0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından

Cidden soruyorum konuşmak fayda etmiyor kavgamız yok geçim sıkıntımız yok hediye istemem pahalı şeylerde gözüm yok sadece ilgi şevkat sohbet istiyorum Kocama girip sarılıyorum öpüyorum odun gibi duruyor belki canı isterse bir öpücük oda bazen cinsel hayatımız ayda alemde daha 5 yıl olacak evliyiz tamamen umursuz gamsız bir adam kesinlikle ona yanlış yapmadım ama hani öyle ilgili sadık adamları görünce içerlemiyor değilim 

Boşanalım dedim ciddi ciddi rahatlık batıyor sana diyor ne desem kendini haklı çıkarıyor kocalık bu değil beni yalnız bırakıyorsun diyorum hiç oralı değil. İki yabancı gibiyiz kişisel bakım var evime özen var yemek çeşit çeşit yapıyorum 

Şimdi bu durumda ben ne yapacağım boşanmak istemiyor zora gelince kapıyı çekip gidiyor. Benim günahım ne. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İster istemez soğur insan ne o öyle ev arkadaşı gibi hayat mı olur. 
(47 puan) tarafından
Ne ilgili adamlar var diyorum bende böyle yaşamak istemiyorum diyorum belki kıskanır diye ama yok. Umrunda değil
tarafından
Adamın yaşam felsefesi bu demek ki böyle görmüş.. Karısını kıskanmayanı da ne bilim canım ya kırılman çı istemiyorum ** böyle devam etmez evlilik büyük olay yaratırdım ben tabi sen gaza gelme şimdi.
(2,707 puan) tarafından
Ohooo kız üzülme sen benimkinn ettiklerine bi şahit olsaydın tırlatırdın mesela ortada birşy yoktu bu gece alkolikyaa hani gelmiş bana diyor ki git yat benim asabımı bozma hiç sesimi çıkarmadım onunla mı uğraşacam Birgün de gece tuvalete kalkmış lambayı açamamış diyo ki bana kaç tane düğme var burda açamadım ışığı beni bir gülme aldı ama gülemiyorumda sataşır diye hahajaj ulan yaaa ağlanacak halimize gülüyoruz :))
tarafından
Bişey dicem ama bana kızma. Ne diye tutuyon bu adamı evinde ya alkolik adamla ömür geçmez sen senlikten gidiyorsun.
(2,707 puan) tarafından
O biraz uzun mevzu anlatsam bitmez malesef öyle kolay değil canım malesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sogurdum tabii 
0 oy
(2,979 puan) tarafından
Haklısın canım ne yani şimdi ilgi göstermeyecekse 50 yaşında ilgilense ne ilgilenmese ne. Parayı bende kazanıyorum onu geç 20 li yaşlarım geri gelmez. Sırf bu yüzden boşanma olur mu bilmem aile yapısıyla da  alakalı olabilir aaay Allah yardım etsin be 
(47 puan) tarafından
Kınamayın ama ilgiye muhtaç kaldım resmen ne zormuş meğerse eşinle iki yabancı gibi kalmak eşime dedim beni hep yalnız bırakıyorsun h8c oralı değil
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Bazı erkekler herşeyi karın tokluğu sanıyor
(47 puan) tarafından
Bir kadın olarak her yönden eksik bırakıyor beni dayanacak halim kalmadı artık mutsuzum resmen
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Şimdiden  böyleyse oo çekecegın var senın
(47 puan) tarafından
Yok bir yere kadar boşanmaya razı olur yada.ilgili bir eş olur olmassa kendi bilir 3 defa boş ol deyince nikahtan düşer bende giderim ne hali varsa görsün
0 oy
(7,921 puan) tarafından
Gelirmi bilmem ama bir evlilik terapistine gitmeyi deneseniz
0 oy
tarafından
Anlayabiliyorum seni. İlgi alaka cinsellik adamın kadına vereceği sadece bunlar. Bunlar oldu mu kadın zaten o evi cennete çevirir. Yeri geliyor insan küçücük bir kız cocuguymus gibi sevilmek simartilmak istiyor. Ne yazık ki eşimde de o yok. 

O sevgiyi iliklerine kadar hissetmek olmadı bende. Sevilmek istiyor bazen insan çocuk gibi sevilmek istiyor. Zira annem babam başımı oksamadan büyüttü sevgiye olan eksikligim çok çok fazla. Sevgilerini hep eksik bırakmayarak göstermeye çalışsalar da şefkat göremedim ya ben. Amcam sarilirdi cocukken bana o kadar güzel birseydi ki bu. Ve yalan yok ben amcama aşık olmustum çocuk aklıyla. 
(47 puan) tarafından
Benim ailemde öyleydi severlerdi ama göstermeden eşim de öyle oldu bu bir senedir özellikle kendimi çok boş yalnız hissediyorum kilo aldım bayağı onu bile görmüyor sürekli yiyorum sıkıntıdan içimden birşey yapmak.gelmiyor
tarafından
Kız çocukları sevgiye çok muhtaç ya sürekli sarılıp öperek buyuteceksin diğer türlü hep eksik büyüyorlar ve ne yazık ki yanlış seçimler yapabiliyorlar. Eşim çocuk sever gibi sevsin istiyorum. Bilmiyorum sevgi eksikligi olunca gerisi gelmiyor.

Öğretmenluk okuduk maslovun ihtiyaçlar hiyerarşisinde sırasıyla
önce yeme içme
 kendini güvende hissetme
 sevgi saygı
 bir yere ait olma ve
en son kendini gerçekleştirme (meslek sahibi olma) vardı. Sevgi yönünden eksik kalınca gerisi gelmedi.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Su_misali (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 805 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,101 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 582 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde Serpilcimmm (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 832 göst.