0 oy
35 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar bir buçuk yaşında oğlum var boğaz enfeksiyonu oldu ateş kusma çok siddetliydi doktor antibiyotik ve ishal durdurucu verdi ama inanılmaz pişik oldu öyle böyle bir pişik değil oturamiyor altını değiştirirken ağlıyor ishali de hala azda olsa devam ediyor günde altı yedi bez degistiriyoruz şuruplar sanırım pişik yaptı kafa arkasında anlinda yanaginda gogusunde kırmızı sivilce gibi şeyler oldu zaten çok alerji oluyor pişik için sudocrem kullanıyoruz ama fayda etmedi eczanelerin yaptığı pişik kremi var ondan sipariş verdim ama dayanamıyorum öyle acı cekmesine başka ne yapabilirim bu süreci hızlandırmak için 

2 Cevaplar

0 oy
(626 puan) tarafından
Canim bizde de benzer bi durum olmustu arko tüp krem al o cok iyi geldi bize aninda kesti 3 kez falan surdum birde mumkun oldukca bez baglama ben direk don giydiriyordum 1 gunde 15 20 don degistiriyorduk ama gecti şükür birde ıslak mendil kullanma banyoda suyla yıka mutlaka 
-Reklam-
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Islak mendil kullanıyosan kullanma. Yıkasan üşür belki ama pamuklar oluyor ya ondan al. Duru suyla sil. Havalandır her alt değiştirmede hemen bağlama. Zeytinyağın varsa ısıtıp soğutup sürersen o da iyi geliyor canım. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 189 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,772 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
17 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya_masal (58 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 169 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,473 soru

11,526,641 cevap

35,197 kullanıcı

...