0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (323 puan) tarafından
Makinem daha 4 senelik Bosch marka. Fazla çamaşırda doldurmuyorum pek ama sıkmaya geçince kütür kütür ses yapıyo ev sallanıyo zannediyorum o derece. Neden olur başına gelen var mı acaba?

6 Cevaplar

0 oy
(5,574 puan) tarafından
kireçlenmeden dolayı oluyor Calgon kullanmıyor musunuz 
(323 puan) tarafından
Hayır hiç kullanmadım kullansam geçer mi?
(5,574 puan) tarafından
kullanmadığınız içindir evet geçiyor biraz tamamen geçmese de azaltıyor bende bir ara kullanmıyor dum makinem banyo nun ortasına kadar geliyor su Bi hafta falan kullandım azaldı baya
(323 puan) tarafından
Teşekkür ederim denicem.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde Bosch aynı sorun bende de vardı müşteri hizmetlerini aradım bana link attılar youtubeda bu konuyla ilgili ve geçti. İlk olarak eğer kaldıysa taşıma vidalari cikarilmali kapakları yerine takılmalı sonra ayakları ayarlanmali
(323 puan) tarafından
Link duruyorsa banada atar mısınız acaba? Ayaklarını bende okudum bi yerde yerini hafif kaydırdım ama düzelmedi
tarafından
Canım kaydirmakla olmaz onun alt ayaklarını tamamen ayarlayıp sabitlemen lazım linki atayım zaten tarif ediyor detaylı
(323 puan) tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(17,649 puan) tarafından

Benim rahmetli makinada öyleydi mefta oldu :O

(323 puan) tarafından
Daha yeni benimki inşallah bozulmaz
0 oy
(109 puan) tarafından
Kirecten oluyor canım çamaşır makinesi temizliyiyicileri var binlerde boşta çalıştır onu deterjan gözüne bosat temizlenir öyle 
(323 puan) tarafından
Ara ara tambur temizlemede çalıştırıyorum ama makine temizleyici kullanmadım bundan sonra denicem
(109 puan) tarafından
4 buçuk liraydı en son aldığımda şimdi fiyatı ne kadar bilmiyorum benimi arada. Bozuluyor ondan kullanıyorum tekrar çalışıyor bide alt köşesinde boşaltım yeri var açıp bak istersen demir para oluyor toka falan sıkışıyor o yüzden de ses geliyor olabilir
(323 puan) tarafından
Yakın zamanda baktım oraya bi şey yoktu sanırım dahada kötü olmadan servis çağırıcam.
0 oy
tarafından
Ayaklarinin yeri değişmiştir. Bir ayağı boşluğa gelince öyle yapıyor. Ayak sabitlemesine dikkat edin
(323 puan) tarafından
Tezgah altında ara ara çekiyorum ama çoğu zaman ortalı duruyo aslında çekil ayaklarına bakim bi. Teşekkür ederim.
0 oy
tarafından
Benimkide öyle oldu kazanı düşmüştü değiştirdik
(323 puan) tarafından
İnşallah çok sıkıntılı çıkmaz benimkide.
tarafından
Elinle cevir içini anlarsın canım inşallah ya cidden çok pahalı yeniside yaptırmasida
(323 puan) tarafından
Çevirdim çevirince ses gelmiyo. Çalışırken sıkmaya geçerken ses yapıyo

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 956 göst.
0 oy
6 cevap 128 göst.
0 oy
3 cevap 97 göst.

378,179 soru

11,318,797 cevap

34,764 kullanıcı