0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (1,053 puan) tarafından
Kızlar kızım 1 ay sonra yaşına basıyor bende daha doğmadan önce ona pembiş bi küpe aldım ama nasıl güzel dedim doğum gününden önce takayım birkaç gün sonra da memleketime gidicem orda kutlayacağım dedim küpeside olsun çok yakışıe kuyumcu bi arkadaşım var onla konuştum dedim deldirebilir miyiz yok dedi 1.5 yaşından önce ben yapmıyorum sarkma falan olur dedi bende dedim 5 6 ay birşey olmaz ama niyetsiz gibime geldi ve korktum bi size sorayım dedim yaptıran varmı birşey oldu mu sizde bende ona göre yaptırayım ya da yaptırmayayım? 

16 Cevaplar

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Yaptıranı çok gördüm benimki 21 aylık daha deldirmedim 
(1,053 puan) tarafından
Kız valla ben diyorum bilmeden yaptırayım
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Burda çok var yaptıran 2 yaş olacak bizimki deldirmedik. Belki o kişi risk almak istemedi bilemeyiz 
(1,053 puan) tarafından
Belkide ama deldiricem büyük ihtimalle haftaya eczaneler deler mi canım ya
0 oy
(8,988 puan) tarafından
Ayy benim içim acır kız. 
(1,053 puan) tarafından
Kız benimde acırda bir yandan bilmeden olması daha iyi bende mesela bilmem annem çok küçükken deldirmiş bir yandan orda o ağlasa ben dahada mahvolurum ya bende ağlarım onla ya da vazgeçtim derim korkarım
(8,988 puan) tarafından
Gerçi doğru diyorsun. Benim oğlum da 28 günlük. Sünnet ettiricez bilmeden yapalım diyoz. Ama anne yüreği işte şimdiden stres giriyorum.
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Normalde bende çok istiyordm deldirmeyi ama bi turlu kiyamadim kizim geldi 4 yasina halada kiyamiyorm
0 oy
tarafından
2.5 yaşında kızım var henüz deldirmedik küpesi de var ama babasıda bende küpe takmak istediğine kendisi karar versin diye bekliyoruz 5 yaşına geldiğinde filan isterse o zaman deldirmeyi düşünüyoruz
0 oy
(2,387 puan) tarafından
İki kızımınkini de deldirdim hiç bişey olmadı
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ben 8 aylıkken deldirmiştim canım
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Annem kızımınkini 4 aylıkken deldi ne kadar yigenim kuzenim varsa komşu bebeleri hepsinin yaşı dolmadan delerdi annem bişey de olmadı yani saçmalamış kuyumcu arkadaş ;)
0 oy
(682 puan) tarafından
Ben 2 buçuk aylıkken deldirdim şuan 4 yaşında 
0 oy
(393 puan) tarafından
Yengem 4 aylikken deldirmis benimde kizim 2 aylik bende 5 ayinda deldircem eger tutma durumuna gelirse asılır ve daha cok zarar verir 
0 oy
(63 puan) tarafından
3 aylik deldirdim çok güzelde oldu canım biz bir tanıdık 2 ay olmadan deldirdim kızım şimdi 13 aylık sarkma filanda olmadı
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Bizleri bebekkem deldirmisler hic hatirlamiyirum bile aylarca kupe takmasam kapanmaz. Kizim 20 aylik oldu daha deldirmedim ben ama kulagiyla oymayarak uyuyor canini acıtır dusuncesiyle deldiremiyorum. Artik akli ermr zamanina kalacak büyük ihtimalle.. Bence deldirilebilir eczanelere sor canim
0 oy
(636 puan) tarafından
Bende yaşına girince deldirmistim. Şimdi 3 yaşında Bi sıkıntı yok
0 oy
(9,626 puan) tarafından

7 aylıkken deldirdim hic anlamadı bile,10 aydır küpeli kızım :)

0 oy
(48,735 puan) tarafından
eczaneye deldirdim on aydan once delmiyoruz dedi bir ay onlarin taktigi duruyo zaten simdi deldir dogum gununde degistirirsin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 44 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Monarosa (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Monarosa (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
25 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 140 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,273 soru

11,413,916 cevap

34,960 kullanıcı

...