 puan) tarafından
Oyle canım anlaşılmayan bi yorum yaptığımı düşünmüyorum ama anlamaması veya anlamak istememesi onun tercihi
tarafından
Yaprak seni tanımam etmem. Kinli biride değilim. Aklımda tutmam ne yaşadığımı . Senide hatırlamıyorum.
Ayrıca ben tartışma yapmadım. Tartışma yaratacak ne yazmışım çok merak ettim. .
Halada lafının arkasindayim. Cümleyi düzgün kuramamissjn. Kapaliyim kestiriyorum ama açık olsaydimda kestiriridim yazsaydin o zmn.
Lafı uzatmamak için ok yazdım hala uzatiyosun. Asıl sen tartışma çıkaracak yer ariyorsun
(11,416 puan) tarafından
Sana yazmıyorum zaten mayammla konuşuyoruz tanı tanıma bu benim sorunum değil senin alginda problem varsa benim yapabileceğim bisi yok ne yazikki ora açık olsam da yazdım açık olsam yazmadım sanırım biraz Türkçen yazıf uzun uzun yazmamı bekliyorsun ki burda post sahibi sen bile değilsin hadi diyelim yazdığımı anlamadın ama kapalılar laf etmişim gibi bi algiyla yorumuma cevap yazman hiç hoş değil yazılanları anlamıyorsan bence yorum yapmak için yapma heleki senin postun degilse
tarafından
Uff ne çok uzattinya okumadım bile
(11,416 puan) tarafından
Usengecsin demekki okumadığın ilk yorumundan belli
0 oy
tarafından
Ay yok keşke bıraksa da kestirsem kalçama geldi kestirmek istiyorum izin vermiyor uzun saç yakışıyormuş ama bilmiyor bakımı zor
(3 puan) tarafından
Kendine kestir git senin elinden olsun en azından ne kadar kesmek istersen o kadar kısaltmıs olurum dersin. :)
tarafından
Kesmez kız 3 ay önce kestirdim diye 2 gün konuşmadı benimle
(3 puan) tarafından
Dene işte sen kes istediğin kadar hem dışarı kestirmemiş olurum sende mutlu olursun de :D
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Saçıma yazık eşimin eline vermem jsjsjsj
0 oy
(5,412 puan) tarafından
Benim saçımı aylar önce esim kesmişti. Ama farklı bisey hissetmedim :) 
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Bide seni kel ediyor erkek traaşi yapıyor muş al sana hoşlanmak :D sgsgsg yok ya ne anlar 
0 oy
(65 puan) tarafından
Ya saclarim bulaşmiş.  Acilmiyor.  Bende o haliyle yikadim.  Yikadiktan sonra beter oldu.   Esime dedim hadi kes dun aksam.   Esim asla kestirmiyor gunah diyor.  
(3 puan) tarafından
Günahla ne ilgisi var bunun kesmekten kastın omuzda vsdir diye düşünüyorum dolasan sacı kökten kes dicek halin yok herhalde :) Neye günah gözü ile bakmış olabilir.
(65 puan) tarafından
Ne biliyim.  Sac kesilmez gunah diye kestirmiyor.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben kestirdim hamileydim ve korona vardı vede sınır hattında görevliydik nerden baksan ewden çıkmak imkansızdı bir saç içinde şehre gitmek oooo hamile halimle:) dedim kes ne olcak
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Benim eşim kesiyor düz şekilde gayette güzel kesiyor. Kuaföre para vermeye değmez diyorum.
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Evlendim evleneli hep eşim kesti saçımı. Dene sen de :) 
0 oy
(663 puan) tarafından

Eşim çok maharetlidir çok güzel keser ama ben kuaförden çıkma hissini de seviyorum o yüzden kuaföre giderim. Eşimin adı da kuaförümün adı da Ahmet zaten :))

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kes desem keser ama güvenemem:) genelde taramayı seviyor duştan sonra tarar saçımı 
(79 puan) tarafından
Ayyy ne guzel yaaa mashallah☺ ben tara desemde taramaz
0 oy
(677 puan) tarafından
Saçım uzunken uçlarından makine ile almıştı 2hafta önce işe 3 vurdu saçımı bunda ne var ki eğer eli yatkınsa Bi sıkıntı olmaz canım 
(3 puan) tarafından
Üçe neden vurdu ki saçlarını? Sen mi istedin?
(677 puan) tarafından
Saçlarım incelemişti ve kırıkları aşırıydı kendine gelmesi için 3 vurdurdum canım şuan gayet iyiyim kafamdan Bi ağırlık gitti
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ablam kuaför cok şükür memlekete gittikce hallediyorum o işi. Ben esimin saçını keserim ama o benimkini kesmek istemez sanırım 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Eşim kuaför olsa olabilirdi yoksa kestirmem bozulur 
0 oy
tarafından
Benimki de saç kestircem deyince illa ben kesim der ve her seferinde beni pişman eder
0 oy
tarafından
Ben kestirdim bir kere bebeğim var zor oluyor diye sağ olsun baya şekilli yapmıştı virajĺı yollar gibi
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim eşim kesiyor elide geliyor hemen üzüyor lll
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Kuaföre para vermemek için diyordur :) neden hoslanayim kız öyle bir durumdan. Benim eşim kendi sakalını bile kesemez berbere gider hep bırak bnm saçımı kesmeyi :)

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 509 göst.
+1 oy
2 cevap 153 göst.
6 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 2,583 göst.

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...