0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,405 puan) tarafından

Kızlar eczaneye diş ağrısı için önerebilecegi bir şey var mı diye sordum bu ilacı verdi hamileler ve çocuklar da kullana bilir dedi ama ilacın üstünde hamileler kullanamaz yazıyor aranızda kullanan oldu mu

Doktoruma resmini attım ancak yarın dönüş yapar diye size sorayım dedim kullanan var mı acaba 8 aylık hamileyim bu arada 

image

3 Cevaplar

0 oy
(15,177 puan) tarafından
Ben kullanmadım. Malesef bilgim yok
(2,405 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(6,166 puan) tarafından
Bu diş ağrısına etkili olur mu ki solüsyon yaziyo üstünde diş ve diş eti temizliği için kullanılır solüsyon daha çok gargara gibi bişey değil mi bu
(2,405 puan) tarafından
Öyle eczanede ki bayan 30 saniyede geçirir dedi ağrısını sprey şeklinde sıkılıyor
0 oy
(802 puan) tarafından
Canm fazla guvenme bnmde disim agiriyordu esim eczaneye gitmisti ilac vermis ordaki ictim iki gun baktm hic bi faydasi yok sonra ozele gittim ilaci ogrendm ki idrar yolu enfeksiyonu icin veriliyormus o ilac
(2,405 puan) tarafından
Bende pişman oldum aldığıma ilacı şuan ağrıdan uyuyamıyorum:(((
(802 puan) tarafından
Canm evde kekik varsa kekik hemen geciriyor beni simdi yine ara ara agiriyor kekik kaynatiyorum iciyorum biraz geri kalan telvesinide disimin arasina koyup bekletyrm geciyor
(2,405 puan) tarafından
İyi gelsin de onu da alırım yaaaa doktora gittim antibiyotik verdi parol bir saat bile fayda etmiyor dünden beri uykusuzum kızımla da ilgilenemiyorum hamileyim de umarım yarına Bir şey kalmaz
(802 puan) tarafından
Iyi gelir canm sen bi dene insAllah gecer

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OznurY (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 277 göst.
18 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
23 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine91 (615 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim500 (51 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...