0 oy
276 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Eşiniz ilgisiz davranınca nasıl davranıyorsunuz mutlu olmak için aynisni mi yapıyorsunuz ikimizde clisyoruz eve yemkten yemeğe sofrada oturuyoruz hep bilgsyr oynar uyaririm ama gne tamam der oynar tek kötü aliskanligi bu ne istesem alır edr ama çok skldm böyle banada savnmasi sen sevdgin dizi izlerken güzel ya diyor

8 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından

Yani işine gelince ilgilenenler den benimki sürekli ya TV ye ya telefona bakiyordu geçen dedim azcik da bana bak dedi sen ne yapıyorsun ki bakiyim geçtim bı güzel oynadım karşısında hiç ayırmadan baktı gözünü demek ki onu istiyormus bidaha ilgi isteyince tuhaf tuhaf hareketler yapıyorum direk anlıyor :D

(982 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bundan sonra dikkat edicegim (:. ❤️
(938 puan) tarafından
Ayy benim taktik ise yaramış çok sevindim :))
(982 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim valla çokta eylendik eşimle normalde hep benle ilgilenir telefona daldı diziye 45 DKK bunu yaptım telefondan koptu ((:
(938 puan) tarafından
:)) sevindim adiniza ben böyle buldum yöntemi her zaman değilsr bile arada çok iyi geliyor birlikte gülmek bile
(982 puan) tarafından
Utandım ama ben hemen oynayıp oturdum 1dkk anca sürdü ama çok güldü hoşuna gitti sohbet ettik filan uyuduk sonra
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yok çok şükür gece kizim uyuyunca film falan açarız ben gideyim uykum geldi derim hemen sonu gelmeden oda bırakır yatağa benimle gelir oyun falan oynar telde ama hiç bir şekilde ilgisiz bırakmaz beni de kizinida 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Çocuğu uyutunca beraber TV izleriz kahve içeriz 
0 oy
(129 puan) tarafından
Yazma buralara bacım hepten moralin bozulur senin benim kocalarımız gibi olan muhakkak var ama tersi olan da çok insan hepten bunalıma giriyor ilgili kocaları okudukça :( Allah herkesin evine huzur eşlerine de güzel ahlak nasip etsin 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Vallahi benimki de değişiyor bazen oluyor çok ilgisiz oluyor neden böylesin diyorum çok yorgunum diyor bazen de aşırı ilgili oluyor ben sıkılıyorum o zaman ortası yok yani
0 oy
(342 puan) tarafından
Valla benimki de son zamanlarda öyle ilgisiz olmaya başlamıştı. 2 gece önce aldım karşıma konuştum. Kaçmaya çalıştı hayır konuşcaz dedim direttim. Senin görevin sadece kızına baba olmak, evin ihtiyaçlarını gidermek değil benim de sevgi ve ilgi ihtiyacımı gidermek zorundasın dedim. Sevgi ve ilgi görmeyeceksem neden evlendim dedim. Ertesi gün sarılıyor durup dururken öpüyor fln bi ilgili bi ilgili :) ama bugün yine aynı :D
0 oy
(3,244 puan) tarafından

Gidib bunaltana kadar pes edene kadar boynuna sarılıb çokk özledimm hiç konuşmadın ilgilenmedin özledimm sen özlemedinmii diye dır dır ederim. En sonunda pes eder :D

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Çok yorgunsa tele dalar bende başlarım komik şeyler anlatmaya sonra düzelir neyse ki şimdilik böyle 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 145 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 378 göst.
0 oy
12 cevap 254 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde Yusra2535 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 540 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu