0 oy
599 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Kizlar eşimle sürekli kavga ediyorduk ayrı yatıyor dük dün eşimin izin günüydü makyaj yaptım süsledim faln eşimin sevdiği yemeği yaptım iyi anlaştık bugün de eşimin izin günüydü akşama yemek yapma dedi akşam yemeğe çıkardı ordan İskenderun a götürdü primal a faln girdik şimdi de babamgile gidiyoruz.arabamiz yok kaynanmgilin arabasını alirdin Nereye gitsek kaynanam gelirdi 4 senedir hiç başbaşa vakit geçirmemiş tık çok mutlu oldum 

16 Cevaplar

+3 oy
(1,194 puan) tarafından

O zman napiyoruz bol bol susleniyoruz suslenmenin etkileri bileeeesiiiiiiiiiin :D

(1,194 puan) tarafından
Güzel bı yeni elbise yada eşinin en beğendiği seni yakistirdigi bir kıyafet olabilir makyajı sevmiyorsa hafif seviyorsa abartılı bir makyaj olabilir atıyorum saçın duzzse kıvırcık kivirciksa duz olabilir küçük ama etkili dokunuşlar lazm
(1,194 puan) tarafından
Kendinize değer verin kızlar bazı şeyleri eşiniz sizi beğensin diye değil siz kendinizi daha iyi hissetmek için yapın :)
(1,194 puan) tarafından
Elbise giymiyosaniz elbise giyin açık giymiyosaniz eşinize özel hazırlanın biraz dekolte olsun falan yani nasil anlatayım daha :d
(1,194 puan) tarafından
Kızlar bakamıyorum diye bişey yok zman yoksa zaman yaratacaksınız bnm 5 aylık bebeğim 4 yaşında bı Kızım temizlik yemek isteyen bir evim var ve ben çalışıyorum sabahın gerekirse 5 inde kalkiyorum hazırlanıyorum saçımı makyajımı yapıyorum öyle geçiyorum ise zaman kendi kendisine yaratilmaz siz bazı şeylerde kendinizden feda etmeniz gerekiyor gerekiyorsa 1 saat 1.5 saat az uyuyun eminim size de iyi gelecektir
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
+2 oy
(2,687 puan) tarafından
Hadi insallah devami gelsin suslenmeye devammmmm
(2,369 puan) tarafından
Garilar artiyi ben verdim banada diyen nasıl hazırlanıyoruz
(81 puan) tarafından
İnşallah kız kendime bakmayı unutmuşum çocuktan sonra ama sürekli kavga ederdik bu aralar iyiyiz
(2,369 puan) tarafından
Çok şükür canım
(2,687 puan) tarafından
Toprak hilall valla benim totom donuyo kirk kat giyiniyom polar donum kazak ustune kazak on dene corap ben elendim bilen yazsinn :))) + veren ellerin dert gormesin bacisi
+1 oy
(2,369 puan) tarafından
Bizde yarın gezeceğiz yemeğe götürecem eşimi ahahaha o beni değil ben onu busefer pamuk eler cebe 
(81 puan) tarafından
Bir önceki gittiğimizde bn götürmüştüm yemeğe bu sefer eşim götürdü cnm aynn pamuk eller cebe bazen insan dışarda yemek istiyor
(2,369 puan) tarafından
Aynen kuzum ahaha bende xom sevmem para harcamayi osssun
(81 puan) tarafından
Bnde çok sevmem cnm bakma yeni yeni yemeğe çıkıyoruz 4 senelik evliyim 2. Yemeğe gidisim öncekini ben ödedim
(2,369 puan) tarafından
Aaa çok az kız ben sayısını bilmem eşim cok götürüyor su yeni evliyken bebek oldu işte bu üçüncü
(81 puan) tarafından
Bnde evlenir evlenmez hamile kaldım eşimin ailesi eşimi doldururdu altli üstlü oturuyoruz ondan beri bı önceki yemeğe gitmemiz de bu ay içindeydi
+1 oy
(8,860 puan) tarafından
Allah nice nicelerini nasip etsin. Bir kadını mutlu etmek ne kadar kolay aslında. Azcık ilgi alaka biraz vakit geçirmek.
(8,860 puan) tarafından
Valla ben de senin adına çok sevindim. İnsan arada istiyo eşiyle bişiler yapmak vakit geçirmek. Çocuk olunca zaten çok monoton bir hayat yaşıyoruz. Bi iki gezip dışarıda yemek yemek çok iyi geliyor. Ben de bir ay oldu doğum yaptım. Ondan önce hamilelik filan. Bayadır dışarıya gezmeye çıkamıyorum bir bunaldım.
(81 puan) tarafından
Bn evlenir evlenmez hamile kaldım evlenince eşimin ailesi eşimi doldururdu dışarı çıkamazdik çocuk oldu hiç dışarı çıkmadık 4 senelik evliyim sadece annemin evine gidip gelirdim başka hiçbir yere çıkamazdim o yüzden çok iyi geldi 4 snede ilk defa dışarı çıktım
(81 puan) tarafından
Bu arada Allah analı babalı büyütsün bn doğum yaptığım zamanlar i hatırlamak bile istemiyorum inşallah sende bnm gibi dogumdansinraki yaşadıklarımı yaşamazsın
(8,860 puan) tarafından
İnşallah bundan sonra ara ara çıkıp bişiler yaparsınz. İnsana iyi geliyor gerçekten. Şöyle bir yürüseniz bile İskenderunda o sahil kenarında ne güzel olur. Orda sosyal tesisler filan vardı ben en son gittiğimde.
(8,860 puan) tarafından
İkinci bebeğim benim. Çok zorlanıyorum. İkisi de uyumuyo. 27 gündür doğru düzgün uyumadm diyebilirim. Başım çatlıyor çok yorgunum. Dua edin bana
0 oy
(2,369 puan) tarafından
İnşallah bebeğim adına çok mutlu oldum yemin ederim yüzüm gülümseyerek okudum masllalah Süphan Allah herzaman böyle olun
(81 puan) tarafından
Amin cnm inşallah hep böyle oluruz çok iyi geldi bugün
(2,369 puan) tarafından
Oh canım adamla ilgilen kız devamı gelir
(81 puan) tarafından
İnşallah gelsin ya sürekli kavga gerçekten iyi deil
(2,369 puan) tarafından
Aynen hiç iyi değil biraz öncede hız birbirimize girdik ufaktan şimdi o uyudu ben de telefona bakıyorum
(81 puan) tarafından
Biz hep bı kavga halindeydik cnm sürekli kavga ediyorduk
0 oy
tarafından
Rabbim daim etsin mutluluğunuzu canım 
(81 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Suslenmekden degil sirin dilindendir bacimm.bizde bir soz var.sirin dil ilani yuvasindsn cixarar sjsjs.bide arkadasim bi kere bi laf demisdi  onuds azerice deyecem anlarsin 

kisi xeylaqi ko.pek kimidi derdi sigallasan kemik versen yanindsn ayrilmaz.ama qacsan arxanca havlar sjsjs.demem o ki Allah mutlu mesut etsim her zaman .şirin dilini eksik etme balum yivanin huzurlu olmasimi istiyorsan.bende oyle yakaladim mutlulugu yeni evlendigimizde 2ay esimle kavga etdik anlasamadik bir turlu  sozlerimiz tutasmazdi sonra nr oıursa olsun tatli dile cevap verdim sinirliyken bile .bi zamandan somra kendisi ani sinirlense pisman olur duruma geldi.sanada tiyo verym dedim.Allah bozmasin masAllahh
(81 puan) tarafından
Aslında cnm bizim sorunumuz şu o bişe dedimi bn altta kalmıyorum ben bişe desem o altta kalmıyorum o sinirliyken ağzından laf çıkıyor o öyle diyince bn alttan almıyorum 2 mız de birbirimizi alttan almıyoruz anlican
(1,389 puan) tarafından
Dilde dolasan soz olsada cok dogru su ates meselesi balum.kendim faydasini gordum ))sinirliyken bile gulerm sjsjs bende kavga gurultu edersem oo hayat cekilmez  su olmaya karar verdgimden bu yana esimde artik kalbmi kirmiyor .hic boyle sozlu gulesli kavga etdigimizi hatrlamiyorum
0 oy
(982 puan) tarafından
Maşallah de kız kendi kendi nazar deyecen sübhan Allah barek allah Allah'ım bozmasın mitlulumuzu cnm benim maşallah teskrardan ❤️
0 oy
(3,095 puan) tarafından
İnşallah hep mutlu olursunuz senin adına çok sevindim 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Demektir ki senden birseyler bekliyor sen iyi git bakalım nasıl devam edecek ne güzel işte canim bmm allahim daim etsin ins
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ya ne güzel senin adına mutlu oldum 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Daim olsun inşaallah canım ☺️ 

Sabırlı olmak lazım  cnm lanetli şeytan eşler arasında çok gider gelir 
0 oy
(768 puan) tarafından
Primeall a çok yakın evim :) normalde nerede oturuyorsunuz canım 
(768 puan) tarafından
Evet vücudumdaki yaraları geçtim psikolojik olarak kötüyüm pac meydanı bitik durumda gördün mü orada oturuyorduk
(81 puan) tarafından
Abim afad la yardıma gitti o da dedi İskenderun mahvoldu diye psikolojik olarak bende çok kötüyum artcilar geliyor falan çok zor Allah yardımcımız olsun
(768 puan) tarafından
Ailem adiyamn da onların evi müstakil diye buraya geldim burda da hala artcilar oluyor canım geceleri ışıkları kapatmadan uyuyorum babam başımızda bekliyor korkuyoruz diye
(81 puan) tarafından
İyi bari tek deilsin cnm artcilar dediğin gibi sürüyor bizde nöbetleşe uyuyoruz cnm
(768 puan) tarafından
Evet canim bir kaç gün arsuz da eşimin teyzesinde kaldım geri getirdi babam buraya içleri rahat etmedi
0 oy
(48,634 puan) tarafından
napiyoruz hep makyaj yapip sevdigi yemeği yapiyoruz demek ki ☺️ mutlulugunuz daim olsun canim 
0 oy
(450 puan) tarafından
boyle postlari okuyunca kendim mutlu olmus kadar mutlu oluyorum kadinlari mutlu etmek bukadar basit aslinda rabbim sizi hep boyle mutlu etsin sizi rabbim hic bir kadina kotu kocayla imtihan etmesin hepinizi seviyorum hemcinslerim :)
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Allah daim etsin mutluluğunuzu :) 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 751 göst.
0 oy
35 cevap 501 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Aysimanin-annesi (661 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
10 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 200 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Azize turkmen (85 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...